0 oy
1,317 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar ben size bişey danismak istiyorum belki yakininizda polis olan veyada esi polis ailesinden bu isleri bilen biri varsa yazabilir mi benim esimin abisi bizim oturduğumuz yerde kiradaydik bigun geldi heryeri mosmor gozleri felan o zaman lar benim esim askerdeydi yanimda yoktu noldu dedim ben dedi eşimin koyunde emziren bi kadın gordum yaygarayi bastı dovduler benj yengende koyunde kaldi bizim evin adresini de ogrenmisler eve gidemiyorum ev arıyorum falan dedi bende kaldi bende iki çocuğum var kalsin nolcak dedim uzuldum olaydan bir gün sonra esim izne geldi zaten şükür sonra benim üst katim kiralikti tutun orayi dedim ***** gibi tuttu bunlar kadin geldi sonra yirmi gün sonra falan geldiği günde ben hamileyim falan dedi hemen şüpheci bi sekilde benim esimde işi bıraktı sonra aradan bi ay falan geçti esim bizi birakamadigindan dönmedi işine uzman çavuş tu normalde iki cocugumuz olunca ufak birakamadi dört senedir ayriydik bide dayanamadik her neyse kaynim bana farkli davranmaya basladi sana sarilasim geliyor cekicisin felan dedi arkamdan belimi tutacak oldu izin vermedim evime indim eşim gelincede anlattim biz küstük hemen bi ayda ordan taşındık aylardir konusmuyorduk haziran ayında öğrendikki kayinim sekiz dokuz ay önce bi kiz çocuğuna tecavüz etmiş ondan dolayı o hale gelmis bunlar bide kira sözleşmesi ni bile esimin üstüne yaptilar o zaman paraya ihtiyacımiz vardi verdiler esimde bisey dememis benim borçlarımdan dolayı aramam var demişti bize sadece bide kaynim apartmanda baya hirsizlik yapmis çocukları tqciz etmiş şimdi hapiste şükür benim eltim olck kişi de nikahlari falan yokmus o zaman biz taşınmadan da esimle barismak için düşük yaptik falan diye yalan söylemişler apartmanin assasinda görünce oda iyi demiş kaynima eve geldi gitmedi onlarada şimdi benim demek istediğim bunlarin twtter hesabi var kadinin birsuru ciplak fotosu falan numaralar var fuhus yapiliyormus yani  kaynim karisini satıyor musbide uc yasina gircek kız çocukları var ben o cocugun ellerinden alinmasini istiyorum kaynım  baska kucuk çocuğa tecavüz etmis karisi dedigi orusbuu da kendini satiyor yani ben napacam bi yol verin bana

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk için sosyal hizmetleri arayin
(11 puan) tarafından
Benim adımı verirlermi ben adimi öğrenirse bisey yapar esime diye korkuyorum çünkü kırığı çok kadinin belliki yapmasa yaptırır herşey beklenir
-Reklam-
0 oy
(547 puan) tarafından
Kaynin 3 yasindaki kendi cocuguna mi tecavuz etmis?
(11 puan) tarafından
Yok küçük bi kiz çocuğu demişler bende apartmanda benim ciktigim eve tasinan kadindan duydum
tarafından
Allah kaynını kahretsin, şeylerinin zevki için çol çocuğu kullanamazlar Allah'ın cezası herif
(11 puan) tarafından
Karisi na ne demeli bunlara göz yuman bi orusbuu ya ne demeli  kendi cinsimden igrendim ben
tarafından
Ayyy pislik, sen nasıl kocanı başka kadınlarla görmeyi miden alıyor, yada çocuğa tecavüz etmesini nasıl kaldırabiliyor
(11 puan) tarafından
Kocasida karisini satiyor twitter da hesablari var hersey ayan beyan ortada
0 oy
tarafından
Ya nasıl bir aıle Allahım boylelerı ölmüyor yaa g
(11 puan) tarafından
Girdikce genclesiyor adam resmen
0 oy
(263 puan) tarafından
Hayretler içerisinde okudum 
(11 puan) tarafından
Bide beni düşün pislikler ya twitter kaynıyor bunlarla
(263 puan) tarafından
Oha ya
(11 puan) tarafından
Tek gunahsiz bi kiz cocugu onu bari kurtarabilsem
0 oy
tarafından

Öncelikle polisi ara fuhuş bölümü var sanırım tam bilmiyorum takibe alırlar + kanıt bul polisle paylaş sosyal hizmetleri ara bu durumu anlat soruşturma açarlar 

