0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde (542 puan) tarafından
İyi geceler kızlar ..eşimle düğüne gittik çok sinirlendim..ya bn haksizmiyim bana vijdan yaptiryo bn sucluymusum gibi .dışardan bı gözün  değerlendirmesini istedm  o yüzden size soruyorum..düğün çıkışı düğün sahibinin kadının yani elini opmedim diye eve gelene kdar tartıştı bnmle .önce sustum snra o uzatınca bnde açtım ağzımı .konuyu alakasız yerlere getirdi cnku aileme kdar dilini uzattı en son bnde patladım hakzimiyim sizce insan gibi uyaramazmiydi.bnmi yalnis dusunyom...sekerim var stres yapınca veya sinirlenince kötü oluyom bunu bildiği halde bunu yapiyo..smdı konusmuyom onunla...canımın skıntısini gidermek istedim kusura bakmayın.

37 Cevaplar

+6 oy
tarafından

Ayy korona var ne el öpmesi kuzuumm 

Olmasa bile öpmek zorunda degilsin ❤️
(542 puan) tarafından
YK tabi
tarafından
Bos ver o zaman .Hic de takma kafana ❤️☺️
(2,259 puan) tarafından
Gizem neden ceza aldı ki bende merak ediyordum
(48,648 puan) tarafından
buradakilere koyun demis sanirim bende tam bilmiyorum
(2,259 puan) tarafından
Anladım teşekkürl ederim abla çok sağ ol
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Iyi yapmışsın  helede bu zamanda opmek denilen seyin olmamasi lazim ki sizde maske olmali
(542 puan) tarafından
Anlatamiyom bn bnm Man kafaliya .at gözlüğü takmış sanki bn onun çocuğuyum beni  istediği gbi yypnak istiyo .bnm ne istediğinin önemi YK gbi
+1 oy
(516 puan) tarafından
Nesi oluyor düğün sahibi
(542 puan) tarafından
Annesinin arkadaşı
(516 puan) tarafından
Ben cooook tanidik olmadigu sürece korona olmasa bile gülümseyerek merhaba derim yada iyi aksamlar derim opmek zorunda degilsin heleki koronada hic degilsin sonuna kadar hakli sensin
+1 oy
(715 puan) tarafından
Ayy bu ne be çok abartmış valla 
(542 puan) tarafından
Abartma ne kelime söylediklerini duysan keşke .her tartışma biraz uzaklastiryo beni ondan severek evlendik ama sevgi azalyomus bunu ogrendim
(715 puan) tarafından
Valla bir kadının elini öpmedin diye seni azarlamaya hakkı yok sen her şeyden değerlisin bunun için seni üzmesi çok garip bir davranış sergilemiş boşver ya klasik erkek modları bizden daha tripliler valla
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Virüs zamanı ne el öpmesi ya kocanın kafa çalışmıyor bence
(542 puan) tarafından
Calismiyo zten
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne el öpmesi ya düğün sahibinin eli niye öpülsün kim bilir kaç kişiyle el sıkıştı 
(542 puan) tarafından
Keşke bu anliycak kafa olsa bnmkinde.saygi el opmekle saniyo
(1,501 puan) tarafından
Ben de bunu düşündüm iğrenç yani mikrop yuvasıdır o el ya klozeti öp daha az mikrop vardır :d
0 oy
tarafından
Kocan kafayı yemiş ne olacakmış öpsem yani ayrıca korona var olmasada sevmiyorum el öpmeyi 
(542 puan) tarafından
Aynen öyle .dedim bnde
0 oy
(48,648 puan) tarafından
opmek zorunda değilsin virus var olmasada opmek zorunda değilsin
(542 puan) tarafından
Değilim tabi.kimse değil hele bide eli gevşek gezen kadınların hiç dgilim hemen opim diye uzatiyolar
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ben azeriyim burda el opme  adeti yok.  vallahi kimse kusura kalmasinda  birinin elini opmek bana  sacma geliyor  kirlimi temizmi  bilmeden. ben diksinirim ya.  
(542 puan) tarafından
He gözünü sevim insanın aklına neler geliyo ayriyetten temiz bile olsa illa opceksin diye bişe YK
(1,161 puan) tarafından
bizde  cok sukur  oyle adet  yokk
0 oy
(146 puan) tarafından
Bu durumda öpmek zorunda değilsin ben akrabalarının bile elini öpmek kolay kolay. Laf söyletme kendine haklısın sen
(542 puan) tarafından
Söyletmedim zten..sanki bnm velim şunu yap bunu yap.
0 oy
(2,963 puan) tarafından
Bu koronada düğüne gitmişsiniz bir de el opmeni mi bekliyor ?

