0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar yine sancım geliyor ya korkuyorum hastaneye git demeyin ne olur tekrar tramva yaşamak istemiyorum . 26+5

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tramva yaşamak jstemiyorsun ama risk var
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bnmde karnimda kasilma var şuan yarım saat oldu gecmedi toplandi kaldi öyle hafifledi ama gecmezse gideceğim bakalim 26+2yim bende.
(3,100 puan) tarafından
Yuruyus yap canim benimde ayni oluyor surekli evin icindw yuruyus yapiyorum biraz geciyor 35+0 benimde
(1,022 puan) tarafından
Ayaktayken basladi mutfagi topluyordum taş kesildi resmen karnimda bende uzandım insan bilmiyor ilk hamileligim bi an doguracam sandm şuan çok hafif var teşekkür ederim bilgi için..
(3,100 puan) tarafından
Ayakta kaldigindanda olabilir canim benimde ayni oluyor mesela bulasık yikarken karnim bi sure sonra tas gibi oluyor sanci giriyor ilk gebeligimdede oluyordu bundada oluyor dinlenince geciyor magnezyum degerlerinde dusuk olabilir oda yapiyor biraz kasilmayada yol aciyormus doktor demisti soyle doktoryna belki magnezyum verir bol bol maden suyu ic gece sırt agrilarimi maden suyu sayesinde dindirdim ben gunde 2 sise icmeye calisiyorum
(1,022 puan) tarafından
Ertesi gun kontrolum var söylerim doktora sağol canım
0 oy
tarafından
25. Haftadan itibaren vücut kendini doğuma hazırlamaya başlar bu yüzden de yalancı doğum sancıları olabilir. Sancıların düzenli aralıklarla giriyorsa git doktora / düzensiz ve pozisyon değiştirince geçiyorsa gitmene gerek yok demektir. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 391 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Sedeff (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 633 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Sedeff (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
28 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SERPIL_CULHA (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Hayalimsen34 (28 puan) tarafından soruldu

396,276 soru

11,854,216 cevap

35,948 kullanıcı

...