(11 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Elinizden ne geliyorsa yapin çocugu alsinlar sosyal hizmetler polis yani eşinle bir ol o çocugu kurtarin yazik gunahtir yaa içim çekildi resmen çicuga bişry yapmişta olabilir
(11 puan) tarafından
Ya bende kiz bebek bekliyor um sekiz ay lik hamileyim düşündükçe agladim yaa
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Lutfen ama lütfen kucuk cocuk icin biseyler yapin ve kurtarin o pisliklerden
(11 puan) tarafından
Ya bende napacam bilmiyorum icim el vermiyor ya
0 oy
(534 puan) tarafından
Allah onların belasını versin yeter artık nasıl insan bunlar ya hemen sosyal hizmetleri arayın çocuğu alsınlar bunların elinden ismini bilmezler 
(534 puan) tarafından
Çocuğa kim bakıyo
(11 puan) tarafından
Cocukta yok işte bacım
(534 puan) tarafından
Ya kim bilir çocuk ne halde o kadının elinde ya hemen harekete geçin Bişeyler yapın
(11 puan) tarafından
Ya ben bunu işte bilen birine danismak istiyorum hic yakininizda p
(534 puan) tarafından
Yakınımda polis yok da siz direk polisi arayın bilgi almak için yada bulunduğunuz polis karakolun gidip danışın onlar sizi yönlendirir
0 oy
tarafından
Kendimizi iyiki kaçıp kurtarmışsınız bunlardan Allah korumuş bulunduğun şehirin sosyal hizmetler il binasını ara çocuk için bilgi vermek istiyorum ismimin gizli kalmasını istiyorum diye belirt onlar sana yol gösterir 
(11 puan) tarafından
Gercekten benim eşimi çok çektiler kendilerine ictiler beraber ben delirdim resmen sonra iyiki bana yawsadida kurtuldum yani kurtulamazdim yoksa hem yalan bişey soylemek zorunda kalmadim hemde gordu abisinin gerçek yüzünü
tarafından
Bundan sonrada görüşmesiniz sizin için daha iyi olur
(11 puan) tarafından
Zaten hapiste
tarafından
Umarım hiç çıkamaz cezasını çeker o çocuklara çok üzüldüm
(11 puan) tarafından
Ah ah senmi benmi bacım
0 oy
(850 puan) tarafından
Allah ıslah etsin böylelerini. Rabb'im ne günlere kaldık
0 oy
tarafından
Bune ya Allah'tan sen erken davranışın uzak olsun kadının Twitter i ne sen biliyon mu 
(1,521 puan) tarafından
Manisali degilim manisa geliniyim canim
(1,521 puan) tarafından
Duygub1234 bana mesaj atmissin ama görünmüyor mesajlara kapalifir diyor
tarafından
Dur kız tekrar atıyım
tarafından
Bende manisadaym da nerde oturuyorsun
(1,521 puan) tarafından
Kiz gene kaçırdım ozel mesaj gekdi diyo giriyom ozele kaoatmistir diyi. Ney se Allah larindan bulsunlar ikiside
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Böyle insanlar yok olsun ya kendi 3 yaşındaki çocuğuna tecavüz etmek nedir arkadaş 
(11 puan) tarafından
Kendi çocuğu degil yanlis anladiniz başka küçük bi kiza bide apartmanda baska cocuklari taciz etmis banyoya götürmüş orasini burasini opmus off allahm içim el vermiyor ya
(3,832 puan) tarafından
Tamam anladım midem kalktı pis kö.pek aman uzak durun çocuk için de sosyal hizmetleri arayın
(11 puan) tarafından
Tek istedigim gizlilik hemen şu dakka yaparim herkesi tehdit etmis oldurmek içinde kadin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
2 pislik nasıl birbirini bulmuş ya sosyal hizmetleri ara allahım daha neler duyucaz
(11 puan) tarafından
Hic sorma
0 oy
(6,858 puan) tarafından
İğreniyorum hepsinden. Eşinle konuş bzm de kızımız olucak destek iste
(11 puan) tarafından
Eşim de çok sessiz sakin bi insan ben ondan daha cok biseyler yapmak istiyorum ama korkuyoz işte bisey yaparlar canimiza zarar verirler diye iki tanede bizim cocugumuz var ikinci kizimiz olck insallah
(6,858 puan) tarafından
Sessiz kalmakla olmaz :( sosyal hizmetleri ara bı bilgi al gizlilik önemli diye.. polis şikayetinde bile gizlilik oluyo
(11 puan) tarafından
Valla ben sadece esimle cocuklarima zarar verir diye korkuyorum ya yoksa simdiye kac gitmistim sikayete
0 oy
(5,273 puan) tarafından
Twitter hesabi oldugunu nerden biliyorsun
(11 puan) tarafından
Çevresindeki ler soyledi biliyorum hesabın adini da herseyinide
(5,273 puan) tarafından
Bu delil sayılmaz mi polise versen
(11 puan) tarafından
Bunların evinde ki bilgisayar kasasini polis almis ama bulabilrmi acaba ya
(5,273 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bi arastr inşAllah bulabilirler
(11 puan) tarafından
İnsallah ya bilmiyom aileme anlattim karisma diyo herkes ya
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Yuh neee yuh gerçekten öz kizina 3 yisindaki bebege tecavüz yarabbim sabir ne serfsz bi canli bu ya kadını gectim kaynindan ona kizmaya vakit bulamiyorum..

