0 oy
651 göst.
Aile kategorisinde (1,862 puan) tarafından
Kaynananız size gelince mutfağı çamaşır suyuyla silse ne düşünürsünüz, ben ilk bişey düşünmedim sağol dedim ama sonra aklıma geldi pis gördü demekki sildi acaba mesaj mı vermek istedi diye :D

44 Cevaplar

+1 oy
(3,457 puan) tarafından

Benimki önce kendi evini temizlesjn daha evimin nerede olduğunu bilmez çıkarcı karı:D

(1,320 puan) tarafından
Ahahahahah Allah seni güldürsün
(1,862 puan) tarafından
Ahahah hee kendi evlerinde zor iş yaparlar aynen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesin öyledir:-D
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Benimde birinde yag cozu alip dolabi silmişti hiç unutmam sinir olmuş tum
(1,862 puan) tarafından
:) buluyorlar bişey
(1,464 puan) tarafından
Ben titiz bir insanim temizlikte onla yarisirim ve geçerim de o gunden sonra yapmadı :D
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Herşeyin altında bişey aramamk lazım pis te olabikir içinden gelmiş de olabilir sağolsun temizlemiş yani temizletmemis en azından 
(1,862 puan) tarafından
Yaa ben de sonradan düşündüm sonuçta ben de hergün siliyorum demekki temiz görmedi
0 oy
(13,835 puan) tarafından
Mesajı alirdim. O gelmeden daha fazla dikkat ederdim. Belki sararmiş gördü biryerleri. 
(1,862 puan) tarafından
Çamaşır suyunu çok seviyor o kokmayınca temiz olmuyor ona göre sanırım
(13,835 puan) tarafından
Bende öyleyim kiz. Çamaşır suyu kokmazsa temiz hissetmiyorum.
(2,450 puan) tarafından
Ciğerler gruptan ayrıldı :D
0 oy
tarafından
Benimki oturur kalir oglu gelince bi hamaratligi tutar cogu zaman yapmaz yapsada kizicagimi bilir
(1,862 puan) tarafından
Oğlunun yanında çok değişiyor benimki de
(1,862 puan) tarafından
Ahahaha oğlu gelince ne var ne yok gördür ona işleri
tarafından
Ay ben yaptirmiyom valla yapsa bile arkasindan ben yaparim ustune bide :)
(1,862 puan) tarafından
Aynen valla öyle oluyor
0 oy
(3,853 puan) tarafından
benim kayinvalidem titizlik hastasi gibi bir sey her bize geldiginde muhakkak temizleyecek bi yer bulur   , elinde degil yapma desem de ici rahat etmiyor 
(1,862 puan) tarafından
Ayy yok o kadar değil allahtan ama çamaşır suyunu seviyor illa o kokacak
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İki gün sonra seni temizliğe çağıracaksa yolunu yapıyordur 
(1,862 puan) tarafından
Ahaha :D
0 oy
(580 puan) tarafından
Ben temizlemesine zaten izin vermem elim ayağım tutuyor kendim yaparım. Temizlerse de altında bişey aramaya gerek yok arıyorsan izin vermeyektin eline sağlık der geçerdim. 
(1,862 puan) tarafından
Yok kız ben yatıyordum bende kalmıştı gece yapmış sabah söyledi sağol dedim ama sonra düşündüm işte
0 oy
(683 puan) tarafından
Benimki bir şeyi ellesin kiyamet kopar nefret ederim birinin özelliklede kaynanamin evimi temizlemesi yani asla istemem cunku ben temizliyorum yeterince boyle biri onunla gelse elini atar gösteriş olsun diye yine kizarim ben cok
(1,862 puan) tarafından
Evet ben de istemem ben görmeden yapmış
(683 puan) tarafından
Dimi yani sanane gel ye ic temizlik benim en hassas noktam
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun yapardı kizima da baktı evimide temizledi yemekte yaptı eşim görevde iken ben hamile idim çalışıyordum beni işe bıraktı aldı market pazar poşeti dahi tasitmazdi .
(1,862 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın
(1,243 puan) tarafından
Rabbim cennette kavuştursun vefat etti.
0 oy
(159 puan) tarafından
Bir keresinde bulaşık makinesinden yeni çıkardığım çaydanlığı yıkıyordu dedim napiyorsun yağlı bu dedi bende onu az önce bulaşık makinesinden çıkardım üstündekiler kireç dedim aldım elinden sinir olmuştum buranın suyu kireclimi diyor birde nerenin suyunda kireç yok onların evindeki demlik kireçden kirilcak gelmiş 1 2 tane kireci temizlemeye çalışıyor.
(1,862 puan) tarafından
İş olsun işte güya
0 oy
tarafından
Ohh ne güzel ellerine sağlık anne derdim bizimkinin de çaydanlık takıntısı var bana her geldiğinde çaydanlığın kirecini temizler üstüne çamaşır suyu döküp kaynatır bembeyaz yapar benim de hiç umrumda değil yapsın eline yapışmaz ya bizden bekliyorlar kendileri de gelince yapıcaksın bi zahmet
(1,862 puan) tarafından
Ay ne biliyim ben de temizliyorum bir garip hissettim temiz görmemiş demekki
0 oy
(49 puan) tarafından
eğer bebeğin varsa yardımcı olmak istemiştir bence
(1,862 puan) tarafından
Evet canım o yüzden yaptı heralde :) çamaşır suyunu seviyor bir de illa onunla silecek
0 oy
(715 puan) tarafından
Bizimkiyle altlı üstlü oturuyoruz gelip yapmaz ama karışır bugün hava güzel camlarını aç balkonunu sil kızım biri gelcek bize evin toplu temiz mi bir kere mutfağım dağınıktı ben annemlerdeydim eşim evde kalmıştı o günde yorgundum toplamadım ertesi gün kaynanam  içeri geldi mutfağa gitti o sıralar kızgındım mutfağı görünce ağzının ucuyla ıyy pis  dedi bir sinirlendim giderkende soktum lafı evet oğlun çok pis diye çünki sinirimi bozdu eşim dağıtır evi gelip bana pis der 
(1,862 puan) tarafından
Öyle de denmez canım Allah allaah ne konuşcaklarını bilmiyorlar
(715 puan) tarafından
Vallahi ya
0 oy
(66 puan) tarafından
Benimki geldi suan temizliyor hastayim beliminagrisindan kalkamiyorum yerimden sabahgeldi temizlik yapiyor allah razi olsun 
(1,862 puan) tarafından
Oh maşallah canım yaa yok benimki öyle hastayken falan yardım etmedi hiç:( 9ay çöp kaldırmadı hamileyken yaaa
(66 puan) tarafından
Benim kaynana cok iyidir allah razi olsun ben cagirmasigim halde geldi normalde asla is yaptirmam evime gelene ama bu sefer cok kotuyum hamilelik bir yandan hastalik bel agrisi derken mahfoldum oda geldi simdibulasikyikiuor bemde camasir katliyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hiçkimsenin iyiliğine ihtiyacım yok 
(1,862 puan) tarafından
:) evet ben de müdana etmem hiç sağolsun o da kendinden pek bişey yapmaz işte yardım olsun diye
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah razı olsun yardım etmek istemiş derim
(1,862 puan) tarafından
Evet canım öyle dedim sağolsun işte sonra aklıma geldi temiz görse silmezdi diye düşündüm ben temizliyorum çünkü hani silmesem evet pisti derdim de ne biliyim:)
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ayyyy çok hoşuma giderr ama kendini yordu diye düşünür üzülürüm sonra :D
(1,862 puan) tarafından
Ahah benimki dinç canım bişey olmaz maşallah :D
(2,545 puan) tarafından
O zaman elleri dert görmesin canısı şanslısın :D
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Once kendine baksin yelloz benmki evime gelemez elini vuramaz
(1,862 puan) tarafından
Ayyy :)