0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından

Dün bir anda başlamaya karar verdim. Eşimin de "1 haftada öğretirsen 1000 TL senin, öğremezsen 1000 TL verirsin" dedi :D bu beni daha hırslandırdı. Ama hırs yapacak pek bişey yokmuş :D 

Dün 1 saatte 10 kez falan kıyafet değiştirdim. Eşim "tamam bez tak vazgeçtim iddiadan" falan dedi hatta. Ama vazgeçmedim bunlar illaki yaşanacak diye. Neyse gece uyuduktan sonra bezini geri taktım. Sabah hemen geri çıkardım. Bugün 2 kez altına kaçırdı onun dışındakilerin hepsini lazımlığa yaptı. Kakasını da yaptı iki kez. İnşallah böyle giderse çok çabuk öğrenecek gibi kızlar. Çişi gelince "anne hadiiii" diyo . Çok korkuyordum bu süreçten. Çok şükür korktuğum gibi olmadı 

10 Cevaplar

0 oy
(7,307 puan) tarafından

Korkma kız  hemen öğrenir bizimki sonuna kadar tutuyii son dakada tuvalete yetisiyioz :woot:

(588 puan) tarafından
Korkmuyorum canım artık çok şükür :D
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ne kadarlık çocuğun? Darısı başıma bayramdan sonra başlamayı düşünüyorum :/
(588 puan) tarafından
31. Aylık canım
(14,033 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne kadarlık çocuğun
(588 puan) tarafından
31 aylık canım
0 oy
(810 puan) tarafından
Benim ki kakayi hemen öğrendi tabi onun öncesinde birkaç kez pijamasina yaptı ama öğrendi ama hala cisi arada kaçırıyor ama ben gece bez takmadım nasilsa bindik bir alamete gidiyoz kiyamete diyip onuda öğrettim çok şükür gece yapmıyor artık
(810 puan) tarafından
Çabuk ogrenmezler zaten benimki nerdeyse on beş gün oldu hala bazen unutup kaçırıyor iki ayda anca tam anlamıyla alışır
(588 puan) tarafından
Öyle tabi ya kaçırmalar illaki olur. Söylesin kavrasın yeter
(810 puan) tarafından
Zamanla öğrenir cnm tuvalet eğitimi çok zor uyku eğitimi verdim memeden açtım emzikten açtım ama bu kadar zorlanmadım sabır isteyen bişey evin kirlenebilir günde 235788 kez üstünü pisletebilir unutabilir sen sabırlı ve ısrarcı ol o elbet öğrenir bunun yanı sıra bez fiyatları da çok yüksek inan alınmıyor
(588 puan) tarafından
Öyle ya dün 1 saatte 10 kere üzerini değiştirdim. Battaniyeler birini feda ettim koltuğa serdim. Halıları zaten yıkamaya vericem. O yüzden pek kasmıyorum. Kızmıyorum. Zaten kızamıyorum ki çok tatlı. Çişine şaşırması falan.
(810 puan) tarafından
Klozetin varmı cnm bitane çocuklar için klozet kapakları oluyor onu al okadar rahat oluyor ki bı yerden sonra kendileri gidip yapmak istiyorlar bide her şişten sonra el yıkama alışkanlığı edindir yani binevi zevkli hale getirmeye çalış ki çabuk alışsın
0 oy
(852 puan) tarafından
Ay bmde cpk korkuyorum ya .21 aylik olacak bu ay başlasam mı napsam ..lazimlik şart dimi 
(588 puan) tarafından
Şart değil aslında direkt klozete yada tuvalete alıştıranlarde var. Ama benim kızım üşengeç biraz zırt pırt lavaboya gitmek istemiyo . O yüzden lazımlıkla başladım ben. Korkma gerçekten öyle yada böyle öğrenecekler.
0 oy
(162 puan) tarafından
İnsallah ogrenir hemen kuzum. Bu arada kac yasinda bende baslamak istiyorum 1 ay sonra ama biraz endiseliyim
(588 puan) tarafından
2 buçuk yaşında canım. Çabuk öğrenecek gibi duruyo bakalım
0 oy
tarafından
Klozet aparati ol ona alistir gittiginiz yerde zorluk cekmeyin
(588 puan) tarafından
Alıcam mutlaka. Söylemeyi öğrensin aklımda o .
tarafından
Ogrenmeden al kuzum .Kafasi karismasin .
Birde basamak al tamamdir .
Yeni baslamisken cunku iyi olur kuzum iki kere ugrasma
(588 puan) tarafından
Basamağı var canım alıcam mutlaka teşekkür ederim ❤️
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Evet sukur bizde 1 haftayi devirdik ama klozrt apartyla basladim ben lzimliga alisinca da baska yerde ariyilar gecen akrabanin kizi lazmlgi yok diye yapmadi eve gttiler:)
(588 puan) tarafından
Tuvalete gitmek istemiyo canım. O yüzden lazımlıkla başladım ben.
0 oy
(554 puan) tarafından
31 aylikmis kız çocuğun alisir hemen küçük değilmiş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
3 cevap 144 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 381 göst.
26 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu