0 oy
653 göst.
Aile kategorisinde (802 puan) tarafından
Okadar kötüyüm ki anlatamam şunları yazarken bile ağlıyorum çok değil bir yarım saat önce balkona çıktım elbise sermeye neyse böyle kadın çığlıkları kavga sesleri geliyordu bende bizim yan evden geliyor sandım umursamadım sonra içeri girdim bi baktım hala çığlık sesleri geliyor bizim merdivenlerden korktum hmn kapıyı açtım kaynanama birşey oldu sandım sonra baktım görümcemin sesleri geliyor bağırıyor birşeyleri kırıyor sesi geliyor sonra eltimin kızı benim evime geldi korkmuştu neyse bende eşimi kaldırdım dedim kalk sizinkiler kavga ediyor oda yukarı koştu hala bağırma sesi geliyor diyor o oruspuu kahpee karın bu eve gelirsenonu öldürürğm diye bende sandım kaynıma diyor sonra eşim geldi hayıedir sorun ne niye kavga ediyorlar diye bana dediki sen ona iftira atmışsın ben şok oldum çünkü onları gördüğüm yok yukarı bile ayda bir çıkarım neyse bende merdivene çıktım eltimin kızını yukarı götürüyorum baktım sesi geliyor o oruspuuyu öldürcem o kahpee kim oluyor adımı dedi ben şok oldum bende yukarı bağırdım sen kimsin bana öyle pis şeyler söylüyorsun terbiyesiz dedim sonra eltim beni hızlıca eve götürdü Aslı sakın ona karışma sus birşey deme dedi ama ben durmadım sonra aşşağı hızla indi kapımı tekmeledi çık dışarı seni öldürcem kahpee diyor eşim durmuş hiçbirşey yapmıyor bende korkuyorum çoçuklar yatıyor korlucakşar sese uyanacak diye neyse işte bu gece korkudan uyuyamıyorum yatın napıcaö bilmiyorum yine kapıma dayanırsa bıçakla diye korkuyorum seni öldürmeden huzur yok bana dedi tehdit etti korkuyorum bana değil ya çoçuklara birşey yaparsa diye çünkü biraz psikolojisi bozuk 

18 Cevaplar

+2 oy
(932 puan) tarafından
Gece gece senin soylemedigin birsey icin iftira atti diye nie etrafi dagitsin biseyleri kirsinki gorumcen sanirim bunu yapan belliki biseyler duymus senin hakkinda yoksa bu denli sinirlenmez hickimse. Yada sen biseler dedin baskasi bin katti ona anlatti yani durup dururken kimse bu tawri bu satte gostermez. Eger seninde sucun yoksa nie korkuon cik karsisina ne duydun de sucun warsa kork. Yada bekle sakinlessin yarin git konus benim sucum olmasa hayrdir derim sana ortaligi kattin birbirine yada ne duydun o bir yapiosa ben bin yaparim. Korkma yarin git cik karsisina tawukmu olduruo ne olduruo kac kisiyi oldurmus bu zamana kadar hyrdr. Ama bisey olmus belli yoksa deli olsa bu satte ewi kaldirmaz bi konusman lazim ya onunla kendini ifade et ya biri suc atio sana yada sen iftira attin yada senin dedigin ustune katti ona sorlediler bunlardan biri yani korkma git konus 
(802 puan) tarafından
Canım ilk evlendiğimiz zamanda eşim şakayla karışık ablamı karşina alma sana bir kin tutsa valla senin saçını başını yolar seni öldürür derdi canım o normal değil kafası biraz farklı çalışıyor ki ben onu en son 1 ay önce gördüm sohbetim bile yok ki
(826 puan) tarafından
Evet ya bende öyle düşündüm kim niye sinirlensin bu kadar. Belli biri bişey demiş eğr suçun yoksa git konuş sor niye bu kadar sinirlendi diye ne dmeişim diye sor.
(932 puan) tarafından
Deli bile olsa kendi kendine hicbir insan gecenin bir wakti duymadigi birsey icin mahalleyi ayaga kaldirmaz birsey olmus duymus yani belli.  Herkez yolarim onu demiste bi sorun abi o kadin neden o hale gelmis
-Reklam-
+2 oy
(59 puan) tarafından