Ben genel olarak el öpmeye karşıyım. Midem almıyor. Nerden biliyim elinin temiz olduğunu hep kötü seyler geliyor aklıma. Ya wcye girip elini yikamadiysa ? Ya terini eliyle sildiyse? Ya bi tarafini kaşıdıysa? Ya burnunu karıştırdiysa vs.vs. 
(542 puan) tarafından
Ay bnm kafadan.bnde türlü türlü düşünürüm.bnm annem hiç sevmez opturmeyi .ama eşim tarafına gldim kadınlar kaynanam dahi çok meraklı opturmeye.el gevşek gezerler.sinir oluyorum
(2,963 puan) tarafından
Benim kaynanamgilde öyleydi. Kusura bakmayin öpemem her seferinde yaşlıda değilsiniz ne bu el opturme meraki dedim o oldu bir daha opmedim
(542 puan) tarafından
Saygısız demediler mi.cnku bazılarının kafası na göre opmekle bityo saygi
(2,963 puan) tarafından
Onlara gore ben hep saygisizim zaten onlar istiyor ki her halti yesinler bende susayim hizmetci gibi hizmet edeyim falan fistan
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Virüs zamanı gerçekten ne el öpmesi yani. Takılacak yer aramış da bulmuş eşin daha çok. Tabi ki sen haklısın.. Allah korusun bişey olsa canınla sen uğraşacaksın.. Kiii virüs zamanı olmasa bile mecbur da değilsin yani. 
(542 puan) tarafından
Aynen öyle cnm annesi neye darilmissa düğüne gitmedi buda yüz defa sordu biseymi ddin diye bnde ariyo sorunu hiç annesini görmedim bile.cikista o bahanesi oldu ddim zten kimin gotu kaşinsa snmi vurdun diye soruyon ddim.
(2,829 puan) tarafından
Hahaha ne güzel demişsiiinn:)) boşver öpmediğin daha iyi. Virüs olmadan önce de el öpmeye sıcak bakmayanlardanım:)) sadece hijyenik açıdan.
(542 puan) tarafından
Bnde öyle sevmem öpmeyi elini uzatan karada ayrıca ayar oluyom opecgim varsa da opmuyom
0 oy
(621 puan) tarafından
    Düğün sahibi anası değilse öpmek zorunda değilsin hele bu salgın döneminde saçmalamış eşin  canını sıkıpta şekerini boş yere yükseltme tartışmaya yer aramış sanki eşin kafanı yormaya değmez 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Kadınla onlarca kişi tokalasmistir bu virüs zamanı ne diye sa a laf yapıyor 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Öpmek zorunda degilsin canım hele şu zamanda iyice abartmış eşin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Uyaramaz devir el öpme devri değil el öpme tokalaima öpüşme devri bitti kocan farkında değil heralde 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sırf millete yalakalık olsun diye el öpmek nedir ya bide akraba da değil annesinin arkadaşı alakaya bak sen daha da birşey deme üsteleme kendisi anlar heralde çok öküz değilse tabi seni kırdığını
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Virüs olmasa da bence dünya insanla tokalaşmıştır para almıştır mikrop yuvasıdır kadının elini niye öpeceksin ki benim midem bulanıyor herkesten artık ki korona var gerçekten de ben sadece yakınım olanlara yaklaşıyorum o kadar kimseyi öpmem de sarılmam da eşin saçmalamış asla taviz verme hep seni yönetmeye çalışır 
(542 puan) tarafından
Dedgigin gbi zten cnm .bni bastırmaya calisyo ki bn tahammül edemem böyle şeye herkesin hür iradesi var.
0 oy
(1,316 puan) tarafından
O konuda sanırım en şanslı karından biri benim kimse yaklaşıyor yanıma hemşire oldugum için hastalık getirir bize diye hamileyim çalışmadan bile yok yok diyorlar bizden uzak dur diyorlar :) 
(542 puan) tarafından
Oh ne güzel valla kafan rahat
(1,316 puan) tarafından
Aynen valla ama haksız değilsin kendini suçlama kesinlikle hastalık zamanı düğüne gitmişsin birde el opecekmis bak bak bak oldu canım diyeydin canını sokaktami buldun sanki
0 oy
(202 puan) tarafından
Iyiki opmemissin hem de boyle bi donemde uzatsa yine opmezdim. Hayir anlamiyorum el opmeyince saygisizlik mi oluo tokalasmamak bile lazim. 
(542 puan) tarafından
Ah ne cnm bu anliycak kafa lazım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
0 oy
19 cevap 612 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,530 göst.
15 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Nuraykkslnk (116 puan) tarafından soruldu
0 oy