0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından
Bebeklerim evde ben uyuyamıyorum :( panik atağımda var kızlar hastanede yatanlar ne zaman taburcu oldunuz Belirtileriniz nelerdi kaçıncı günde iyi oldunuz bana biraz teselli verir misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çokmu ağırsın kuzum hastanede yatıracak kadar geçmiş olsun ya 
(77 puan) tarafından
Hic bir belirtim yok nabız düşüklüğü yasıyorum sadece 45-50 birde 2 gündür mide bulantım var ara ara cok az terleme üşüme geliyor bugun 9. Günüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 gün sonra taburcu oldum hamileydim de benimde 13 aylık oğlum evdeydi kamera vardı bakıp bakıp ağlıyordum annem bakıyordu. Bir kere kameradan seslendim ağlamaya başladı. Hemşire geldi beni öyle görünce doktoru çağırdı. Onlarda sağolsun çok iyi davrandılar bana ama ödüm kopuyor bişey olurda hastaneye yatarsam diye. Ilk günlerde nefes darlığı vardı doyasıya nefes alamadım ondan yattım son günler çok kötüydü başımın üstünde kanayan oksijen tüpü burnumda hortum. Uyumak istiyorum uyuyamıyorum karnım burnumda gittikçe ağırlaştım 34 haftaya girecektim. Prednol verdiler bana kan sulandırıcı zaten kullanıyordum ama 4 katı vermeye başladılar. Çıktım evde 1 gece yattım sabahına yine hastaneye gittim doğum için. Zor ama geçti çok şükür. 
(77 puan) tarafından
Pozitif olduktan kaç gün sonra belirti verip yatıınız  peki cok gecmiş olsun bu arada
tarafından
Benim 13 aylıktı oğlum ona bakıyordum hasta oldum ama coronaya yormadım 1 haftaya yakın evde yattim ha geçti geçecek diye sonra bi sabah kalktım nefes alamıyorum. 3 4 güné iyileştim aslında ama hamile olduğum için salmadilar. Babamda benimle aynı zamanda oldu. O da bi zaman evde durdu sonra kötü oldu aynı gün yattık ama o 2 3 güne çıktı. Teşekkür ederim
(77 puan) tarafından
Ciğerlerine inmiş miydi korona peki
tarafından
Hamile hamilemle röntgen çektiler ama hiç bisey demedi ler sanırım ki inmemişti. Benim sadece satürasyona bakıyordular sürekli birde şekerime bakıyordu lar ki benim hiç şekerim olmaz her seferinde parmaklarimı deldiler boşuna. Verdikleri korona ilacını icmedim klozete attım hep. O şekeri yukseltebiliyormus öyle dediler.
0 oy
tarafından
Gecmis olsun cnm. Aşı yaptırmışmıydin
0 oy
tarafından
Nabız düşüklüğü ciddi durum kuzum hastanede daha iyo bakılırsın 3,4 güne çıkarsın inşallah

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 143 göst.
0 oy
24 cevap 728 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,547 soru

11,452,797 cevap

35,029 kullanıcı

...