0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Malum bugün okullar açıldı. Kızımi okuldan almaya kardeşi ile gittik. Ablasının geldiğini gördü gülüyor çığlık atıyor. Ablası geldi arabada durmadı. Eve kadar ablasının kucağına gitmek için mücadele verdi. Eve geldik ablasi banyo yapıyor kapıda oturuyor. Ustunu giydi geldi.Kucağına yattı gülüyor. Beraber yemeklerini yediler. Ablası nereye o oraya. Kızı bu akşam rahat bırakmadı en son ablasıyla aynı yatakta yattılar. 

Onlar böyle olunca ufaktan ufaktan bı agladim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyy özlemiş kuzum napsın 
tarafından
Özlemiş bakalım yarın nasil olucak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Özlemiştir canım
tarafından
Özlemiş bakalım yarın nasil olucak
0 oy
tarafından
Kız benimde bir aglayasım geldi şuan , benim şuan ilk gebeligim  ama ablamın var iki tane, kucuk olan erkek, 1.5 yaşında, hep ablasının peşinde koşuyor, ablası ne yapsa peşinde , sarılıyolar birbirlerine gülüyorlar oyun oynuyolar , böyle kardeşleri izlemek insanin içini yumuşatıyor valla :'( ❤️
tarafından
Allah bı avazda kurtarsın canım.
Ahh onlar yok mu içerde iş yaparım ikisinin gülme sesleri gelir. Ama bugün içim gitti ikisine ablasida yorgundu bugün onun gönlü olsun diye uğraşti yatana kadar
tarafından
Cok teşekkür ederim canım , Ne güzel ablaymış oda maşallah güzelm benim, rabbim sağlık sıhhat versin yavrularına inşallah hep böyle sevgiyle büyürler birbirlerine karşı
tarafından
Çok sağol canımm inşallah böyle devam ederler
0 oy
(383 puan) tarafından
Ayni durum bizdedd var buyik kizim 1 ci dinifa basladi  bugun kardesi de 19 aylik asiri duskun ablasina pesinden ayrilmiyor ama gel gor ki ablasi icin ayni seyi diyemicem:)   cok kiskaniyor onu bazen itip kakiyor istemiyor fln blyrm cok sewiyor ama ilerde cok iyi abla kardes olmalarinu isturm insallah olede olurlar
tarafından
Olurlar canım benimkilerin arasında 10 yaş var. Biraz da onun etkisi var. Ara ara kardeşini kıskanıyor. Ama geçiyor
0 oy
(1,111 puan) tarafından
Ah ah ben gitsem okula bu kadar aramazdı sıpam ablam nerde diye diye akşam etti ablamız13 yaşında kücükde 26 aylık bende okula gidecem diyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 200 göst.
7 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (8,328 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 307 göst.
4 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (2,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 665 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

400,691 soru

11,989,291 cevap

36,172 kullanıcı

...