0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar mecburen gidip aşı yaptırıcam birazdan, daha önce hemşire 24 saat emzirme sonra sağıp at öyle emzir demişti ama benim kızım mümkün değil durmaz emmeden

Emziren anneler siz biontech yaptırıp emzirdiniz mi bi sorun oldu mu? 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm ben sinovac oldum ve olduğum gibi de bebeğimi emzirdim şifa olsun inşallah size de çok şükür sorun olmadı 
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım
tarafından
Sende sagol kuzum
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Canım ben bur hafta oldu asi vuruldum  hemen emzirdim bana öyle bise demediler. 
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım eşim yaptırırken sormuştum öyle dediler bende o yüzden yaptırmadım durmaz diye ama şimdi İstanbula gidicem mecbur yaptırıcam
(337 puan) tarafından
Anladım canım ben de yaptırma taraftarı değildim. Asiya karşıydım bizim aile hekimimiz annemin sınıf arkadaşı bebegimi kontrole götürdüm bana vuralım diye israr etti daha bebegim 1 buçuk aylık emziriyorum ama dedim hoc bir şey olmaz vurulmasan sıkıntı dedi. Alman aşısını önerdi. Tamam bidaki geldigimde vurulum dedim zaman kaybetmeyelim dedi hemen vurdu. Vurulduktan hemen sonra 15 dk sonra da kızımı emzirdim bir sorun yaşamadım hiç yan etkiside olmadi sadece baş ağrısı dışında canım oda parol içtim geçtim.
(3,527 puan) tarafından
Bende yaptırdım canım hemşire bebeğin kaç aylık diye sordu ilk gebelikte ve emzirme de ilk 3 ay öneriyoruz dedi benimki 8 aylık
(337 puan) tarafından
Bana hiç öyle demedi emzirdim inşallah bir sıkıntı yaşamam canım
0 oy
tarafından
2 doz biontec oldum kızımıda emzirdim canım hiç bir şey olmadı 
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Biontech oldum 1 saat sonra emzirdim sagip dokmedim de bı sorun yaşamadım
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ben biontech yaptırdım hemşire iki saat sonra emzirebilirsin dedi. Sağıp atmadımda bir sıkıntı olmadı. 
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Benim ablam biontek oldu olduğu gibi eve gidip emzirdi sahip dokmedi
(3,527 puan) tarafından
Bende oldum canım sordum da hiç alakası yok çocukta antikor oluşur daha iyi dedi
0 oy
(264 puan) tarafından
3 gün önce biontech oldum 38 günlük bebeğim var ve emzirdim banada bişey demediler elhamdülillah bi sorun olmadı 
(3,527 puan) tarafından
Çok şükür canım bende yaptırdım bakalım hayırlısı
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Aşı randevusu alıp iptal eden ben :D bilgim yok 

(3,527 puan) tarafından
Ahaha kız benim de hiç gönlüm yoktu yaptırmaya Allah var yaptırmam diyordum ama öyle bi zorunlu kıldılar ki hem İstanbula gidicem ya test ya aşı diyorlar uğraşmak istemedim bide işe başlıcam önümüzdeki ay sgklı çalışanlara da mecburi kıldılar
(27,353 puan) tarafından
Sağlık işi işlemi uğraşıyon.
Valla bilmem yaptırmam hele bir zaman sonra belki
(3,527 puan) tarafından
Yok kuzum fabrika da başlıcam sgk lı çalışanlara da mecburi kıldılar
0 oy
(802 puan) tarafından
Bende emziriyorum bu ay şehir dışına çıkacam mecbur aşı olucam hangisini olucağımı bilmiyorum
(3,527 puan) tarafından
Bende aynıyım valla testle uğramamak için biontech oldum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 179 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,202 soru

11,351,239 cevap

34,822 kullanıcı