0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Fairy alo ariel ipana orkid oral b gilette veye gilett venus head&shoulders panten   gercekten bunlardan alan yok mu merak ettim bana fiş lazim varsa bana verir misniz yda olunca

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Hic fis veren olmadi yuzden merak ettm primaci anneye fis yok mu :)))

tarafından
Kuzum mecburen fairy almistim. Ama digerlerini hic almiyorum.Mecbur kaldigimda aliyorum .alternatifi varsa almiyorum.İsrail mali.
tarafından
Bn finish falanda denedim de fairy kadar guzel degil ve ciziyordu heo bu yabanclar iyi seyler uretiyor nedense
-Reklam-
+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Hepsi israil mali. Ben cook uzun zamandır bunları almıyorum. Ek olarak daha bi sürü marka var almiyorum asla 
tarafından
Herkesin kendi tercihi tabi
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Özellikle bunları almıyorum 
0 oy
tarafından
Alıyorm ama fişleri çöpe atıyorm bilmiyodm bilseydm saklardm canm senin için
tarafından
Atarm canm
tarafından
Sagol canm
tarafından
Ya aslinda banabak diye bir uygulama var ona iste bu fisleri yukluyorsun anket cozup video izleyip puan toplayip ödül aliyorsun bedava mesela arkaas davet edersen 5.000 puan yada gunluk girersen 100 puan istersen link atayim uye ol begenmesen sil olur mu bana puan gelsin kiz sevabina yapar msn link bu Banabak'a gel, sen de kazan https://bnbk.in/cgr/qYHkO
tarafından
Saol canm ben böyle şeylerle ilgilenmiyorm
tarafından
Tmm canm fisleri sabrsiziklabeklerim
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Genelde şampuan alıyoruz ama fıs hep cope
tarafından
Niye kiz bana atsan olmaz mi.sevabina
tarafından
Ya aslinda banabak diye bir uygulama var ona iste bu fisleri yukluyorsun anket cozup video izleyip puan toplayip ödül aliyorsun bedava mesela arkaas davet edersen 5.000 puan yada gunluk girersen 100 puan istersen link atayim uye ol begenmesen sil olur mu bana puan gelsin kiz sevabina yapar msn link bu Banabak'a gel, sen de kazan https://bnbk.in/cgr/qYHkO
(6,827 puan) tarafından
Atarım bundan sonra kiz
tarafından
Cok sagol
0 oy
tarafından
Alan varda fişleri kaldıran yok ben şahsen 
tarafından
Bana atar msn  birdahaki sefere
tarafından
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bn alıyorum ama kendim için kullanıyorum puan biriktiriyorum 207.500 oldu cnm 
(13,036 puan) tarafından
Ben 50.000 o günleri görecek miyim :D şarjlı diş fırçası için biriktirmiyor musunuz ? Napacaksiniz o kadar puanı
(2,678 puan) tarafından
Diş fırçası aldım ben başka ürünler almak için birikim yapıyorum cnm
(13,036 puan) tarafından
Başka ürün var mı ki ben mi gormuyom
(2,678 puan) tarafından
Arada geliyor canm traş seti yada epilasyon falan
(13,036 puan) tarafından
Hım anladım kuzum bilmediğim için sordum bakalım şu dış fircasini bı alayım da :D
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ay sorma kız geçn eşim fairy tabelt almış Bn akıllım unut at fişi çöpe bide evdeki çöp olsa alcm içinden ama mahelle konteynerına atmıştım yazk oldu :) Gtti 3.000 puan 
tarafından
Kac puandasin kz
(4,067 puan) tarafından
159, 767 puan şu diş fırçası kampanyası bitmeden almk istiyorum ama brkmiyo puan ya önceden bu kdar yüksek değildi puanı Bi tane almıştım ama eşim ben kullncm deyince ona verdm napim :)
tarafından
155 bindeyim ben tras makinasi icin ugrasiyorum
tarafından
Guzel mi gercekten frca
(4,067 puan) tarafından
Çok güzel canm
0 oy
tarafından
Valla ben Pantene alıyorum da hep Trendyol dan 
tarafından
Olur kiz fisini atsan olunca olur mu
tarafından
tarafından
Trendyol faturası oluyorsa olur ama ne kazandırıyor bu uygulama anlamadım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben başka ürün almam kuzum hepsini ünilever alıyorum. 
(13,202 puan) tarafından
Bez için fişi ben de giriyorum uygulamaya yanlış anlaşılmasın

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 431 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...