0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından

Dün sormuştum pozitif olabilirim 2 gün önce biontech oldum demiştim pozitif çıktım bebeğim için tavsiyelerinizi yapacağım teşekkür ederim. Dua edin lütfen bebeğime bir şey olmadan atlatayım  :( 

3 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından
Cnm bebeğin daha 2 aylikmis ek gida veremiyecegin için sen bol bol vitamin al meyve ye kemik suyuna çorbalar iç hem sen çabuk atlat hem senin sütünden aldığın vitaminler bbegine geçsin sürekli evini havalandir maalesef  mecbur emzirmek zorundasın o yüzden maskeyle evde dolaş çok geçmiş olsun umarım tez vakitte atlatırsın 
(23 puan) tarafından
Dünden beri uzağım bebeğimden ya netleşmesini bekledim şimdi dikkatlice emzireceğim İnşallah kabul etmiyor pek fazla ama emzirmek daha iyi diye İnşallah emer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım aşıdan sona bir kacgun pozitif çıkman normal zaten o virüs var vücudunda
tarafından
Canım bitontek yarı canlı virüs zaten aşıyla vücuduna o virüsü veriyor aşı sonrası test yapsa pozitif çıkar tabi
(10,531 puan) tarafından
Niye virüs veriyorlar anlamadım cnm saten ondan korumak için değil mi
tarafından
Canim burda uzun uzun anlatamam sen internetten bir araştır bak aşı nedir niçin yapılır falan. İçeriği farklı aşılar ağrı kesici gibi ilaç gibi degill
(1,950 puan) tarafından
Koronaya yakalanirsan bağışıklık kazanman için vücuda veriyorlar. Savassin diye yani. Antikor üretiyor.Ben olmadım düşünmüyorum da.
(10,531 puan) tarafından
Bunu bilmiyordum bende olmayacağım cnm
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzum inşallah tez zamanda atlatirsin
(23 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 298 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nalankt (1,032 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...