+1 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Benim annem misafirliğe gideceğimizde karninizi iyi doyurun  derdi orda bir sey istemeyelim diye :D hshshs biz doyururduk .Ama ne hikmetse misafirliğe gidince kitliktan cikmis gibi ne varsa silip supururduk shshhshs :D ☺️ ❤️

Sonra komsular bize de cay koyardi annem direk bizim kizlar cay icmez derdi bir icesim gelirdi shhshshs cok uzulurdum .Ama ezik ezik sessizce oturmaya devam ederdim hshshs❤️

Ekmekle ye derdi hep :D  ya da tabagini bitirrr.

Bi esyami bulamazdim .Anneme sorardim verdigi cevap sadece orda ahshshs orda ne ya orda nee?  jshshs ❤️

Haftasonu , annem uyandirmaya gelirdi  veeee saat 12 bucuk olduu kalkin artikkkk derdi  ama SAAt 8 olurdu jsjsjjsjs :D 

Kardesimle dovusurduk ama.oyle boyle degil .Harp yasardik evde .Annem baslardi kedi kopek gibisiniz , pirana gibisiniz demeye ahhahaha :D sonra da buyuyunce birbirinizi cok arycaksiniz derdi( cidden ariyorum)

Evi temizlerdik , supururduk annem gelirdi eee bu ev supurulmemis derdi shhsshhshs 

Yemek yapardik ve mutlaka bir eksigimizi bulurdu ve soylerdi ahahhahs :D

Hadi bakalim siz de yazin ❤️☺️

32 Cevaplar

0 oy
(2,032 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kardeş olma ihtimaliniz :Dsaka bı yana aynilari annem de bize derdi ve yapardı ekstra olarak biz kardeşlerime.odamizdayken sessizce girip kapıyı jet hızıyla açması baskın yapar gibi:D bide elalem ne der ne der :D

(2,032 puan) tarafından
Aynen bizde kardesimle nasıl korkardik
tarafından
Benim kardesimi yakalamisti annem sigara icerken .kabus gibi bir gundu :D gerilim imdb10/10 luk film
(2,032 puan) tarafından
O sahneyi hayal ettim şuan vallaki korkunçtur
tarafından
Teror esti terorrrr jshshs
(2,032 puan) tarafından
Bak bide bizde şu vardı komşunun kızına bak bı bide sana bak o şunu şunu yapmış vs vs bı başlardı asla susmazdi☺️
-Reklam-
+2 oy
(5,134 puan) tarafından
Sizin kaçarak yaptıgınız işi ben s.çarak yaparım der :) 
tarafından
Jshshshahahhahahahahahahhahahahahah buna koptum ben ahahshsh :D
0 oy
tarafından
Hicbirsey vallahi :D
0 oy
tarafından
Odama girdiğinde bu ne heryer heryerde :D
tarafından
Ayy onu da derdi annem sjjsjs :D bu evin haliiii neeeee derdi genelde Yuksek volumlu o nadide sey tonuyla shhshsh
0 oy
tarafından
Annemin yerli malı haftasında yaptığı kekin kokusu tadı bı yere giderken sakin bişey istemeyin diyisi 
tarafından
Aynennn kuzuu benimki de karnimizi doyururdu gitmeden ☺️
0 oy
tarafından
Burnumun direği sızladı  kuzum ne güzel günlerdi annemi kaybettim 4 yıl oldu  onun herseyini çok özlüyorum  keşke dönebilsek geriye keşke :(((
tarafından
Yaaaa .Postu actigim icin uzuldum su an.Allah rahmet eylesin kusummmm❤️❤️❤️
tarafından
Olurmu kuzum çok şükür sizinkiler sağ  ❤Rabbim annelerinize hayırlı uzun ömürler versin insallah  aminn insallah cnm❤
0 oy
tarafından

Annem de bize Tabak da bütün yemeği yedikden sonra kalan artıkları ekmekle sıyırın yoksa arkanızdan ağlar yemek derdi bizde gerçek sanıp her yemekden sonra ekmekle sıyırırdık tabak yıkanmış gibi olurdu ahahahaa 

tarafından
Hshahshshshshshsh Ayyy ne safiz yaa cocukken :D ben de siyirirdim kusumm :D❤️☺️
tarafından
He kız birde tabağa bakdrdım yemek yedikden sonra varmı kalan artık gerçekden ağlıyo mu diye Hahaaa
(84 puan) tarafından
bi akşam pilav yedik ben bitiremedim bıraktım tabağı ahh o pirinçler sabaha kadar kovaladı beni :D bi daha tövbe yemek bırakmadım çok korkmuştum hhahah
tarafından
Ahaahaaa bak bende o alışkanlık olmuş yemek yerken tabak da hiç yemek bırakmıyom sıyırıyorum mutlaka güzel bişey aslında
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Misafirlige giderdik yerimizden kimildayamazdik ortaya cayin yanina bisey gelse alamazdik asla annem.gozumuze bakipta alin derse yerdik yoksa bakardik☺☺beyaz coraplari yikatirdi bana ☺☺☺ kar gibi olana kadar yikatirdi valla bulasik yikadigimda tek tek kontrol eder begenmedigini tekrar yikatirdi ama iyikide yapms her isimi tertemiz yapmayi ogrendim Allah razi olsun annemden
tarafından
Yaaaaa cok tatli jshshshhs :D ☺️❤️ bayildimmm. Ahh annelerimizzz bas tacimiz❤️
(4,237 puan) tarafından
Oyleler canim.Allahim.acilarini gostermesin ❤⚘⚘⚘
0 oy
(750 puan) tarafından

Sanki beni anlattın ☺️ ❤️ :D

tarafından
Yaaaaa :D ❤️☺️  cidden mi?
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ay ne güzel ya çoğu benimde aynı ama ben tek kız evin en büyük çocuğu olduğum için anlattıklarını genellikle tek başıma yapardım 
tarafından
Biz kardesimle yapardik ama cogunlukla sen yapcaksin kavgasi olurdu ❤️☺️
(3,832 puan) tarafından
Keşke dönebilsek güzel günlerdi
0 oy
tarafından

Saymakla bitiremem 

Ama bana yapma dediği ne varsa kızımın yapmasına musade ediyor çocuk o diyor o ben neydim acaba :ermm:

tarafından
Ayy toruna kiyamiyorlar mi? Yoksa pismanliktan mi oyle diyorlar bilemiyorum kusum ya ❤️
tarafından
Valla bilmiyorum canım ya ne zaman gitsem bütün düzen alt üst hele dedem hakkımı helal etmem karışma diyor ağlamasın diye park market gırla
(13,202 puan) tarafından
Dün sohbeti geçti Esrayla zaten aramızda evet bizde de aynı durum Şerifem
0 oy
tarafından
Ayynnlerini bnim annem de derdi kız☺️☺️
tarafından
Yaaa cidden miiiii  kuzuuu ❤️☺️? :D
tarafından
Vala yemin ederm kız:)☺️♥️
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım sıkiliyor dedigimde temizlik yap demesi 
tarafından
Ayyyy bana da sıkı can iyidir cikmaz derdi ahahhah :D ne alakaysaa❤️
(350 puan) tarafından
Soguk espiri yapiyorlar aynen ya :D daha da sinir oluyodum :))
tarafından
Hahahaha ben deee :D ayy bi de sey derdi.Bir yerim agriyor derdim iyilesince gecer derdi ahhahaha niye anne nedennnn??? :D buz kesti buralar jxhdh
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Çok güzel şeyler ya ben annem olmadığı için yaşayamadım ama başka bı anım var .

Yetimhanede sabah çok erken kalkiliyordu en güzel en temiz kıyafetler giyinilirdi ben hep kardeşimin yüzüne çamur sürerdim oyu beğenip alıp gitmesinler diye .

Kahvaltida yumurta çıkardı hadi herkes paylaşsın denilirdi koşardım kardeşimin kini kimse almasın diye bı gelirdim bir sürü yumurta benim tabagima konulmuş olurdu bazı güzel anılarım işte.
(1,243 puan) tarafından
Helal olsun cnm içi olurmu öle şey ❤️❤️❤️
tarafından
Dusunemedim bir an ❤️
(1,243 puan) tarafından
Deniz egecim ben 11kardesim 7yasinda idi 19yasina kadar kaldım okuttular ikimizide devlet memuru yaptılar çok şükür ama bizim sahip cikanimiz vardı halam hiç parasız kiyafetsiz kitapsız koymadı evlatlık verdirmedi
(580 puan) tarafından
Ben 8 yaşındaydım annemi kaybettiğimde babam bir süre depresyona girdi. Küçük kardeşimide 6 aylikti devlet almaya geldi vermedim kardeşimi ağladım kendimi yollara attım. Sonra götürdüler. Ben yemek şu içmeyince 2 hafta sonra babam getirdi. Daha 6 aylikti o benim ilk oyuncak bebeğim:))) Bize sahip çıkan olmadi. Kardeşlik duygusu bambaşka seni çok iyi anlıyorum.
(1,243 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun biz de zorluklardan geçtik kardeşlik hepbi annelik gibi geliyor bana babanın size sahip çıkması dahi yetmiş cnm benim halam okutamam okuyun diye veriyorum derdi anlattılar bize hep
0 oy
(84 puan) tarafından
misafirliğe giderdik ev sahibi bişey verirdi hemen annemin gözüne bakardık , onay verirse alırdık kaşlar kalkarsa canımız istesede almazdık :D 

yada misafirlikte bi yaramazlık mı yaptı arabada eve gidene kadar uyurduk yada uyumuş gibi yapardık uyanık kalırsak kızcaklar :)) ertesi günde unutuluyodu zaten ..

3 kız aynı odada kalıyoduk abimin odası ayrıydı annemde hep şey derdi kızsınız bide odaya bak heryer heryerde abinin odası çiçek gibi .. hakkını yememek lazım odası hep derli topluydu bizimki pazar yeri gibi :D hahahahah

siz evlenince 3 günde geri getirirler diyodu :D 

yada iş temizlik yemek öğrettiğinde ne öğrenirsen kendine diyodu hep ..

5 çocukla annem iyiyi idare ediyodu ya .. maşallah evimiz hep pırıl pırıldı .. şimdi çocuklar kurtlu ya :D ev toplanmiyo ..
tarafından
Jshshshshshshaha:D hepsi cooook iyi hepsiiii :D hahaha❤️☺️ yaa cok tatliii
(84 puan) tarafından
evet canım .. allah başımızdan eksik etmesin ♥️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Herkesi dost zannedip hemen sırrını verme
tarafından
Bana da kimseye sirrini verme derdi❤️❤️❤️
(14,428 puan) tarafından
Ben de anneyim tabiki öğüt veriyorum onlara
Kız evin içinde Her yerde saç vaaaaaar kimin bu saçlar diye bağırıyorum
Ara sıra öyle bi şarkı varya onu söylüyolar ikisi birden edepsizler:-))
tarafından
Jshshshsbshshshshs :D heryerde saclarrrr yerlerdeee saclarrr kimin bu saclarrr bilemiyorum ahhs❤️☺️ ayy cok tatli ya
0 oy
(580 puan) tarafından

Ne güzel anılar bunlar.<3 Annem olmadığı için ben yaşayamadım ama arkadaşımın annesi biraz olsun o cümleleri yaşatmiştir. :)

tarafından
Bu postu paylasirken dusuncesizlik etmisim onu farkettim kuşummm ❤️ hakkini helal et .uzuldum cunku.
(580 puan) tarafından
Yok olur mu öyle şey:) Ben yaşamadığım için o duyguyu bilmiyorum duyunca böyle mi oluyor diye tam tersi mutlu oluyorum:)) Helal olsun tabi düşünmen yeter❤
0 oy
tarafından
Üşendim yazmaya ☹️
tarafından
Ayy kuşumm gelmis ❤️❤️ yazmasan da olur balımmm
tarafından
Menemen yaptık sözde nicer var o kesti ben degl yani ben sadece bastım ama pertim çıktı ☹️
Smdi nedense üşendim ♥️♥️
0 oy
tarafından
Ohooo çok varrrrr benim yaaa
0 oy
tarafından

Ekmeğe gönderir di beni hep oyalana oyalana gidip gelirdim oda yere tükürür dü tükürdüğüm kuruyana kadar geleceksin derdi bide evin önüne güneşin olduğu yere tükürürdü bende koşa koşa gidip ekmeği alırdım :)).

Mantı yapardık abimle bana önce kim bitirirse yarışına sokardı bizi bide bakardık mantı yada doldurma işleri bitmiş :)

Arkadaşi dost sanma en iyi arkadaşin benim derdi şimdide öyle diyor

Ozaman lar gece yarısına kadar kızlı erkekli saklambaç oynardık herhalde 500. Uyarışında eve giderdim eve almadığı çoooook oldu bekletirdi beni ki babam gelip beni görsün XD

tarafından
Hahahshshshhs :D ayy biz de gec saatlere kadar saklambac oynardik yaa ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,644 göst.
25 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 611 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 333 göst.
11 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu