0 oy
629 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kuzenlerim çok tuhaf Down gibi diyolar

image

39 Cevaplar

0 oy
(770 puan) tarafından
Kuzenlerin yarın ise baslasinlar profesor olarak.Baksana teshisi koymuslar hemen..Tovbe Yarabbim ya
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Doğmamış bebe ya ne bilirler madem çok iyi biliyorlar niye doktora gittin ki onlar bakıverseydi doktordan iyi doktorlar ellam
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ben bebeği görüyorum ama gayet normal bu şekilde görünüyorlar büyümesi yağ depolaması lazım daha

Kaç haftalık ki
0 oy
tarafından
Ultrason resmindenmi anlamışlar down sendromu olduğunu doktorlar boşa okuyolar zTen onları koysunlar kadın doğumcu olarak 

Saçmalamışlar canm bozma moralini 2 li teste gir orada söyler doktorun
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Doktor burun kemiğine ve ense kalinliğina bakarak yorum yapabilir ama o bile böyle konuşmaz test yaptir der. Senin kuzenler ordinaryüs profesör olmuşlar maşallah. 
0 oy
tarafından
Onlarin beyni o sekilde demekki sen onlari takma kafana bebeklerin cogu o sekilde gorunuyo ultrason da
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Senin kuzenlerin harcanıyor bacım profesör olmaları lazm 
0 oy
(15,830 puan) tarafından
Kuzenlerin hangi tip fakültesinden mezun olmuşlar??????
0 oy
(1,022 puan) tarafından

Kız bütün bebekler basta böyle oluyor insan görünümüne zamnla giriyor takma böyle seyleri benim esim de bizimkini ilk görünce dinozor yavrusuna benziyor dedi tövbe yarabbim:)) haftan küçüktür biraz zamn geçsin o zamn gör:)) ayrica bunun downla alakasi yok bebegin evrimini izlesin kuzenlerin bak link atayim..

0 oy
(2,945 puan) tarafından
Tabikide hayır o daha deforme biraz annesi hele 20 21 haftalarda gör biraz korkunç bile olabiliyor 21 den sonra tam bebek yüzü oluyor çok güzel
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Tövbe tövbe :Dne ye dayanarak böyle dediler. Olur mu öyle şey. 

0 oy
tarafından
Kuzenlerin kaç yıl okumuşlar doktor bişi demedimi saçma sapan konuşurlar anca 
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Kuzenlerin doktor mu:angel:

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Öyle şeymi olur ya. Vesikalık fotoğraf sanki :) hemen anladılar hey Allahım 
0 oy
tarafından
Benim kocam kızımın ultrason fotosunu gördü hatta doğumuma yakındı banada dedi doktor buna bir şey dedi mi engelli felan olmasin bende dedim yok normal dedi doğana kadar kocamın bence kafasında soru işaretleri vardı:D
0 oy
tarafından

Ultrason bazen yanılıyor yani daha doğrusu fotoğraf alinirken net cikmiyo bazen benim de kizimin ultrason fotoğrafı var bi tane hem de renkli ultrason burnu bi büyük ve ***** çıkmıştı ki eşimle baka kaldik burnu yine bu kadae büyük diye sonra doğdu çok şükür burnu okka gibi minicik maşallah :D

0 oy
(1,042 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kuzenlerine siyah beyaz ultrasonda ne bekliyorlar aceba 
0 oy
(10,579 puan) tarafından
Bebeğin yüzü nerde tam olarak down olduğuna karar verdiler 
0 oy
(279 puan) tarafından
Doçent olmuş herhalde kuzenlerin ne görmüşler de yorum yapıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 462 göst.
13 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ilknursultannn (111 puan) tarafından soruldu

381,716 soru

11,427,725 cevap

34,987 kullanıcı

...