0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
3 aylik bebegim hem anne sutu hem mama iciyor. Mama ictikten sonra kusmuyor, kussa bile cok az yogurt gibi cikariyor. Ama emzirdikten sonra ust baş batiyor. Sutu geri cıkariyor. Sanki icinde bir yerde biriktirmis gibi aynı sutu cikartiyor. Sizce neden oyle. Sutum u sindiremiyor mu.

10 Cevaplar

0 oy
(8,879 puan) tarafından
Benim bebeğim de 50 günlük. Sadece anne sütüyle besleniyor. Bazen su gibi kusuyor bazen de çökelek gibi geliyo kusmuğu. Neden oluyo bilmiyorum. Annem sütün yaradığını gösterir çökelek gibi olması dedi ama bilmiyorum 
tarafından
Iste emdiginde  cokelek gibi degilse aynı sutu cikariyor. Acaba benim sütte mi sorun bilemedik. Evet cökelek yaradigini gosterir cnm
(8,879 puan) tarafından
Valla ben de bilmiyorum canım. Acemi anneyim daha. Burdan öğreniyorum çoğu şeyi. Annemden de çok çok uzaktayım. Tedirgin olmasın diye herseyi de ona sormuyorum herşey mükemmel diyorum :)
tarafından
Valla burası olunca baska kimselere gerek kalmiyor. Guzel bir uygulama
(8,879 puan) tarafından
Aynen. Hamilelikte de çok işime yaradı gerçekten
-Reklam-
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Çok yiyor ve emiyordur. Reflüsü vardır. Bunları kontrol et. Reflü için muayeneye götür bebeğini
tarafından
Ama mama ictiginde kusmuyor pek cnm. Anne sutu icince oyle oluyor
(7,704 puan) tarafından
Bir süre mamayı azalt canım. O çok geliyordur bu sefer de anne sütünde kusuyor olabilir. Doktora da danış Reflü olabilir
0 oy
tarafından
Sütün yaryoodr ondan mama verme bence kiz
tarafından
Sutum az doymuyor mecbur veriyorum mama. Ama mama ictiginde kusmuyor iyi oluyor. Sut ictiginde sanki tum ictigini kusuyor gibi. Benim sut mu iyi gelmiyor bilemedim
tarafından
Yok kız peynirli kusuyosa yaryodr cnm
tarafından
Peynirli kusmuyor cnm su gibi
tarafından
Aaa ozamn doktora GTR cnm bir
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canim midesi avcu kadar zaten fazlasini atiyordur reflude olabilir cocuk doktorunada gotur bi 
0 oy
tarafından
Alerjisi olabilir doktora mutlaka danışın 
tarafından
Hım tmm cnm sagol
0 oy
(750 puan) tarafından
Acaba soğuk mu almışsın öyle olyr genelde su gibi kusunca ya anne yada bebek soğuk almış diye olabilir dedi doktorum eğer bebeğin değilse belkk sen soğuk almssndir süte gecyrms öyle olunca
tarafından
En bastan beri oyleydi cnm. Sadece anne sutu ictigi zamanlar surekli kusuyordu. Mama da icirince rahatladi. Mama ictiginde kusmuyor pek.
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben sadece emziriodum o donem. Oglum da hep cikarirdi cokelek gibi. Ama sutum yariyodu onla alakasi yok yani. Eme eme tostoparlak olmustu ccok saglikliydi. Sebebini bilmiyorum hatirlamiyorum daha dogrusu ama dr normal olabilir demisti. 
tarafından
Iste cokelek gibi ciksa iyi olur ama bildigin emdigi sut cıkıyor cnm sindirilmemis
(202 puan) tarafından
Ya ben hatirliyorum bu sekilde kustugunu da heryerim sut olurdu fiskirir tarzda kusardi. Fazla emio olabilir mi doyma hissi yok ya. Ihtiyacindan fazlasini emiosa midesinin almadigini cikartiyodur belki.
tarafından
Mama yiyince kusmuyor ama
(202 puan) tarafından
Valla bilemedim canim cunku hic mama vermedim ben. Dr komtrolunuzdr ona danismak en iyisi. Midesinde bi problem olsa mamayi da cikarmasi lazim. Sutum yaramiyo die dusunme ama. Dr zaten anlar muayene edince.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Üşütüyor olabilirsn canım
tarafından
Yok cnm sanmiyorum
0 oy
(73 puan) tarafından
Bebeğinizin reflusu olabilir mi? Bir doktora danışın isterseniz
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Her emzirmeden önce yıkıyor msn göğsünü

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 701 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 374 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 666 göst.
0 oy
7 cevap 98 göst.
18 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,416 soru

11,357,201 cevap

34,835 kullanıcı

...