0 oy
239 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Kızım  şuan 8 aylık. 

Ocakta 1 yaşında olacak işte

Ben 9-12  ay olarak mı alacağım yoksa 1 yaş mı alacağım. Ve neler almalıyım kaçr tane almalıyım onuda söylerseniz sevinrim

12 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
12.18 ay alacan canim 
(4,067 puan) tarafından
Büyük gelmez dmi 9 ay içn hediye gelnlrden 3 takm var yetr mi ki
(22,070 puan) tarafından
Yeter bnce kuzum 3 var dion 2 takim da sen al tamamdır büyük olsa nolacak ki giyer obur seneyede
(4,067 puan) tarafından
Tamm canm teşekkür ederim öyle yapayım mont yda polr tulm faln almama Grek varmı
(22,070 puan) tarafından
Tulum pek sevmiyom seviyom diosan al
Tabi bitane mont al montu görerek al ama netten alma kalıpları kucuk oluyo bitanede ayakkabı al guzelce eğer yoksa bu kadar canimmm
(4,067 puan) tarafından
Tamm çok teşekkür ederim saolasın
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım kalıplar değişiyor 1 yaşında oğluma 2.5 yaş ve 3 yaş alıyorum 
(4,067 puan) tarafından
E bebekten almayı düşünüyorum ama nasl yapsam blemedm interntn sipariş vereyim dyodum ya
(4,698 puan) tarafından
E bebekse 2.5 yaş al canım
(4,067 puan) tarafından
Bakarak almaya karr verdm olmazsa üzülrm valla dye
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Kalıbına göre değişir, 12.18 ay alacaksın ama kalıpları da önemli 

(4,067 puan) tarafından
E bebekten hep büyük alıyorum aldıklarım hep olyo ona gre krr vereyim birde mont yda kaln tulm almm grekiyomu
(2,704 puan) tarafından
Bebeğin üstünü çok açıyorsa tulum mutlaka al, ben de almıştım ve tekrar alacam çünkü önceki ufaldı. Mont da al dışarıya falan çıkmak gerekir çünkü canım ne olur ne olmaz
(4,067 puan) tarafından
Üstünü hiç örttürmüyoki :) alayım o zamn
(2,704 puan) tarafından
Montu bakarak al, mont kalıpları genellikle dar oluyor. Al o zaman :d
(4,067 puan) tarafından
Tamm bakarak al ya karr verdm bnde şuan
0 oy
tarafından
12 18 al canım 
(4,067 puan) tarafından
Tamm canm teşekkür ederim
tarafından
Yorumda e bebekten yazmışsın onların kaliplari biraz küçük bilgin olsun
(4,067 puan) tarafından
Tamm teşekkür ederim baktm stesnde zaten herks büyük aln yazmış tabi istediğim model de byüğü kalmamış başka yerden bakarım artık
0 oy
(7,791 puan) tarafından
12-18 al canim 

Tulum alabilirsin gece de giydirirsin hem uyurken 

Ceket, mont , 2-3 de kazak li takim alsan yeter eksildikce alirsin birden doldurmana gerek yok
(4,067 puan) tarafından
Tamm cekt şuan mevsmlk iyi olr bncde
(7,791 puan) tarafından
Aynen canim yuruyosa bide ayakkabi al tamam sonraki seyleri baktin ne eksikse yavaş yavaş tamamlarsin :)
(4,067 puan) tarafından
Şuan 8 aylk yürümüyor emeklyo sadce
(7,791 puan) tarafından
Patik de alanilirsin bak ben alcam alti kaydirmazli oluyo ya onlardan evde giymeye :)
(4,067 puan) tarafından
Ay evt çk mantıklı
0 oy
tarafından
12.18 ay al canım kilotlu çorap yada pamuklu pijama al yelek çok lazım oluyo ben hiç sırtından cıkartmam kışın sweet filan al ama daha erken bence
(4,067 puan) tarafından
Kltlu çorp ve yelek hiç aklımda yoktu ya Yavştan lste yapayım dyorm ilçede oturyrm da burda pek seçwnk yok malesf merkeze gittiğim zamn almam koly olr o an aklıma gelmez dye terddt ediyorum önceden hazırlıklı olmakta fyda var dye düşndüm
tarafından
Soguk bi memleketteysen kilotlu çorap tulum yelek cok işine yarar
(4,067 puan) tarafından
Öyle çk soğk sayılmaz ya bna göre tabi bide evmz kalorfrli sadce Bi yre gtmemeiz gerektiğinde gydrcem
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kilosuna göre al
(4,067 puan) tarafından
Bakarak almaya karr verdm bnde zaten ya yoksa zor olck sanrım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
9.12 küçük gelir cnm. Hatta bence 1 2 yaş al bazı kıyafetleri. Bazılarını 12.18 al. Ben bebek mağazasında çalıştığın için bikiyorum.
(4,067 puan) tarafından
Bakarak alayım diyorum ya şuan giydrmiceğim bişeyde almak istemiyorum
(1,019 puan) tarafından
Oda olur canım nasıl istersen. Ama biraz büyük al çekme payını da hesap et.
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Atına göre alsan bir anda büyük bir iki gitwr bir daha alırsın büyük al 12.18 olsun canım çocuk kaçmaz ya içinden içine bir kat daha giydireceğin zaman olur büyükten zarar gelmez ama küçük küçülüp gider 
(4,067 puan) tarafından
Aynn katılıyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kilo ve boyuna göre değişir canım
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Bebeğin minyon mu şişman mı sen daha iyi bilirsin neye ne kadar ihtiyacın olduğuna benim kızımın 5 kot pantolonu var bana göre az sana göre çok gelebilir 
(4,067 puan) tarafından
Benmkinn sadce alt üst takımlr var hiç kot almdm ben hedyede gelmedi kot pantl olarak

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
15 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
11 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
11 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 357 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,167 soru

11,380,829 cevap

34,871 kullanıcı

...