0 oy
1,188 göst.
Aile kategorisinde (580 puan) tarafından

8 yıl oldu evleneli nişanlıyken oturup kalkmadık 2-3 kere cafede oturduk o kadar çok tanıma fırsatım olmadı. Sonra evlendik evlendikten 1 hafta sonra tatile gittik havuz kenarındaki erkeklere bakıyorsun diye otelde 2 3 defa tokat attı bana tabi öyle bişey yok. Eve geldik ben babama gittim anlattım babam beni aldı bu özür diledi falan filan 2 hafta sonra iyi olduk daha bu başlangıç bizim 8 yılımız her ay bir kere böyle geçiyor. Oğluma hamileyken dövdü lohusayken camdan baktın dedi vurdu hep böyle sonra oğlum 9 aylikti bana etrafi izliyorsun diyip vurduğunda polisi aradım sabrım kalmadı uzaklaştırma aldı ailesi ile alt üst oturuyorum herşeyi biliyorlardı en acısıda oğulları bunları yaparken tek kelime etmediler polisi aradım diye bütün sülalesi bana küstü. Ben babamın yanına gittim 1.5 sene çocuğunu arayıp sormadı boşanma davası açtım yalvar yakar 1 ay sonra iyi olduk babamda gitmeme göz yumdu git iyi olursunuz diyince anladım. Nereye gidersek gidelim her gittiğimiz yerde birine baktın diyip çıkıyor 8 yılım hep yapmadım etmedim dememle kendimi suçsuz yere savunmakla geçti. Oturduğumuz yerde bekar yan komşum var onu gördüğü yerde saldırıyor adam da eşime adam kaç kere gitti şikayetçi oldu. Kaç senelik komşum yolda görsem taniyamam perde bozuk sen ona mı baktın der kıyamet kopar. Sürekli başkalarınına baktın diyen bir kocam var. 8 yildir suçum bakmak tabi kimseye baktığım yok kendimi anlatmaktan psikolojim bozuldu suçsuzum derken üzerimi parçalıyorum artik anlasın diye. Aile terapistine gidelim gel psikoloğa gidelim derim istemez. Benim bir oğlum var artık herşeyi anlıyor yarın büyüyecek daha çok anlayacak ben ona ne derim en çok bu canımı yakıyor. Eşim benim ilkimdi sonum olsun dedim bana izin vermedi boşanmak istediğimi söyledim ne yapicam bilmiyorum. Biliyorum ilk yaptığında dönmeyecektim. Her defasında döndüm düzelir dedim düzelmez.

Uzun oldu biraz hakkınızı helal edin. Okuyun lütfen tavsiye verin.

29 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm bu adam ruh hastası. Umut yok bunda. Allah yardımcın olsun.
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun..Eşinizde takıntı hastalığı var..Bence psikiyatrik mutlaka tedavi olması gerekiyor..Siz zorlayın şart koşun eve dönmeyin ama mutlaka tedavi olsun..Yoksa bir ömür zor..Yarın öbürgün çoçugunuzunda psikoloji ciddi anlamda etkilenecek:(
0 oy
tarafından
Kişi kendinden bilir işi.. kendi bakıyordur kendi bir halt yiyiyordur bokuda hep kadınlara atarlar.. kusura bakma ama senin kocan tam bir ********... ! Üstüne üstün erkeğin o.... böyle bir adamla yaşama canım benim yavruna yazık sana yazık boşan uzaklaştırmada talep et 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Aferin bu gidişle senin sonun olur zaten. Böyle bokk var gibi düzelir diye geri dönerseniz daha çok burada post açarsınız. Adam kendini evliliğin birinci haftasında belli etmiş zaten ne diye geri gidip barıştın. Akrabalarım 1 haftalık evli neden boşandı acaba derler diye mi ? 

Merak etme sen öldükten sonra o pislik akrabaların yine aynı şekilde düşünüp ne yaptı da öldürdü acaba diyecekler...
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Esin de takıntılı hastalık olabilir bi doktora gitsin 
0 oy
(240 puan) tarafından
Ben yeni gördüm. Alacağınız kararda oglunuzu düşünün öyle bir baba profilinde düzgün yetişmesi biraz zor. Abimden biliyorum babamın aynısı oldu ne yazık ki
0 oy
tarafından
Bence hatayı çok bastan yapmışsın kuzum birbirinizi ne kadar tanıyarak evlendiniz bilmiyorum ama taa 1 haftalık evliyken eşin saana tokat attıysa susmayacak ayrılacaktın seven insan sevdiğine hc bir şekilde vuramaz kıyamaz şimdi ayrılacaksınız olan çocuklara olacak yazık
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen daha balayına bırakıp döneceksin bir gün cenazen çıkar o evden net söylüyorum o adımın kıskançlık hastalığı yok psikolojik sorunları var
0 oy
(485 puan) tarafından
Hayatını zindana çevirmiş resmen 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 555 göst.
+1 oy
18 cevap 1,047 göst.
0 oy
11 cevap 138 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,341 soru