0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Suan hastanede yatıyorum 2 yavrumdan ayrıyım sürekli olarak ağlıyorum darmadağınım cok kötüyüm lohusalıkta bu kadar aglamak normalmi sizde böylemiydinz

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
40 gün ciddi ciddi ağladım. Ağlama ama sütün kesilir neden yatıyorsun ki
(77 puan) tarafından
Covitten yatıyorum sütüm kesildi zaten kimse anlamıyor..
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah. İyileş ki bir an önce kavuş yavrularına. Dert etme hiçbir şeyi
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Şu lohusa psikolojisine bir saat bile girmedim nasıl oluyor çok merak ediyorum
(13,202 puan) tarafından
Şükür et kuzum çok zor. Oğlan beni emmedi kucağıma gelmedi 40 gün ağladım ne zaman adam gibi başbaşa kaldık öyle alışmak zorunda kaldık keza ben de çok istekli hamile kalmadım ben zorlandım
(12,856 puan) tarafından
Nasıl oluyor yani ne hissediyorsunuz tam olarak
Aslıcım kuzey de de emme refleksi gelişmemişti neler çektim memeyi tutuncuya kadar kanında enfeksiyon çıktı 4 gün küvezde kaldı bir de bunlara ek olarak kayınvaldemin densiz konuşmalarına şahit oldum ama yine de hiç girmedim
(13,202 puan) tarafından
Ben sürekli ağladım kaynanayı evden kovdum yolladıklarından en sevdiğim şeyleri bile çöpe attım çok rezildim yaa.
(12,856 puan) tarafından
Biraz da bizim elimizde bence canım ya etrafımda hiç lohusa psikolojisine giren görmedim
(13,202 puan) tarafından
Ben de öyle kuzum yoğun stres altındayım ben ondan oldu
0 oy
(202 puan) tarafından
Kimi agir geciriyor kimi de cogunlukla destekcisi olankar hafif siyriklarla atlatiyor. Ben de yeri geldi oglum agliyo diye agladim kimi zaman ona bakio ah cok guzel diye agladim kimi zaman ne zaman normale donucem diye agladim. Allahtan annem hep yanimdaydi cok guzel toparladi beni. Ama oluo yani ilk zamanlar. Hic de sutum kesilmedi agladim diye tas gibiydi goguslerim 18 aylik hala emziriyorum. Icinden geliosa agla. Ama zamanla rayina oturucak hersey sen de vucudun da hormonlarin da normale donuceksiniz bunu unutma :) 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hiç ağlamadım canım. Sen neden ağlıyorsun ki? Herkesden herkese farkeder tabi.
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Çaresiz hastalik, çaresiz dert vermesin rabbim. Kendi kendini toplaman icin ne guzel sebeblerin var. 2 yavrun var ve onlar seni iyilesmis ilatak bekliyorlar. Dagilma, toparla kendini. Saglikla kavusun insallah.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 193 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 319 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 971 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Asli_07 (56 puan) tarafından soruldu

379,372 soru

11,356,190 cevap

34,832 kullanıcı