0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından

Ayy kızlar 216 sayıya bakk :blink:

Sanki hiç geçmeyecekk hiç bitmeyecek .

Bizde 2 li sayılara düşermiyiz yolun başında olan annişler:D

Bizdeee o günleri görür müyzzzzzz:wassat:

19 Cevaplar

0 oy
(9,238 puan) tarafından

Daha dün 6 haftalıkken kalp atışını dinledk yavrumun, bugün 36 haftalığz.. Koskoca 30 hafta geçmiş ama nasl geçti ne ara geçti blmiorum.. Zaman çook çabuk geçio.. Siz de hmen gelirsinz bu zamanlara merak etmeyn..:angel:<3

(439 puan) tarafından
Dün gibiii dermiyim bende :))
Eşimde sabret göz açıp kapancıya kadr gelir diyo ama gelde sabret işte (:
(9,238 puan) tarafından
Valla dersinz.. Ben bide yeni ev taşıdm, bi yandan onun telaşı var. Kızm doğmadan herşeyi duzene koysam die gozune bakıorm, daha doğma emi annecim diorum konuşurken :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz dün 99 girdik canım  girersin 
(439 puan) tarafından
Ne güzdl sağsalim kucagına alırsın inşaallahh canım darısı bana :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
189 benimdee ben erken fark ettim zaman hic geçmiyor keske yenilerde fark etseydim :))
(439 puan) tarafından
Aynen zaman hiç geçmio ya .
Sanki hiç bbitmyecek ")
(1,964 puan) tarafından
250lerdeydi ben öğrendiğimde azda olsa gtmis gibi :)) amaa daha cok uzun yolumuz var
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Bende aynı senin gibi 2 li sayılı düşenlere bakıp bizde görücekmiyiz derdim ve şuan tekli sayılardayım son 8 inanamıyorum :O seninde geçer bugünlerinde emin ol şu son günler geçmek bilmiyor

0 oy
(38 puan) tarafından

Bende ilk hamile olduğumu öğrendiğim de "keske hemen yarin doğsa  9 ay nasil gecicek" demiştim ilk cumlem buydu 7 haftalikti şimdi tam 27 haftalik oldu meleğim :)cinsiyetini öğrenene kadar her günü sayıyordum öğrendik zaman su gibi geçmeye başladı <387 günümüz kaldiii

0 oy
(119,346 puan) tarafından
174 gun gecermi cok sabirsizim benn
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Sanki dün buraya 200 günün var yazdığımı hatırlıyorum bugün 18 günümüz kaldı ne çabuk geçti anlamıyorum ama şu son günler geçmiyor gibi. Bu zamanlara geldiğinde diyeceksin ne çabuk geçti :angel:

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Oğlumu  hastaneden  taburcu  olacağı  gün öğrendim  hamile.oldigumu  

Şuan 35 günüm  kaldı  ne ara oğlum iyileşti  ne ara bukadar zaman  geçti  çok uzun gibi geldi ama geçiyor  her anın  tadını  çıkar  derim sağ-salim  dünyaya GELSİN  inşallah bebeğin  canım duana  talibim  sezerýan  olucam  ilk defa korkuyorum  
0 oy
tarafından

Ikiye geçmekte kolay ama tekler daha zor geçmiyor sanki ben 15 takıldım gibi:)

0 oy
(57 puan) tarafından
Öyle bir geciyorki 10 gün sonra sezeryan olucam ocak ayindan beri hamileyim:)) aylar bir anda gecmis hic farkinda degilim 
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Bizim de 204 :D

0 oy
(100 puan) tarafından
Bende gün sayiyodum bi zamanlar.  Gün saymayı bırakınca daha çabuk geçiyor vakit.  Şimdi dogurdum dogurcam az kaldı 
0 oy
tarafından
Görürsün tabi tatlim niye görmüycen ben diyodum galiba dogmuycak bu bebek ama 32 hafta oluyoz yarın kısmetse kgsi be olcak bakalım merakdayım benimde sezeryan olduğu icin 39 da alırsa  50 gün kaldı ama 38 de alırsada 43 az kalmış yaaa
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Ne çabuk geçti diyenlerde varmış. Vay bee.

Valla zaman hiç geçmiyor hamilelikte. Doğum yapalı 63 gün oldu. Gerçekten hamiligimde zaman hiç geçmiyordu. Doğurdum kurtuldum. Ohhhh. :)))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geçer canım geçer. Bende o sayılardaydım çok şükür 80 e düştüm bugün:)
0 oy
(365 puan) tarafından
106 gün ne zman dogurcaz kiz 
0 oy
(238 puan) tarafından
159 bizimde az kaldı az
0 oy
tarafından
Hep öyle geliyor bnde bakıp bu zmn geçmez daha çokkk derdim doğdu oğlum 40 günlük oldu bile geçiyor cnm valla su gibi :) 
0 oy
tarafından

Bizde 206. Gündeyiz son 74 gün :angel:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 107 göst.
0 oy
10 cevap 234 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu