0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
9 gün oldu doğum yapali ama sütüm çok az yarım saat sagiyorum 30 ml ucu ucuna çıkıyor ne yapabilirim naif emmeyen bir çocuğum var 

5 Cevaplar

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Valla zorla emzir cnm başka türlü olmaz. O emdikçe sütun gelir. Daha yeni doğum yapmışsın cunki. Bode bol bol su iç.
tarafından
Çok su icmiyordum içeyim en iyisi artık
(1,019 puan) tarafından
Ic tabi bak faydasını göreceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fırsat bukdukça uyu dinlen, kuru incir, kuru kayısı, kuru üzüm bol bol ye canım. Bi de tahin helvası. Rezene çayı da hem süt yapar hem gaza iyi gelir bebeğe de sana da. Bir de bol su, komposto vs. Sütü kalitesini artırmak için ise, proteinli gıdalarla beslenmelisin. Et, yumurta vs. 
tarafından
Anladım teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Emzirdikçe sütün artacak sağım ile bebeğin emmesi farklı oluyor bebek daha iyi çekiyor makineden beynine sinyal ver sütüm var dolu de + bol su iç havuç salatası, tahin, pekmez karışımı, kuru dut, kuru incir ye yada kaynat suyunu iç 

imageBen bunu kullanıyorum 2. Kutuyu açtım içiyorum bunu günde 2 kere sabah ve akşam iç bana fayda etti belki sanada eder

tarafından
Nereden alacağız canım bu çayı
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Süt incir ceviz sütü kaynat inciri de at içine kaynat biraz sonra ceviz ekle mükemmel süt artıyor ama süt hassasiyeti için de burada biri yapmış suyun içine incir doğrayıp suyu beklemiş ama kaç bardak su dökeveksen o kadar indir doğrayacaksın içine küçük küçük 
tarafından
Ceviz yemiş yemeye başladım bakalım nasıl olacak anne olmak hele birde emmeyen bebek anası olmak çok zormus
0 oy
tarafından
Resene ic günlük olarak. yada deve dikeni icebilirsin 3 günde bir gunde bir bardak
tarafından
Çok kötü kokuyor ya o çok zormuş ana olmak emmeyen çocuğun anası olmak daha zor
tarafından
Eksimsi bur tadi var daha gece ictim yattım üstüne birde limon kattim mis gibi oldu ben tohumundan bahsediyorum bitkisinden degil.  Suyu kaynat tohumun üzerine ekle 5 dakika demle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 73 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Feyza38 (144 puan) tarafından soruldu

381,818 soru

11,431,047 cevap

34,992 kullanıcı

...