0 oy
1,328 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ne yapmalıyım eşim sürekli senle mutlu değilim seni istemiyorum diyor aramızda kötü birşey yaşanmadı ama beni istemediğini söylüyor ailem bunu biliyor ama umrunda değilim 7 aylık bir kızım var babası onunlada ilgilenmiyor bana çok kava davranıyor piskolojim çok kötü durumda ne yapacam bilmiyorum ve ben ***** gibi eşini deli gibi seviyorum hiç hak etmedi verdiğim sevgiyi saygıyı artık aynu yatakta yatınca kalbim acıyor o kadar üzgününki kızıma bile bakamiyorum uzuntuden iyice kendimi yemeğe verdim kimse sevmedi beni bir ablam var arasak yüzümüze kapatır nasılsın bile demez öyle uzun uzun ağlamak istiyorum ben ne sıkıntılar çektim kimse bilmedi sidet gördüm odaya kilitledim kendimi kaynanam beni sevmiyordu oğlunu dolduruyordu daha 18 yaeindayken evlendim  çocuk gibi ezdiler beni 

29 Cevaplar

+5 oy
(2,451 puan) tarafından
İnan bana sen çok değerlisin o adamı terk edecek kadar da güçlüsün
tarafından
Peki ya kızım? Daha 8 aylık
(2,451 puan) tarafından
Evet zor olucak başlarda ama kızına da bakarsın o adamın bu eziyetlerine psikolojik şiddetine maruz kalan bi kadın kızına da haydi haydiye bakar
-Reklam-
+1 oy
(3,503 puan) tarafından
Canım sen çok değerli bı kadinsin şimdi dışarıdan bana söylemesi kolay olucak belki ama istemiyorsa zorlama seni anlaması gereken bı donemdesin bebeğin çok da büyük değil sana destek olması gerekirken sana bu şekilde hissettiren bı adamı cekmeni önermem ileride keşke o zaman biraksaymisim dememek icin kızını da al yoluna bak o bebeğin bı suçu yok sen annesin emin ol herşeyin üstesinden gelirsin herşeye rağmen Rabbim yardimcin olsun inşallah hakkınızda hayırlısı ne olucak öyle olsun bacım ❤️
0 oy
(731 puan) tarafından
Eşin severek evlenmedi mi seninle :(
tarafından
Evet cnn severek evlendik
(731 puan) tarafından
Neden şimdi böyle yapıyor peki kaynana mı dolduruyor
tarafından
Cnn biz birlik otiriyordik daha yeni evimize geçtik sanmıyorum
(731 puan) tarafından
Oturup durumu konuştun mu belki seviyor ama belli edemiyor yada başka bir derdi var karşına al konuş bide tatlı dille öğren derdini
tarafından
Cnn benden kaçıyor dinlemek istemiyor
0 oy
(112 puan) tarafından
Madem sevmiyolar ne diye aldı seni gelin diye cad kaygana
0 oy
(112 puan) tarafından
Milletin doldurusna geliyrdur muhtemelen 
tarafından
Bilmiyorum cnn benim yüzüme bile bakmıyor
(112 puan) tarafından
Belki grstgü biri var canm yoldan çıkaryorr
tarafından
Bilmiyotom cnn şu ana kadar birşeyle karşılaşmadım
(112 puan) tarafından
Neblim insan kuşkuda kalıyr
0 oy
(168 puan) tarafından
Alah Isla etsin seni uzenleri
tarafından
Amin cnn benim sogol
0 oy
tarafından
ayy büyü isi olmasın bu eşinin seni sevmemesi 
tarafından
Allah korusun cnn ya
tarafından
amin ama herseyi olabilir
0 oy
(391 puan) tarafından
Peki ben baska bisey merak ettim ayni evde otururken böyle miydi yoksa ev ayirinca mi oldu bu
tarafından
Evet cnn bana soğuktu ama o kadar degil
0 oy
(31 puan) tarafından
Kuzum cocugun ne sucu varya ay ne taş kalpli babalar var sıkma canını gulum benim esim de aksi kızımız olcak aile agzina bakyo oda kızını takmaz diye korkuyom....seninkinide hagla anasi dolduryodur ondan istemiyordur 
0 oy
(279 puan) tarafından
Nedenini sordun mu neden seni istemediğini
tarafından
Cvp vermiyor cnm
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Sen cok degerlisin sadece deger sevgi bilmeyen  insanların arasına düşmüşsün cnm :/
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Ne yapmalıyım diye sorma kız ne yapacaksın bırak o adamı istemiyorum diyene hayatını heba etmeye değer mi ?
0 oy
tarafından
Başa gelen çekiliyor bacım bir yerden kendi yoluna bakman lazım. Allahta böyle mahlukatları bildiği gibi yapsın. Ne günahınız var sanki. Ne yapar ne edersin bilmiyorum ama o adamın yanında işin yok artık bırak Allahın dan bulsun. İstemiyorsan git dava aç de. Ben gitmiyorum bir yere boşa git nereye istiyorsan. Ev kira mi bilmiyorum ama kiramı vereceksin bu çocuğun da masraflarını karsilayacaksin de. Ya bilmiyorum çok zor durum Allah yardımcın olsun tek bildiğim bir yerden başlamak gerek amà sakin Evi terketme seni istemeyen o kendi gitsin 
0 oy
tarafından
Kaçan kovalanır görmezden gel he he yok yok o kdr konuş
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Değer görmediğin yerde neden duruyorsun çocuğun için kendin için boşan o adamdan

0 oy
(118,978 puan) tarafından
bak basta cok zor olur cok agir gelir ama kizinin seni istemeyen adamla ayni evde buyumesindense yanliz anne sevgisiyle buyumesi daha sagliklidir ayrilirsin alirsin nafakani bi sekilde gecinir gidersin
0 oy
(197 puan) tarafından
3 çocuğumuda zaman zaman doğduklarından sonra 3 aydan itibaren babasız büyüten bi anne olarak sana sölüorm yapamıcağın bişi yok. Sende her kadın gibi güçlü bi annesin ❣️❣️❣️❣️
0 oy
tarafından
Sirkelen kendine gel bir özgüvenin yerine gelsin kocanı umursama çocugunla onsuzda  çok mutlu olabilecegini ona göster beni istemiyormusun kapı orda hadi yoluna de sen sakın o evi terketme güçlü dur karşısında pasif olma 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşin beden seni sevmesiğini aöylüyor ne oluda bu seviyeye geldiniz kuzum bilmiyorum ama kaçan kovalanır mantığı ile sende ona sana hissetirdiklerini hissetir evde evladınla   vakit geçir kendibe bak vakit ayır eşinle  konuş bende senle  aynı düşüncedeyim ayırlalım  de bakalım ne yapıcak ama bu zaman diliminde  kendini ihmal etme 
0 oy
tarafından
Daha çok gençsin olmuyorsa zorlama bence gençliğine yazık 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 285 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 982 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 493 göst.