0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde (1,064 puan) tarafından

Az once sinir krizi geçirdim sabahtandir cocuga bakiyorum aksam oldu esimin kardesi iki dk disari ckardi cocugu bagirark getirdi dusurdunmu dyorum yok dyor 2 saattir susmadi ağladı yavrum:'( babasi denen pislikte misafir gelmks guya sahtekar akrabalaryla disarda muhabbet edyo kapiyi bi actim esime seslendim buraya gel cabuk dedim aglayarak geldi aldi kucagimdan kızımı kriz gecrdm ben burda 2 saattr sustrmaya calsyorum sen nerdesn kahkaha atyon orda dedim disari ses gelmyo nerden blm dyo halbuki bir saat once geldi uyumadimi dedi ayagmda sallarken cocuk agliyodu. Neyse kizlar kafanizi sisirdm nolur dua edin atesi bi dusup bi cikiyo cok huzursuz doktor bogazi kizarmis enfeksiyon dedi dis mi dedim biseyde demedi dis boyle yaparmi blmyorum nolur allah rizasi icin dua edin icim yaniyo yavrum ağlarken :'(

7 Cevaplar

0 oy
(136 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah kuzuma yavrum benim ya:(
(1,064 puan) tarafından
Allah razi olsun canim benm
(136 puan) tarafından
Rica ederim ne demek oku sürekli doktora kafasını çarptığıno söylesinmi
(1,064 puan) tarafından
Doktora gitmedik 2 gundur gdyoruz bogazdan demisti bugunde susmayinca düşürdü sandim kafasi az zincire carpti dyor ama blmyorum hepsi duydu bise olsa şöyle olurdu boyle olurdj dedkler hamak gbi yaptilar battanyeyo oyle uyuttu esimle kaynana
-Reklam-
0 oy
tarafından
esinin kardesi kac yasinda canim neden aglamis demedi mi
(1,064 puan) tarafından
14 yasinda Cocugu salincaga bindirmis kafasi zincire carpmis ondan aglamis once yok bise dedi sonra bunu soyledi esimde dedi bazen bizde bindirince carpiyo agliyo dedi emzk dusse yine agliyo kizim ama bu kez 2 saattr aglayinc icime suphe düştü hic bu kadar ağlamazdı:(
tarafından
ya kizma ama aklima baska kötü sey geldi uzmek istemedim ondan yasini sordum insan diken ustunde duruyor
(1,064 puan) tarafından
Benimde aklima direk dusurdu dye geldi zaten direk sordum yok dusurmedim dyor dedim ablacm soyle bise varsa doktora goturelim yok az zincire carpti dyo simdi uyudu yavrum zorla insallah bisey olmaz:(
tarafından
kafasinda kızarıklık falan var mi bide kardesi kiz mi canim
(1,064 puan) tarafından
Yok canim kizarklik falan hic bisey yok evet kardesi Kiz
0 oy
(471 puan) tarafından
Benimki de beni bugün sinir etti. Sanki ben evde yan gelip yatıyorum işten geliyor 5 dakika seviyor mızmızlaninca haDi al annesi diyor. Çocuğa bakmamak için neler yapiyor. Bide bugün hastaydi. Çok kötü pişmiş altını açıyorum tekrar bezi takana kadar çıldırıyor. Yine gelip  konusturimde sussun demiyor. Gerçekten benim de çok sinirlerimi bozdu.
(1,064 puan) tarafından
Benim birkti artik bi anda herkesin icinde patladim kriz gecrdm resmen ya:(  cocugu uyutup yanima gelmis hayati bana zehir etme rica edyom senden dyo
(471 puan) tarafından
De sen bana zehir etme ben senden rica ediyorum. Sanki bu çocukları biz tek yaptık :)
(1,064 puan) tarafından
Yaptgna pisman ettm iyice gece geldi ben mama yapim dyor hic bilmez olcusunu falan tarif et dedi ben yaparm dedm o zaman ben ayagimda sallayp uyutm dyor farkina vardi yaptığı pisliğin
(471 puan) tarafından
İyi yapmışsın benimki de öyle ama iş işten geçtikten sonra fayda etmiyor
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım  rahtlık versin inşallah bsey olmamıştır canım Allah korusun
(1,064 puan) tarafından
Insallah allah razi olsun canim
0 oy
(250 puan) tarafından
Rabbim şifa versin ya inşallah iyi olur bn dayanamiyorum bebek aglamalarina
(1,064 puan) tarafından
Insallah allah razi olsun canim
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Enfeksiyona bi sey vermedi mi dr sen ateşini kontrol et gecmis olsun allah sifasini versn kiyamm ya 
(1,064 puan) tarafından
Verdi canm ama yinede atesi ckyor allah razi olsn canm
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah acil şifa versin canım umarım tez zamanda iyileşir yavrun.
(1,064 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsn cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 204 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 170 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu