0 oy
497 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar 17 haftalık hamileyim ilk gebeliğim o yüzden çok telaşlıyım lütfen artık şehir hastanesinde 1 2 sene öncesine kadar doğum yapanlar bana yardımcı olun Allah rızası için

İlk olarak ben özele gidiyordum şimdi şehir hastanesindekş doktorlar kontrol şartı varmış yani kontrol yapmadan aylık olarak gitmeden doğum yaptırmıyorlarmış ben 3 4 kere gitsem doğum için kabul ederler mi

Benşm ilk doğumum sezeryan mı normal mi olacağını nasıl belirleyecek doktorlarım

Yanıma refakatcı alacaklar mı

Babası bebeği görebilecek mi ilk doğunca baba odaya gelebiliyor mu

Allah rızası için nolur cevaplayın kimse bilmiyor gerçekten çok kaygılıyım ilk bebeğim olduğu için :(((

23 Cevaplar

0 oy
(695 puan) tarafından
Haziran ayında doğum yaptım ewet refakatçi kadın istiyorlar babası bebeği görüyor merak etme öncelik normal doğum mecbur kalmadiklari  sürece sezaryan yapmiyir devlet ben de hem özele hem şehir Hastanesi'ne her ay gitmeye çalışıyordum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Teşekkür ederim canım bende Bi kere daha babası görsün diye özele giderim herhalde bebek biraz büyüyünce nst ye gün için doktor mu gün veriyor
(695 puan) tarafından
Benim 32 haftada kanama olmuştu o zmn h r hafta nstye bakılıyordu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şehir hastaneside doğum yaptım geçen sene kontrollerime hep başka hastaneye gittim doğuma şehir hastanesine gittim kimsede seni almayız demedi canım o sıra pandemi vardı yanıma sadece 1 refakatçi aldılar onuda sezeryan olduğum için aldılar normal doğuma refakatçi yok eşimi almadılar hiç içeri pandemiden dolayı ama şimdi alırlar ziyaretçi saatinde. devlet hastanesi bir sorun yoksa önceden sezeryan planı yapmaz canım normali dener olmuyorsa sezeryana alırlar ben mesela 3. Doğumumdu normal diye gittim aksilik oldu sezeryana aldılar 
tarafından
Öyle mi burda bazıları kontrol şartı var diyor en iyisi ben gittiğim zaman doktorumla açıklayıcı Bi şekilde konuşayım teşekkür ederim canım
0 oy
(2,567 puan) tarafından
Ben yapalı cok oldu Ankara sehir hastanesinde yaptım özelden bi farkı yoktu canım normal mi sezeraynmı olacagına gidişat karar verir babası bebegını tabiki görmeye gelebiliyor 
tarafından
Tamam canım benim çok teşekkür ederim ilgin için:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
0 oy
1 cevap 76 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Jsjsbdjjx (17 puan) tarafından soruldu

385,023 soru