0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok küçüksün daha bakamazsın diye bi ton laf ediyolar moralimi bozuyolar

53 Cevaplar

+6 oy
(3,443 puan) tarafından
Kötü niyetle demiyorlardır. Takılmayın bu kadar. Takılacak olsanız evlenmezdiniz zaten. O yaşlar gezip tozma okuma çağları olduğu için demişlerdir. Tabiki şartlara göre bunların hepsi değişecek şeyler

Her hayat farklıdır

Her hayat özeldir
tarafından
Aman herkesi çok takıyorlar ben 18 yaşında hamile kaldım 19 yaşımda oğlum doğdu ona bakıyordum, ama asla kendimi 19 yaşında bir çocuk olarak değil çocuk sorumluluğu olduğu için 29,30 yaş gibi hissediyordum, şimdi 22 yaşındayım 2 tane çocuğuma bakıyorum, kızım 1 yaşında oğlum 3 yaşında, yani imkanım yoktu 18 yaşında evlendim mecbur kaldım
(3,443 puan) tarafından
Ahh ahh bu konu çok derin.
Keşke öyle olmasaydı. Keşke kadınlar yaşını yaşasa. 18 inde 30 gibi davranmak zorunda kalmasa sizin deyiminizle. Asla olgunlaşmayan, bekarken annesinin evlenince eşinin idare etmesiyle ömür geçiren, adına sadece yaratılışı sebebiyle baba sıfatı verilen erkekleri o çocuk yaşta çekmeseler.
Keşke ergenliğe giren kızlarımızı hemen evlendirmese büyükler. Keşke sorsalar, onları bir birey olarak görseler...
Mevzu derin ve benim için üzücü.
Kadınlar mutlu olsun, koşulsuz mutlu olsun.
-Reklam-
0 oy
(550 puan) tarafından
20 yaşimda kucagma aldim oglumu
0 oy
(2,226 puan) tarafından

çok biliyorlar :ermm:

0 oy
tarafından
Sen takma cnm bosver neden bakamayacakmissn
tarafından
Küçüksün sen daha cocuksun diyolat
tarafından
Çok biliyorlar Allah için bosver yaa
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiçte değil anneligin yaşı olmaz sen istedikten sonra 
0 oy
(4 puan) tarafından
Canım ben 17 de evlendim 18 de doğurdum 19 yaşına girdim şuan 5 aylık hamileyim banada bakamazsin dediler gül gibi baktım hemde kolik ağlamaklı bir bebeğe yani canm bakarsın yaşın gayate iyi
0 oy
tarafından
Heyy Allah ımm olmasa bak korunursan ilerde olmaz olur daha küçüksün boşver yavrum kendini anne olmaya hazır hissediyosan duyma kimseyi Rabbim nasip etmiş ne güzel 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Anneliğin yaşı mı olurmuş 19 yaşım da kucağıma aldım oğlumu şuan 2 yaşında 
(5,132 puan) tarafından
Ben de öyle şimdi 4 yaşına aylar kaldı 23 yaşındayım  şimdi
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben şuan 19 yaşındayım 35 gunluk oğlum var,elhamdulillah iyiki olmus hayattaki zorluklara karşı tutunma sebebim 
0 oy
(765 puan) tarafından
Öyle diyenler en çokta büyük çocuklarına küçük çocuklarını baktıran insanlar ne alakası var annelik annelik duygusu hamile oldugun andan itibaren başlıyor
0 oy
(3,457 puan) tarafından

19 yaşında hamileyim 20 de anne oluyorum bana ne derler:D

0 oy
(2,826 puan) tarafından
20 yaşında anne oldum ben kızımı kucağıma aldım 
0 oy
tarafından
Sana büyük bir motivasyon vereyimmi 20 yasima iki gün sonra gircem ikinciye 6 aylık hamileyim ilkinde 17 aylık olacak ellerinden öper evlendigimde yaşım nikah tutmuyodu babamgil imza attı yani 18 den küçüktüm
0 oy
tarafından
tüh bılseydım o işten önce sıze bı sorardım de 
0 oy
(785 puan) tarafından
23 yaşındayım üçüncü bebeğim olacak Allah'ın izniyle ve tek başıma bakıyorum hepsinede gayette güzel bakıyorum çok şükür kimseye muhtaç olmadım çocuk bakımı konusunda sende gayet güzel bakarsın evladina
0 oy
(470 puan) tarafından
Bunu diyenler 15 yaşında evlenip 16 17 si doğuranlar oluyo genelde büyüklerimiz hep bakmista biz niye bakamayalim hele ki şimdi herşey elimizin altında internet vs herşeyi hemen öğrenebiliyoruz onlar kadar bilincsiz de yetistirmeyiz merak etme hiçte canını sıkma 
0 oy
tarafından
20 yaşında aldim oğlumu kucagima pasa gibide baktım bi gune bir gun asla bakamıyorum ben iyi anne degilim demedim herkes den de güzel bakıyorum iyiki dogurmusum pasami
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende 23'te hamile kaldim 24'te dogurdum gayet bakiyorum sende bakarsin. :)
0 oy
(63 puan) tarafından
Ne alaka ya senle büyür mis gibi ohh kimseyi dinleme canm 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
:))))  23 yaşıma girdim 1 hafta sonra ikinci bebeğim doğdu, oğlum 4 yaşına geliyor kızım 7 aylık çiçek gibi bakarım  ikisine  Allah'ın izniyle. 

Annelik iç güdüsü mükemmel bişey  yaşayıp göreceksin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 116 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
8 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...