Hemen sosyal hizmetleri ara lutfen birakma pesini o cocuk orda kalmasin daha cok kucuk rabbim sen yardim et.
(11 puan) tarafından
Canm yanlış anladiniz sanirim ya cok sukur oz kizi değil ama baska bi kucuk kiz cocuguna tecavuz etmis hapiste suan karisida fuhus yapiyor benim istediğim cocuklari var uc yasinda kiz cocugu ellerinden alinsin istiyorum
(7,792 puan) tarafından
Sosyal hizmetlere diyosun cnm
(11 puan) tarafından
Haftaya gidicem bizzat olmazsa
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız ben ne okudum ohaaaaaaaaa. Sonda anlamadığım şey kayanın 3 yaşındaki kızamık tecavüz etmiş
(11 puan) tarafından
Baska bi küçük kiz
0 oy
(2,584 puan) tarafından

Sen sosyal hizmetleri ara canım adres ver zaten cocugun o ailede kalmasına izin vermezler alırlar yurda ve muayneden gecer cocuk herşeyde ortaya çıkar

Fuhus için yapabilcegin bişey yok bence kadının kendi tercihi ana o cocuk ordan kurtulmalı hemen sosyal hizmetleri ara olayı anlat
(2,584 puan) tarafından
Sen sosyal hizmetleri ara aynen böyle anlat kaynının tacizden cezaevinde oldugunu eşininde fuhus yaptıgını söyle alırlar cocugu ordan canım
(2,584 puan) tarafından
Kız yada erkek onların yanında cocuk olmasın
(11 puan) tarafından
Benim oldugumu bilmesinler de sikayet edince orusbuu esime zarar verir cocuklarima zarar verir diye korkuyorum apartmandada herkesi tehdit etmişler oldurruz diye felan
(2,584 puan) tarafından
Bilmezler merak etme poliside ara yanlarında gitsinler
İsimsiz ihbar yaparsın

O cocuk evde nelere mağrus kalıyo kim bilir birinin cesaret etmesi lazım yoksa o cocuk da haberlere çılar allah korusun
(11 puan) tarafından
Hic sorma bacim adam kapıyı bile farkli renge boyamis butun apt kapi renkleri ayniydi gelen karistirmasin diye
0 oy
(1,767 puan) tarafından
Allah belasını versin oruspu çocuğu ver bana adresi gerekirse ben şikayet edeyim ******** adı kopek ulan çocuk çocuk daha onlar yeter ya dokunmasinlsr çocuklara o eltim olacak oruspuda hiç mi ana yüreği yok hiç mi içi sizlamiyor benim evladım grip oluyor dayanamiyorum o oruspu nasıl izin veriyor hergun evladının o pis şeylere şahit olmasins
(11 puan) tarafından
Ah bi anlasam bacim görsen Twitter hesabını falan igrenir yemek yiyemezsin biz esimle birbirimizden uzaklaştık bunlari duyunca inan o işe bile yanaşasimiz gelmedi igrendik görünce ya şükür duzeldi son bi aydir unuttuk biraz
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Okurken gözlerim yerinden çıkacaktı bu ne bunlar nasıl varlık aklım alnimıyor kanım dondu resmen bir de bu dünyada çocuk yetiştirmeye çalışıyoruz 
(11 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayır etsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,316 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Tusemin Annesi (11,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 518 göst.
0 oy
13 cevap 389 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 881 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,896 puan) tarafından soruldu

397,029 soru

11,875,136 cevap

35,990 kullanıcı

...