Ben olsam bana ***** diyorsun ya git aynaya bak derdim kapıyı tekmeliyor ya direk polisi ara gelsin şikayetçi ol korkut onları sen değil onlar korksun erkek herkes olur adam olsun biraz şu kocan şuna bak umursamıyor bile konuşmuşsam konuşmuşum sanane be sana mı sorcam bi daha öyle olursa polisi ara direk şikayetçi ol evimi basıyorlar de eşimden de şikayetçiyim beni korumuyor de g.tleri tutuşur ah keşke yakın olsam onu alır yolardım şunlara bak millet ne hale gelmiş yaaa :angry:

(802 puan) tarafından
Ah canım benim çocuklarım olmasa ben neler yapardımda evlatlarım için sustum korkmasınlar diye
(59 puan) tarafından
Asıl onlar için susmaman gerek sana böyle diyen yapan evlatlarına neler yapmaz kin beslemiş bes belli
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Esin nerde evde degilmi işten izin alsın Esin nye bukadar rahat tasının nasl bi kadın o 
(802 puan) tarafından
Eşim evdeydi ben onu uyandırdım zaten dedim git yukarı diye bu sefer aşşagi indi bana diyor sen ona iftira atmışım ya diyorum ne iftarası benim onu gördüğümmü var onunla muhattap dahi olmuyorum diye bana bilmiyorum git ızmb yukarı konuş diye resmen bilerek beni oraya yolluyor git seni öldürsün der gibi
(2,357 puan) tarafından
esinle sorunlarınız var mı bukadar kızgınken Esin nasl böyle rahat olabilir gercekten git öldürsün diye yollamıs ne alıp veremediği var senle esinin kavga ediyorlar aman uzak dur demesi lazm esin ysrın calısıyor mu yardımmedip eve alır mı esim onlsrı guvenşp ona mı uyumuyorsun
(802 puan) tarafından
Eşimle zaten hep sorunlarımız beni sevmiyor ailesini benden çoçuklarından daha çok seviyor hanı derler ya koynumda yılan besliyorum zaten bugün hep yukardaydı belkide o birşey saçmalamıştır
(2,357 puan) tarafından
karakterini esinin bilirsin öyle bsey yapar mı ve sana anlattı mı yukarda npldugunu korkma yanındayım demiomu yarın işe gönderme kalsın senle gerci kalsa ne babamlar gelsin evine wlls bak Esin sdam olsun seni korusun serefsz iki evlat verdin senınsevmedgini nerden cıkardnk söyluyor mu
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Ben bile korktum valla eşin niye susuyor kı sana nasıl öyle laflar diyebilir
(802 puan) tarafından
Çok şımardı çünkü ah canım benim hakkımda neler konuşuyorlar arkamdan eşimde ses etmediği için ondan buluyor o cesareti
0 oy
tarafından
O bicagi alir gotune sokarim atmadigim iftirayi soylemedigim seyi nasil bana soyler arti bide o hakaretler beni kimse tutamazdi vallahi
tarafından
Cocuklarina kocan sahip cikar napacak sen onu doverken bebelerine ben olsam suan yoldugum saclariyla elimde top yapiyodum
tarafından
oyle bısey olacak ben cocuk dusuncem yok o ben degılım
tarafından
Kiz bigun parkta kadinin birini dovdum kariyi dovmeye giderken telefonu neyi cimenlere firlatmisim oglan arkamdan toplamis herseyi eltim ayiramiyimu dedim ben bunun sacini elime almadan rahat etmem :)
tarafından
olay neydı cok merak ettım anlat :D
tarafından
Benim oglan cocuk parkinda top oynarken top ona gelmis ulan cocuk parkinda cocuk oynuycak tabi sen kicini yay diyemi yapildi orasi oynamiycakmus dedim oglum oyna sen bidaha gitti top benim oglani dovmeye kosuyo dedim gel gel buna bi girdim Allah ne verdiyse :))
0 oy
(133 puan) tarafından
Korkma o senden korksun ezik gösterme kendini gözünü karart en ufak bişey de aynısını de yap bir konusuyosa bin konuş ben sustum ne oldu senelerdir yine benden kötüsü olmadı 
(802 puan) tarafından
Canım zaten sorun orda ben onun cevabını verip dillendirin için kafayı bana takmış onun bir huyu var herkese herşeyi diyecek ahkam kesicek ama kimse ona ses çıkarmıycak baktı ben susmuyorum şimdide kavga çıkartıp huzur bozma derdinde
0 oy
tarafından
Canim esin niye korumuyor seni onu anlamis degilim can guvenligin yoksa annenin evine git kocamda katdesinin agzini kapatsin cok uzuldum gercekten terbiyesiz bir gorumce olelerinin ayzini burnunu yirtican 
