0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bu emzigin guzelligine vurulmustum :D hshshdhs  

Ama şöyle bir aci gercek öğrendim .En fazla 4 hafta kullaniliyormus ehhehe ❤️☺️ :D vee fiyati 60 tl 

Kardesim oglusuma aldi hediye , 4 hafta ne ya 4 hafta ne ?? Bu kapitalizm degil de nedir soruyorim size bacilar  djjdjdhdh

Kullanan var mi bibslerden ?

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızıma sepet yapmıştı arkadaşım ondan almış. Allah'tan kızım sevmedi. :) Ucuza kaçtı yavrum 
-Reklam-
0 oy
(119,334 puan) tarafından

emzik tutmayan bi baby boy dogurduydum ben :D

0 oy
(2,479 puan) tarafından

Kaç tane aldım avent bibs asla tutmadı :'(

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bende bibs aldım canım en doğalı o çünkü. Ayrıca diğer emziklerinde sürekli kullanılmasından yana değilim devamlı desgismesi gerekiyor bence sonuçta devamlı ağızda duriyor 
0 oy
(715 puan) tarafından
Kauçaklı bunlar güzel değil kızz tüy kıl çok yapışıyor silikon ya bende kullandım verdiğin paraya değmez en iyisi damaklı birde benim teyzemin kızınınkini yara yapmıştı ağzını bips tabi memnun kalanlarda var bir şey diyemem 
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Allahtan oglumun ıçı fakir =D wee kullanıyor
0 oy
(537 puan) tarafından
Aslında bunlar bildiğiniz kauçuk emzik eskilerde bunlardan kullanılırdı fiyat olarak bu kadar pahalı olmasının nedeni ise yabanci marka olup ithal olması...
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Tırnakların ne küçücük amaaa :) 
tarafından
Kuzuuu eskiden cok uzunduuuu  ama namaz kiliyorum dibinden kesiyorum artik ❤️☺️
(16,504 puan) tarafından
Yaa ne Güzel Rabbım kabul etsin bebem ♓❤️❤️
0 oy
tarafından
Kuzuuu benim bildigim bibsler uzun vadede damak yapisini dis yapisini bozuyor, uzun vadede emzik kullanacaksa normal damakli emzik alman lazim kuzum bu pek uzun kullanima uygun degil zatiii
0 oy
(197 puan) tarafından

Bibs marka tatlış emzik değilde bibs marka nalet meret diye başlık ataydın keşkem. Dah 3 aylığız 6. Emziğimizi aldık. Kimi zaman çok hızlı emio kimi zaman normal emio ondan kocaman oldu ezikler :pinch:

0 oy
(2,014 puan) tarafından
Evett biz kullanıyoruz kızım sadece bu emziği tuttu, 4-5 haftada yeniliyoruz, trendyolda 2liler indirime griyor onları yakalamaya çalışıyorum ama onlarda zamlandı artık 
0 oy
tarafından

Kız buna o kadar para verilir mi bizim muzo bakkal 5 tlye satıyor ben sana bir koli alır yollarım :D(ironi yaptım) çok çok tatlış yaaa cok çok emcüklesin minnoş ❤❤❤

0 oy
(979 puan) tarafından
Vala bibs fln blmem ben ne yptysam bnim kz emzk tutmadı
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kızım Dr Brown emzik kullanıyor. Gaz yapmıyor hiç bir şekilde çok memnunduk ama artık emzik emmek istemiyor.... Bizde her yerde bulunmuyor diye fazla almiştık Evde hiç kullanmadığımız 2 tane emzik elimiz de kaldı
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bin tane emzik aldım. Bu bibslere hastayım bundan da aldım assla tutmadığı için çöp oldu. Tutsaydı her rengini alacaktım :angel:

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Avent aldım devamı yok düşün şuan karaborsada emzikler 120₺ daha annem bize her ay emzik değiştiriyormuş o uyardı beni de 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Niye dört hafta ki canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
+1 oy
37 cevap 695 göst.
0 oy
4 cevap 204 göst.
31 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy