0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (144 puan) tarafından

Arkadaslar sezeryan oldum 15 gün once bebegim erken dogum oldu 28 haftalik geldi dunyaya ve suan küvezde süt sagmami istiyorlat gün gectikce sütüm azaliyor manuel pompa var acaba elektrikli alsam daha mi faydali olur benim icin? Aglamak istiyorum neredeyse bebegim anne sütüyle büyüsün istiyorum.. :'(

8 Cevaplar

+1 oy
(1,505 puan) tarafından
Elektirikli al kesinlikle her saat sag her iki saate sag ayni bebek emer gibi sen sagdikca o cogalcak ve bebegin ac kalmayacak anne sutunu doya doya icecek sakin stres yapma aglama dik dur bebeginin sana ihtiyaci var 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kesinlikle elektrikli al canim 
0 oy
(119,719 puan) tarafından
tabiki elektrikli almalisin manuel hic bi ise yaramaz cok zor kullanimi
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim elektrikli daha iyi olur. Ama her seyden once stres yapma elbet gelecek sütun taşacak insallah. Bulgur pekmezli tüket sutlac hosaf hurma. Bende en cok incir pestili kuru incir süt yapmisti
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Acilen elektrikli al 2 saate bir bebek emiyormuş gibi sağ gece bile saat kur uyan 1 haftaya artar taşar sütün merak etme hangi sehirdesin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
bol bol su iç gerçekten fark ediyor sağdıkça artar
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Dereotu soğan bulgur pilavı ceviz badem kaju gibi kuruyemişler süt yapar canım elektronik pompalar daha kolay olur daha çok çeker 
0 oy
(610 puan) tarafından
Ay kıyamam sana Allah yardımcın olsun yaprığım bişeyler vardı söyleyim sana. 

Sıcak suya gir al eline tarafı yukardan aşağıya göğüsünü tara sıcak suyun altında göğüsüne masaj yap

Süt artırıcı  bitki çayları iç 

Birde malt birası varı alkolsüz dışı bira şişesi gibi ama tatlı içeçek onu tüket acayip faydası var 

Kayısı hurma kuru üzüm kuru incirden hoşaf yap suyunu iç 

Pompayla göğğüsünü pompala her 1.5 saatte bir geceleride alarmını kur 2 saatte bir yap

Birde uyku çok önemli 

Evladını görmeye gittiğinde eğer dokunduruyorlarsa kokla bol bol
(144 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim yok henuz sadece kuvezin icinde bakabiliyorum sadece oda arkadan camdan haftada bir biraz daha yakindan goruyorum keske dokunabilsem kokusunu daha bilmiyorum oda benim.. 2-3 aylik surec elektrikli alicam yarin insallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 134 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 261 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,367 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...