(802 puan) tarafından
Nasıl gidiyim ki annemi aradım gelin beni alım diye annem bana birşey olmaz kızım kapını kilitle evde otur diyor ama benim can güvenliğim yok şuan
tarafından
Kiyamam canım o kadar sıkıntılı biri demekki kapini kilitle uyu takma gelirse cagir polisi sen ugrasma onlar ugrassin esinde bi b.k diyemez karisini koruyamiyor mecbur polis korucak
0 oy
(580 puan) tarafından
Seninle alıp veremediği neymiş. Eşin ağzını açıp tek kelime söyleyemedi mi? Ağzını açsa sana böyle ötemezdi zaten.
(802 puan) tarafından
Canım ben evlendiğim günden beri böyle kendisi 32 yaşinda hiç evlenmemiş sanırım kıskanıyor yada başka birşey bilmiyorum
0 oy
(224 puan) tarafından
Ne iftira atmışsin diyorda bı kadar delleniyor ve eşin nasıl bişey demiyor ki ona
(802 puan) tarafından
Bende bilmiyorum onu gördüğüm bile yok
(224 puan) tarafından
Eşin anlatmadı mi peki sana yukarı çıkıp bakmış dedin ya
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ben olsam polisi ararım eşimin de haberi olmaz gizli ararım gotursunler psikolojisi iyi değilse tedavi olsun. Resmen hayatına tehtit ediyor korkudan duramam 
(802 puan) tarafından
O olayın şeyiyle aklıma gelmedi çok korktum kapıyı bir tekmeliyişi var kapıdaki ayakkabıları fırlatıyor kapıyor onu yukarı çıkarıyorlar hayır çıkmıycam o kahpee kapıyı açıcak hesabını sorucam diyor
0 oy
(516 puan) tarafından
Benim esimin kuzeni bana sesini yukseltti diye üstüne yürüdü amca falan dinlemem seni döverim saygisiz dedi beni aglatti saygisizca konustu diye. Ee esin nerde kulaklari sagir olması lazım ki bunlari es gecmesi icin
(802 puan) tarafından
Benim eşim hep böyle onlarla oturur benim dedikodumu yapar benim en büyük düşmanım eşim zaten
(516 puan) tarafından
Nebilim ya cok tuhafima gitti yazik esin bile arkanda deilse napcaksin oyle olsa bende korkardim oyle tiplerin kaybedicek biseyleri olmaz emin ol buna esinde insan degilmis
0 oy
(644 puan) tarafından
Cnm sen tlf yanindan ayirma yine daysnirsa kapina polis cagir hic korkma 
(802 puan) tarafından
Telefon yanımda birde bıçak aldım ne olur ne olmaz bu gecede uyumucam
(644 puan) tarafından
Kapini kitle yat bosver hicbirsey yapsmaz senin sucun yoksa huzurla uyu birsey olsa esine soyle birsey yapmasa polisi ara
0 oy
(2,357 puan) tarafından
cnm polis in nosunu en basa kaydet 155 den gec düşer nerdesşn misal Ankara kecioren diyelim oranın emnyetin nosunu bul
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İnsan ne diye evlenir once aşk için Sevgi için güvenmek için sırtını yaslicagi hayattan kormucagi   güç için  beni Kendi ailesinden bile koruyamayan kocayı ne edeyim  
(802 puan) tarafından
Ah ne güzel yazmışsın aynısını bende düşünüyorum aslında biliyormuşum ben bu evlilikte hiç sevilmedim ki Birgün bile beni savunmadı bir kere bile sevgi sözcüğü söylemedi boşver canım yine deştin yaramı
(6,919 puan) tarafından
Valla Rabbim yardımcı olsun inşallah
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım kades uygulamasını indir böyle bir durumda erken çözüm... Hiç düşünmeden çağır...
0 oy
tarafından
O kocayida o gorumceyide allahına kavustururdum net
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yerinde olsam cocukkari birine birakip yada gece onlar uyudugunda kimsenin ummadigi bi an ben dellenir gibi yapardim kahbee orosbu yuvamı yiktiniz arada kocama da kayarlardim elime de alirdim iki bicak hadi bakalim kim korkuyo... 

En mantıklısı polis tabiki ama tamamen susturmak icin bu daha iyi 

Deki deliyi görünce sopasını saklamış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 486 göst.
21 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 627 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 589 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zeynepalper (81 puan) tarafından soruldu