0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba ben hemen konuya giricdm..

Ben çok Samimi olmadığım baştan beri geçinemediğimiz aramız da hep bir mesafe olan ama arada gidip gelmemiz konuşmalarımız olan bir görümcem var.

İki sene önce benimle kendi kendine küsüp sonra konuşmaya falan başlamıştı mesela samimi olduğuna pek inanmıyorum ama herkesi kendim gibi iyi sanıp yeşil ışık görsem kanıyorum neyse telefon görüşmemiz oldu kendisi işe başlayacak kızına kreş bakıyor ve kreşler pahalı öyle ordan burdan konuştuk bende anlık dedim ki banada bırakabilirsin kreş bulana kadar ücrete gerek yok dedim boş boğaz gibi bu sözümde bişey var mı ya sizce para bekliyorum falan mı sandı kafama taktım

şuna dayanarak dedim ben iki aydır evde yoktum eşimi sürekli yemek kahvaltı çağırdı biz o kadar samimi olmasakta yıldızımız barışmasada destek oldular o yüzden demek istedim açıkçası

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanki ücretli bakmak istemişsin de görümcen ya hani tanıdık diye almak istememişsin gibi olmuş :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence güzel bi teklifte bulunmuşsun ama bu seferde kreş aramayı tamamen bırakıp sanada hiç ücret ödemeden devamlı baktirabilir 
0 oy
tarafından
Dile getir kuzum tekrardan yanlış anlama ben parasız bakarım de gül:)) 
0 oy
(350 puan) tarafından
Ne varki bunda canim tam tersi iyi bisey ben bakarim cocuguna demissin parasız yardım teklifinde bulunmussun bunda ne gibi bi kötülük olabilir ki
0 oy
tarafından
Valla dediğinde bir şey yokda canim kabul ederse sıkıntı bence:(
(3,551 puan) tarafından
Ahahahha aynen valla..
tarafından
Kız o çocuğun sorumluluğu kolay mi emanet çocuk iki kat dikkat etmek lazım valla ben kendi yavruma zor bakıyorum çocuğum olmasa bile cesaret edemem :/
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yaniii evet görümcene dedikodu malzemesi :)) şimdi anlatır bir de para istiyor gibi para vermesen de olur dediğini :) şaka yapıyorum dersin de ne gerek var çocuk sende olacak daha sık evine gelecek belki de kreş bulmayı erteleyecek. Eşine destek olmuş anladım ama senin için yapmamış ki o kardeşi. Bence mesafeni koru hiç girişme bu işe sonra dert yanarsın bacım 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yoo iyi demissin belki demesen para ile  bakmak istiyor diye dusunurdu bence bastan iyilik olsun diye demissin güzel bi sey  acik olmaz bana bos bogazlik gelmedi
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Bence bunda bi olumsuz durum yok. Gayet iyi niyetle söylenmiş bişey. 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Sorun yok ayrıca parayla da bakabilirsin ki ne var bunda. Benim çocuğuma da halası baksa keşke bakiciya verdiğimden daha çok böle verirdim
0 oy
tarafından
Kimi akrabalar parayla bakıyor, sen paraya gerek yok dye belirtmişsin, yanlış bsey yok
0 oy
(849 puan) tarafından
Hiç bulaşma bence bakan var diye kreş olayını iptal eder
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ucrete deil de ben bakarım demene takildim senin evinde başına bsy gelse allh korusun ne dersin sonra kimsenin çocuğunun sorumluluğunu alma bacim

İlgili bir soru bulunamadı

380,540 soru

11,393,817 cevap

34,906 kullanıcı

...