0 oy
131 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Benimde degerin 92 çıktı bir tablet benexol kullandım birazcık bas dönmem bi anda kol ve bacak uyuşma geçmişti 4 gündür öyle bir başım dönüyor ki sürekli ama elim ayağım dökülüyor uyuşuyor netten bakıyorum ms hastalığı Digor korktum bende b12 eksikliği de yapar mi bu sıkıntıları 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız internete inanma baş ağrısı yazsan 3 ay ömrün kaldı dicek yakında 

Halsizlik baş dönmesi aşırı unutkanlık yaptı bende 
(123 puan) tarafından
Ya varya hic deme intetnette bi tane olumlu bisey yol. O belirtiler bende de var azcık yürüsem yolda bacaklarimdan güç kalmıyor yoruluyorum unutkanlık desen var hele bas donmesi o mahvediyor beni senin sürekli mi dönüyordu basın arada bir mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz baya düşmüş  niye iğnesini  vermedi doktor hap gec yükseltir  igne daha etkili 
(123 puan) tarafından
Ya anlamadım ki 1 ay sonra tekrar gel dedi d vitamini çok düşük b12 öylesine hap verdi gönderdi
tarafından
Baska  doktora git bence
(123 puan) tarafından
Oyle yapicam mecbur ya
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bende aşırı unutkanlık kulakta çınlama kalp çarpıntısı baş dönmesi yapmıştı canim
(123 puan) tarafından
Ayni belirtiler bende de var canım bas donmesi hic geçmiyor zaten sürekli dönüyor başımı az hızlı hareket ettirsem dünyam dönüyor sizde de  sürekli bas donmesi oluyormuydu
(1,363 puan) tarafından
Benim yer ayağımin altından kayar gibi olmuştu canım birkackez zaten öyle olunca hemen doktora gittim . İğneyle hemen toparladım gecti
(123 puan) tarafından
Ya keşke bana da iğne yazsaymis hap yazdı ne zamana kadar düzelir acaba hapla ki
0 oy
(164 puan) tarafından
Aşırı baş dönmesi oluyor unutkanlık çokça elllerimde anlik agri uyusma kramp gbi bazen ayağımda baş ağrısı bendeki belirtileri genelde en one cikanlar bunlar canim ama hapi gec yulseltiyo bende tekrrdan gidicem igne kirip iciyordum ben 
(123 puan) tarafından
Oooof ayni şeyleri yaşıyoruz bende bazen o kadar kötü oluyorum ki oturup ağlıyorum neden böyle oluyor neden hep halsizim gücüm yok başım dönüyor diye inşallah bir anca duzeliriz dodex iğneyi mi kırıp içiyorsunuz iğne kaç günde etki ediyor
(164 puan) tarafından
Canim aylik kontrole gidiyorum ben igneyi zaten 5 tane felan veriyor hapa destek olsun diye aynen bazen öyle bir başım donuyorki sanırsın t ev gidip geliyor is yapamiyorum halsizlikten gecmis olsun sanada inşallah düzene girer
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Unutkanlık halsizlik
(123 puan) tarafından
Bende de aynı seyker bas donmesi falan
(2,321 puan) tarafından
Olur canım normal
0 oy
tarafından
Bende unutkanlık aşırı sinir bedensel ve zihinsel yorgunluk halsizlik yapmıştı 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Unutkanlık, sürekli uyuma isteği, halsizlik, kol uyuşması vardı ben de iğne kullandım 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Unutkanlık halsizlik oluyor B12 bende azalınca 
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Ellerimde uyuşma karıncalanma halsizlik mide bulantısı oldu bende

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.