0 oy
233 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Saçınızı uzatıyomusunuz yoksa kısa daha mı kolay :)

Ben doğumdan önce kestirdim ama yine uzun eskiden sarıya boyardım kendi saç rengim açık kumral keşke hiç boyamasaydım 2.5 senedir boyamıyorum kendi saçım geldi hepten nerdeyse

Siz nasıl yapiyosunuz 

10 Cevaplar

0 oy
(12,993 puan) tarafından
Önceden.uzundu 2 senedir omuz altımda kestiriyorum 3 seferdir de ombre yapıyorum öncesi boyamamistim hiç:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçlarım hep uzundu hala da uzun seviyorum bakım yapmayı 

Yılda bir kez boyatiyorum ama diplere değil uçlarına 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Benim saçlarım çok gür uzun kullanamıyorum o yüzden hep kısa. Kısa saçı da seviyorum zaten ve uzun süredir de sarı. 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
benimde senin gibi saç rengim sarı yaptım bende bi yıldır bıraktım kendi rengim çıksın diye özledim saçımı  

şuan uzun ama kestirmek istiyom zor oluyo 
0 oy
tarafından
Uzun ve sarydı şimdi uzun ve siyah :))))
0 oy
tarafından
Doğumdan önce kestirmistim gecen ay gorumcecigim hem kesti hem açık kumrala boyadı. Taş gibi hatun yaptı beni :)
tarafından
Ama uzun saç seviyorum. Bebek olucak diye kestirmistim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim kısaydı çok daha zordu ve boyaya mecburum hem de kızıl 17 yıldır. Şuan uzun ve daha rahatım. Ayda bir falan boyuyorum
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Saçlarım uzun  hayatımda hiç boya sürmedim iki senede bir eşim keser saçlarimi
0 oy
tarafından

Bir bakmışsın kısacık. Bir bakmissin kalcamda saçlarım var :D o yıl canm nasıl isterse öyle yapıyorum. Boya da iki 3 ayda bir ne renk canım isterse ona boyuyorumm geçen ay maviye boyadım hiç begenmedim 2 hafta durdu. Sonra açık kahve boyadım 

0 oy
(202 puan) tarafından
Valla yillarca uzun kullandim gogsumun altindaydi. Bebisten sonra zaten salamiyorum sacimi eline doluyo diye omuzda kestirdim bari arada acarim degisiklik olur diye ama kisa sac daha zormus. Ben pisman oldum. Uzunken yikar cikardim kendi kendine sekil alirdi sacim. Simdi kabariyo bi degisik oluyo yani illa mudahale gerekio. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 405 göst.
17 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 841 göst.
2 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
0 oy
25 cevap 1,044 göst.

379,406 soru

11,356,843 cevap

34,833 kullanıcı

...