0 oy
588 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bitti birşey kalmadı sadece 1 oda kaldı oda kolay 4 gündür canım çıktı hiç durmadan 2 oda yaptım günde çabuk bitsin diye Ay Allah'ım hiç bitmeyecek sandım bir an :woot:

image

image

image

image

image

image

image

27 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Attım

image

kuzum helena :D<3
tarafından
Kız bunla nasıl yürüdün :D
tarafından
Yürüyemedim ki Takı zamanı geldi ayakta zor duruyordum eşim Biraz daha dayan en önemli yere geldik askm diye diye teselli ediyordu hahhaha :D kocanın boyu 1.89 adam dalyan gibi yanında küçük kalmayim istedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni gelin Sümeyra o ayakkabılar direkt gözüme çarptı :D
tarafından
Yeni gelinliğim mi kaldı askm :D dur yakından çekim ayakkabıyı bak atıyorum :D
0 oy
(13,102 puan) tarafından

Benim hiç oyle yaz temizliği. kış temizliğim yoktur :) k

tarafından
Hep dip bucak yaptığımız için dimi :D
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ay benim de taşınma işim var inşallah taşınıp bana da yapip paylasmak nasıp olur ya .acayip stresliyim bian önce hayırlısı ile tasinip yerlessek ya 
tarafından
Taşınma zamanı çok stresli bende taşınma esnasında 48 kilo kalmıştım
(3,794 puan) tarafından
Aynen ya
tarafından
Bide tek başıma topluyordum çok zordu
(3,794 puan) tarafından
Toplamasi bi dert kurması bi dert taşıması bi dert maddiyat olarak da baska dert . Allah'ım kolaylık ile bize de nasip etsin bian  önce hayırlısı ile amin amin amin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah immm darisi basima yarin baslayacam
tarafından
Bol bol sabırlar versin Allah'ım :)
(6,053 puan) tarafından
Aminnn aminnn
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canim Iyi kirletmeler:D
tarafından
Aman aman kirlenmesin canım hahha
0 oy
(2,529 puan) tarafından
37 haftalık hamileyim. Doğuma çok az kaldı. Bütün odalar temizlendi. Camlar silindi perdeler yıkandı mutfak dolapları temizlendi lavabolar yıkandı :) benim doğum temizliğim bittiiiii
tarafından
Benimde bitti onların hepsi kuzum :) cam perde, halılar, yerler, wc,banyo, tozlara elveda
0 oy
(1,045 puan) tarafından

Kolay gelsin kuzum ben daha bekliyorum bakalım valla içim ferahladı resimleri görünce :D

tarafından
Çocuklar 2 dakikada yine aynı yapar kuzum merak etme :D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Sadece mutfak kaldı 2 gündür temizlik yapıyorum 
tarafından
Bende 4 gündür yapıyorum, yarın biter ama
0 oy
(119,483 puan) tarafından
kiz senin koltuklar pembe degilmiydi
tarafından
Değiştirdim koltukları kız
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Elinize sağlık miss gibi olmuş.. Eviniz de güzelmiş, Rabbim huzur versin.. Benim kış temizliği ve doğum temizliği birleşecek Allah nasip ederse, daha başlamadım az daha yaklaşsın diye
tarafından
Aynen 35,36 idealdir kuzum senin için, ben 37 de doğum yapmıştım iyiki erken başladım diyorum doğumda
(1,552 puan) tarafından
Ben de o aralar düşünüyorum nasipse.. 31+6'dayım daha.. Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin yavruya
0 oy
tarafından
Çok güzel cnm ellerine kollarına sağlık güle güle kirlet :-)))
tarafından
Aman kirlenmesin kuzum ya :)
0 oy
(48,735 puan) tarafından
yarin halilari veriyorum bende baslicam insallah ev yalvariyo dip köşe temizle beni diye☺️
tarafından
Bende en önce halılarımı yolladım sonra yaptım diğerleri kuzum
0 oy
(191 puan) tarafından
Kızlar birşey diyecem bizim yastıklar içi pamuk onu nasıl temizliyorsunuz hepsini yumuşatıciyla yıkamak istiyorum birbirinden ayrılır mı böyle kalıp gibiler 
tarafından
Ben bir tüm yastığı atıyorum pamuk olanları balkona döküyorum kuruyor bide onu tiftikliceksin koyacaksın geri
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende başliyacam temizliğe iç dış yıkamak istiyorum
tarafından
Tüm yastığı at yıka sonra dök balkona öyle yap
(191 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından

Daha başlamadım bile :D

tarafından
Çoğu kişi başlamamış kuzum ama ben bu ayda yapmasaydım ekim kasım gibi daha mayışırdım soğuk oldukça :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay her mevsime ayrı temizlik mi yapılır yaa eziyet valla :D hiç işim olmaz hep düzenli temizlerim ben. Güle güle otur canım 
tarafından
Hahaha kış temizliğine girince perdeyi sök makineye at dolapları boşalt derken çok düzenli olmuyor ama heryeri pırıl pırıl yapıp yerleştirince tadından yenmiyor :D kadire katılacam dermişim hahahhahaah heryeri didik didik temizliyorum valla :D
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Eline sağlık canım güle güle kirletin:D

(3,148 puan) tarafından
Bir hafta mı bende yaptım günlerce arkamı dönmeye gelmiyordu benimki birde biricik 10 aylık kız bebesi canım :D
tarafından
Ben bugün büyük salonuma girdim temizledim babasına emanet ettim çocukları, tamam sen yap ben bakıyorum diyor :D anam salondan bir çıktım perdesini yıkadım taktım derken aboo kızım tuzu almış 1 paket dökmüş aman delirdim çıldırdım :D
(3,148 puan) tarafından
Ayyyyy o anı düşündüm de vazgeçtim sonra :D
tarafından
Ben nasıl çıldırdım eşime diyorum hani bakıyordun falan ama eşim kenara pıstı hiçbirşey söyleyemiyor suçlu çünkü biliyor o kadar kızdım eşime sustu hep suçlu çünkü :D süpürgeyi taktım süpürdüm tuzu napim Allah'tan fayansa dökmüştü heo :D
(3,148 puan) tarafından
Kız verseydin eşine süpürseydi ya ahahaha :D
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Valla ben her hafta derin temizlik yapıyorum jdjsjs yazı kışı yok bende 
tarafından
Her hafta cam, halı  perde olmaz kız :D
(2,589 puan) tarafından
Kızım olmadan önce olmazdı şimdi hafta da bir koltuk halı siliyorum camlar aynalar zaten hafta da kaç kere Allah bilir sürekli el izleri var jsjssj
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Hiç başlamayıp ağlayanlar gelin sarılalım 
tarafından
Kız 1 haftaya benim evde eskisi gibi olur haha :D
(1,120 puan) tarafından
Ben baza altı falan dökcem gardırop içleri halıları koltukları yıkamaya yanıma birde yardımcı abla aldım mı tamam :)
tarafından
Yardımcı yok tek başıma yaptım :( eşim çağırmıyor 2 bebeyle yaptım, Ben mutfak dolabı, camlar,perdeler, halıları yıkattım, kapılar, wc, tuvalet duvarlara kadar,Stor perdelerim, hepsini yıkadım
(1,120 puan) tarafından
Rabbim ağız tadıyla oturup kirletmeyi nasip etsin inşallah
0 oy
(10,561 puan) tarafından
O mutfaktan bende istiyorum bunun yarısının yarısı 

Oh tertemiz ne güzel 
tarafından
Mutfağım kocaman kuzum ya :) gerçekten temiz olmuş mı
(10,561 puan) tarafından
Tabi kız daha nasıl olacak
Benim ki çok çok küçük
tarafından
Küçük mutfağı bende sevmiyorum mutfak dediğin masa, sandalye sığmadıkca o mutfağa mutfak demem :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 152 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 397 göst.
0 oy
2 cevap 110 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 370 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu