0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (7,001 puan) tarafından
Kış için ekmek yapılacakmış diyorum çünkü benim haberim yok en son oluyor kaynanam yapcak eşime demiş en yakın zamanda ekmegi yapcam haberin olsun diye bende iyi dedim sana söylendiğine gire ekmekcilerin  yemeklerini çayınıza verirsin kimse beni muhataba almıyor yapacak olan bensem bana söylenmesi gerek dedim sana niye haber ediyor dedim gidemem ben dedim bize yapılacak bu arada ekmek anaa yani bu evin kadını benim benim muhataba alınıp söylenmesi gerekmez mi plan benimle yapılması gerekmiyor mu birde kaynimin  çocuğuna 200 lira mi vermiş ne bunuda duyunca iyice sinirlendim sanki benim çocuğum başkasının tohumu 2 sene oldu benim oğlum dünyaya geleli 1 kurusu nasip olmadi bu yüzdende hiç görüşmek gitmek istemiyorum sinirliyim  içimi dökeyim dedim

3 Cevaplar

0 oy
(1,697 puan) tarafından
Amaan gitmeyiver olsun bitsin canısı. Bu kadar basit (:
(7,001 puan) tarafından
Girmicem zaten dun eşime ben gidemem dedim bozuldu biraz daha istemesem kavga çıkacaktı zamanı gelince isterse çıksın umrumda degil
-Reklam-
0 oy
(14,435 puan) tarafından
Sinir oluyorum ya evin kadını kimse ona söylenir eşine soyluyorsa esin otursun yapsın  
(7,001 puan) tarafından
Bende aynen öyle dedim sen git yap beni kimse  takmiyo baksana dedim
(14,435 puan) tarafından
Aynısı olsa aynısını derdim
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Vala bnde dün anladım beni muhattaplarina almadıklarını degmez bacım boşver gitme 
(7,001 puan) tarafından
Girmicem zaten eşime dün dedim ben gitmem diye hem zaten birde biz kaynanama kusuz

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 534 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu