+1 oy
362 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Eşim çok horluyor... Son zamanlarda biraz kilo aldı ama bence komşu bile rahatsız oluyordur 

Sizinkiler horluyor mu genelikle oluyormuş

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eve ayıcık kaçmış gibi şuan.
tarafından
Hahaha koptum
-Reklam-
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Tam tersi ben horlarım eşimin nefesi sesi bile zor duyulur maşallah cok sesiz uyur kendisileri
(5,132 puan) tarafından
Şikayetci mi bu durumdan kocan
(3,375 puan) tarafından
Yok değil kuzum yaa gun icinde asiri yoruluyorum artik ses etmiyor 4 çocuk bir koca kocaman bi ev halim kalmiyor artik
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya zor herşeye yetişmek. Ama işte bir şekilde hal oluyor
(3,375 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum horlayan eşlerde kesin cok yoruluyordur canim yaaa
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Evet. Kendisine söylüyorm az ses çıkardığını düşünüyor. Taklidini yaptm. Abartma o kdr sesi ben nasil cikaraym diyor :))))
(1,274 puan) tarafından
Benim eşim burnundan ameliyat olmuş daha onceden. Onla alakali mi bilmem. Ameliyattan önce de horlar miydi sormam lazm.
(5,132 puan) tarafından
Evet aslında bu doktorluk bir durum. Eşim   kilo aldıkça fena oluyor kilo verince idare edilir durumda oluyor
(1,272 puan) tarafından
Yorgunluktan diyorlar ama değil illa Bi sebebi vardır. Burun yıkama kitleri var onlarda çok işe yarıyor düzenli kullanımda. Ve insanı çok rahatlatıyor.
(5,132 puan) tarafından
Basınclı burun temizleme mi
(1,272 puan) tarafından
Evet.. Şişe ve tuz var içinde
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Horlamak ne kelime kükrüyor resmen
(5,132 puan) tarafından
Of aynen
0 oy
tarafından
Benimki hiç horlamaz niye bilmiyorum
(1,272 puan) tarafından
Ne güzel işte şükür etmelisin bence :) horlamak bazen ayrı yatma sebebi oluyor :)
0 oy
(168 puan) tarafından
Yok nefesinin sesini bile duymam
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Eşimde kilolu ama horlamıyo 
(5,132 puan) tarafından
Şanslısınn
0 oy
(930 puan) tarafından
Boynu kısa oldugu için evet aşırı derecede sanki taramalı tüfek gibi 
(5,132 puan) tarafından
Hahahah
Ya 5 sene olacak evleneli alışamıyorum insanlar nasıl alışıyor bilmiyorum
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Jsjsjsj kaç defa ses kaydı aldım inanmadı en son videoya aldım sonra birgün gece oda beni almış bende horluuormusum ama söylememiş yaotigimdan da utandım ne yalan soylim
(5,132 puan) tarafından
Annem anlattı eskiden babam horlarmış. Şimdi anndm de babam da horluyor artık bulaşıcıysa.ddd
(1,656 puan) tarafından
Jsjsj kız bence bulaşıcı eşim yone iyi ben uyumadan uyuyor ben o uyuduktan sonra uyuduğum için tir sesiyle uyumaya çalışıyorum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Biz horlamak demiyoruz artık oğluma ninni oldu :D
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Benim herif evin içinden helikopter kaldırıyor :d

(16,490 puan) tarafından
Biz yıne uyanıkkk
(2,704 puan) tarafından
Benim oğlan da uyanık :D
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bazen horlar.        
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Horlamıyor bacım kükrüyor
0 oy
(279 puan) tarafından

Horlamaz mı horluyor bende dürtüyorum horluyorsun Horlama çocuk uyanacak diyorum oda dönüyor arkasını :D

(8,860 puan) tarafından
Ayy ben kocamın nefes alışverişini duyuyorum sadece. Bebek gibi uyur canım kocam benim. İki yıllık evliyiz. Yeni bebeğimiz oldu. Bebek doğduktan sonra ilk defa küçük bir horlamasını duydum :) nasıl yorduysa bizi sıpa :)
(279 puan) tarafından
Ne güzel bizim oğlanlar alıştı artık horlama sesine ama her zaman horlamıyor bu aralar baya azaldı genelde çok yorgun olduğunda horlar
(8,860 puan) tarafından
Posta cevap yazacağıma yanlışlıkla senin yoruma yazmışım canım :D yazık kız yoruluyolar onlar da tüm gün. Gece bebeği her emzirmeye kalktığımda eşim de uyanıyor. Uykusu çok hafif. Geçen işyerinde bir saat uyumuş. Diyorum salonda yatalm birimiz diye onu da kabul etmiyor.
(279 puan) tarafından
Benimkisi uyanmıyor horul horul uyuyor :)
(8,860 puan) tarafından
Hahaha o da iyiymiş. Yataktan kalksam uyanır benim eşim.
0 oy
tarafından
Horlayan taraf benim genellikle adam gece calisiuor fırıncı :D sabaha karşı geliyor uyuyamiyor horlamamdan geçen bir baktım kalkıp misafir odasına gidip yatmış :D
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Çok nadirdir öyle horlaması. O da işinden çok yorgun geldiyse anca o şekilde
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Horlama huyu hiç yok ama diş gıcırdatma var ve deli oluyorum bazen. Uykudan bile uyanıyorum sesine. Cayırt cuyrr diyorum iyi kırılmıyor o dişler. Tedavisi varmış ama hastaneye hiç gitme huyu yok. Hiç durmaz sürekli gıcırdatır.. Bende yastık düzeni gidince horlayabilirim bazen.. 
0 oy
tarafından
Eşim yorgun olduğu zaman horlar enistem 7/24 horlar ablam hep diyo dünya iyisi bir koca olmasa anında bosardum onu adamı gece odadan odaya atıyor horlamasin diye 
0 oy
(731 puan) tarafından
Eşim çok nadir oda iş yerinde çok yorulur sa horluyor ben babadan dolayı alışığım yan odadan bile uyutmazdı eşimin horultusu ninni gibi geliyor uyumama engel değil duymuyorum bile normal günler varlığı yokluğu bellisiz :) 
0 oy
tarafından
Aynen horluyor gece uyanıp burnuna elimi tutuyom susuyoo :)))sonra ben uykuya gcyom bidaha öyle devam edym sonra kesioooo:)☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 335 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 594 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 286 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 755 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu

379,145 soru

11,349,352 cevap

34,814 kullanıcı

...