0 oy
219 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Bana dedi ki domates alma esim sebze pazarina gidecek sana da bana da 1 er kasa alacak 3 haftadir bekliyorum ha aldi ha alacak ucuza geliyor malum 50 kurus kilosu :) dun gittim ne dese iyidir menemeni ni yaptın mi anladım o an zaten yok bu gunlerde alacagim domatesleri dedim bana diyor 50 kavanoz yaptım pazardan bir hafta önce aldim diyor terbiyesiz misafiri vardi yoksa ne diyeceğimi bilirdim hem kandiriyor bekletiyor hem yapıyor biz hâl pazarina gitmmedik diyor o anda. komşuluk yada insanlik böyle mi oluyor bende düşünceli biri sanıyordum onun yüzünden tam mevsiminde alamadim domatesleri sonbahar geldi :))) ama sokacam lafımı selamdan baska kelam duyamaz artik ağzımdan 

5 Cevaplar

0 oy
(5,367 puan) tarafından
Ben olsam derdim hani eşin getirecekti bende sizi bekliyorum diye misafir filan dinlemezdim şahsen
tarafından
Ne dediğin degil nasil dedigin olay derler ben söylerim lafimi icimde birakmam misafirinin yanında küçük düşürmek istemedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke misafirin yanında deseydin direk ne küçük düşecekmiş sanki sana ne düşerse de düşsün yaptığına bak düşüncesiz 
tarafından
Valla haklısın terbiyesizligin daniskası susmamaliydim  ama misafiri yanimda oni fena benzetiyordu buyuk gorumcesi yani :))
0 oy
(971 puan) tarafından
Boyle insanlar rezil olmaktan anliyor yüzsüz yaa 
tarafından
Kandırdığı da bir Allah kulu Allaha havale ettim
0 oy
tarafından
Deşeydin yaaa hani esin getirecekti diye 
tarafından
Diyecem canım kalmaz yanında kaynanasi ve gorumcesi vardi orda ben sadece bu dedigunu demem ne kandırıyorsun insanlari sonra piskin pişkin ben yaptım kendimkini diyorsun dicem binlar hoş olmazdi o insanlarin yanında
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sen niye o sıra demedin eşin bana da alcakti diye bence söylemeliydin böyle insanların yüzüne pat pat söylemek lazım 
tarafından
Misafirine güvenip söyledi zaten orda eminim 5 gündür almış yapmis haber vermemis sen kendi çarene bak diye biliyor insanlarun yanında terbiyemi bozmam orda haber veriyor bana ama kalmaz içimde soylicem
(1,845 puan) tarafından
Tabiki söyle kız o senin mütevaziliğinden utansın

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 471 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prens_annesi (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
31 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
25 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurse34 (1,322 puan) tarafından soruldu

381,753 soru

11,428,788 cevap

34,988 kullanıcı

...