0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar oğlum 15 aylık bir hafta sonra 16 olacak inşallah . Hiç iştahlı bir çocuk değil önüne ne koysam asla yemez ne yaptıysam nasıl sevdirmeye çalışsam da yok ağzından geri çıkarıyor atıyor dağıtıyor vs. Artık çok sıkıldım bu durumda niye yani bu şekilde her seferinde değişik tarifler deniyorum yok oncesinde yediği şeylerin hiç birini şuan yemiyor :( özellikle kahvaltı öğünü beni mahfediyor . Yumurta yemiyor ne haşlama ne kızartma omlet . Zeytin yemiyor yoğurt yemiyor peynir yemiyor reçel pekmez vs. Yemiyor sürekli menemen yiyor sadece onu iştahla yiyor hergun hergun de menemen yiyince üzülüyorum ne yapicam bu cocukla ben kızlar :( yeminle bezdim ya hamileyim bir de iyice takar oldum .

7 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kuzum benim kızımda 9 aylıktan sonra doğru düzgün bişey yemedi valla 2.5 3 yasına girene kadar bende zorlandım yesin yesin diye ama olmuyo bıraktım üstüne düşmeyi şimdi kendisi ne yapsam yiyo 
(743 puan) tarafından
Yaaa hadi bana inşallah inan çok zor ya yemeyen çocuk her gün kahvaltı da ne yapsam diye düşünüyorum yaptığım hiç bir deyi de yemiyor
(1,045 puan) tarafından
Çok zor kuzum valla Allah sabır versin
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin
-Reklam-
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Annelerin tel derdi

18 aylık kızım sabah pankek yaptım cevizli tarçınlı 1 tane yedi etrafı batırdı öğlene bakalım ne yedircez hanımefendiye yemeyen çocuk çoook zor çoook başında olan anlar 
(743 puan) tarafından
Aslında değil canım önüne de koysam kendim de versem yok midesini kaldırıyor anlamıyorum artık bende
(1,120 puan) tarafından
Tahlil verdiniz mi
(743 puan) tarafından
Hayır canım bir ara kanına falan baktılar bir sıkıntı olmadığını söylediler
(1,120 puan) tarafından
Vitamini eksikliği yapar çünkü
(743 puan) tarafından
Olabilir canım sağlık ocağına gidince görüşucem doktorla çok sağolasın
0 oy
(743 puan) tarafından
Kızlar ?          
0 oy
(2,593 puan) tarafından
benim oğlum da 10 gün sonra 15 aylık olucak yumurta pankek yiyor ama yanında başka bişey olursa yumurtasını veya pankekini bırakıyor yemiyor zaten yulaf falan asla ağzına sürmüyor değişik tarifler deniyorum ama yok canı isterse yer istemezse birkaç lokmadan sonra yemez 
(2,593 puan) tarafından
biz mesela 7,5 aylıktan beri raporlu mama kullanıyoruz balık yağı verdi iştah için
(743 puan) tarafından
Bana vermedi sadece multivitamin yazdı o kadar
(2,593 puan) tarafından
11. aydan beri balık yağı kullanıyoruz öncesine göre gene daha iyi ama aşırıda değil tabi
(743 puan) tarafından
Anladım canım bende bir konuşayım doktorla bakalım ne diyecek teşekkür ederim
(2,593 puan) tarafından
rica ederim canım
0 oy
(48 puan) tarafından
Benim kızımda aynı krep yap içine sütle yumurtayla. Bide patatesli yumurta yap patatesleri yerken yumurtada ağzına gelmiş oluyor patatesleri küp küp dogra yağda kavur suyla hasla pişir üstüne yumurta kır benim kızımda hiç peynir süt yoğurt falan ağzına sürmüyor onun yerine ayran iciyo bitek
(743 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bilgi için denicem bugün :) benimde oğlum yoğurt yemez ama ayran içer
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Kesinlikle argivit tavsiye ederim.

2 aydır kullanıyorum çok faydasını gördüm.

Oğlum ağzına ne alırsa tükürüyordu.

Bir iki lokmadan fazla hiçbir şey yemiyordu.

Argiviti kullandıktan 20 gün sonra düzenli yemek yiyen bir çocuk oldu.Sadece kahvaltı öğününü sevdiremedim ama büyüyünce yer onuda 
(743 puan) tarafından
Doktor tavsiyesi ile mı canım aldin ?
(2,136 puan) tarafından
Hayır canım tavsiye üzerine aldim. iştahsız ççocuğu olan her anneye tavsiye ediyorum.Cunku benim oğlum kadar zor yemek yiyen bir çocuk artık yemek yiyorsa her çocukta yer diye düşünüyorum
(743 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(2,136 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
2 cevap 53 göst.
0 oy
6 cevap 336 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu