+1 oy
694 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bu hafta surekli şunu goruyorum.

Çocugunuza annecim, babacim, annem ,babam ,sen benim hayatimsin  vs vs gibi seylerle hitap etmeyin :D jsjsjsjs ❤️☺️

Ne diyelim biz cocuklara ??

Saygideger hanimefendiler ve beyefendiler mi diyelim ne diyelim he ?  :D

söyleyin anneler haksiz miyim , konusun sjsjsjsjJsjsjs :D 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi hamileyim şimdi bile severken anneeeeem kurban olurrrum, sana diye delirerek seviyorum o kadar uğraş verip içimden gele gele sevmeyeceksem neden çoçuk yaptım :))) kurban olup gadasını almam lazım ki sevmekten anlayabiliyim haahahah :)))) 
-Reklam-
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ben hiç birini kullanmıyorum  ya kizim diyorum yada babası kılıklı gel Buraya diye çağırıyorum alışmış bünyesi geliyor hemen 
0 oy
tarafından
Vallahi bak ben çocuğumu öyle görgüsüz çingene işi seviyorum ki bunu diyen beni görse söver herhalde akdnjajaja

Durup durup paşammmm bebemmmm aşkımmmmm başşşımın tacccııı diye anırarak seviyorum

Hatta komşum dalga geçiyor benimle dilime doladın evde çocuğa şehzademmmm endamına kurbannnn aslanımm diye geziyorum diyor..

Oğluma böyle isem kim bilir kızım olsa nasıl olurum ay içim hopluyor kız çocuğu düşündükçe rabbim bana da nasip etsin diyorlar yüceltme vallahi bir kızım olsun rabbim nasip etsin de yüceltmeyi görsünler yere bastığınnnn topppuğunu yaradana kurban prensesimmm diye anırıp dururum herhalde 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Geçen düşündüm insan niye evladını çok sever diye düşünüyorum dusunuyurum

Ve sebepsiz olduğunu anladığım da 

Kes ulan dedim iç sesime :D

Anasunnnn sen anaaaaa❤️❤️:D dedim ve düşünceyi sonlardirdim 

Valla onlar benim canım dir hayatımdir ömrüm dur ☺️☺️

0 oy
(564 puan) tarafından

Aşkım bitanem hayatım gibi sevgiliye söylenen şeyler dışında annecim babacımda bi ne gibi bi sakınca var bende çocuk gelişimciyim :angel:

tarafından
Cocukta tek yonlu dusunme oluyor ya kuzu.O yuzden cocuk ben senin annenmiyim diye karmasaya dusuyormus vs vs ama asiriiii abartiiiii.
(564 puan) tarafından
Yani bir miktar haklı olabilirler ama banada biraz abartı geliyor sonuçta sürekli olarak annecim diye seslenmiyoruz gelende oğlum kızım diyoruz bazen annem diye seviyoruz mesela kurban olduğum paşam prensesim aşkım hayatım gibi çocuğa anlam yükleyen şeyler dışında çok kasmamak lazım katı kurallarla çocuk büyütülmez helede böyle duygusal konularda içinden geldiği davranmak çocuğunda sevgiyi hissetmesi açısından önemli sonuçta herkes sevgisini farklı gösteriyor
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Ay boswerrrrr =D bende kızımı aslanım diye seviyordum arada hemen eniştem aslanım erkege denir dedi. Dedim dişi aslan yok mu. 
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Onlar bizim sevgi sözcüklerimiz gerçekten nasıl hitap etmeliymişiz peki :) kafalar karışık 

0 oy
tarafından

Bundan sonra oğluma beyfendi demeyeni tokatlarım :D

0 oy
(231 puan) tarafından
Instagramda serap minaz kıratik diye bir psikolog var kesinlikle bakmanı öneririm tam bununla ilgili bir paylaşımı da vardı bulursam ekleyeceğim onu da :) o çocuk gelişimciler hayatın pratiklerinden habersiz sadece akademik düzeyde ilgilendikleri için konularla, çocuk nedir ondan bile bihaberler :))
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende cocuk gelisimciyim vallaha annen senin gotunu yer ogluuummm, furban olurum yaradanaa tosbagim diye diye dove dove seviom :) 
0 oy
(231 puan) tarafından
Şuradan okuyabilirsiniz hem eğlenceli hem bilgilendirici yaklaşımı :)) 

https://www.instagram.com/p/B_jY5jejVL7/

Ayaklarını öpmeyin falan da diyo aynı insanlar mesela, ona da yazmış :))  

https://www.instagram.com/p/CJy0d_bj3TP/
tarafından
Ayy senn harika bir kadinsin harikaa ☺️❤️  takip ettim bu arada .Şu pasam , aslanim postunu goremedim ama. Ya .
(231 puan) tarafından
Buluruz onu da :))
tarafından
Ayyy buldummm yaaa buldummm ☺️❤️ askimsin sen harikasinnnn sennn djdhhd ❤️ ohh be gonul yaratligiyla severim ben oglusumu artik.Bu kadini bana onerdigin icin minnettarim sana zjjsjsjs
(231 puan) tarafından
Ne demek rica ederim çok pratik ve anlaşılır bir yaklaşımı var eşlere anlatırken de kolay oluyor :))))
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bende çocuk gelişimciyim özel eğitim de var içinde ama çocuğuma annecim annemm balım aşkım güzelim derim hep çünkü niye deniyim bu annelikten kaynaklı sevgiyi anlatmaya yetmiyor evladım kızım çocuğum demek 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Annecim babacım prensesim kızım ballı lokmam fındığım aklına geleck herşey :)) 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben hemşerim diye sesleniyorum:D ahhaha te yarabbim ya

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sahiplenici oluyor da ne diye bebek çocuk falan mı? Bence annem bebeğim demek daha mantıklı sanki gelişimi açısından da güven manasında
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Jsjsjsj kız gülmekten yarıldım
0 oy
tarafından
Babası oğlumu çağırır artık kollarına ;

Sayın Ubeyde kerem, babanızın kollarına bekleniyorsunuz... :))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 637 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 382 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.
31 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
23 cevap 779 göst.