+1 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bu hafta surekli şunu goruyorum.

Çocugunuza annecim, babacim, annem ,babam ,sen benim hayatimsin  vs vs gibi seylerle hitap etmeyin :D jsjsjsjs ❤️☺️

Ne diyelim biz cocuklara ??

Saygideger hanimefendiler ve beyefendiler mi diyelim ne diyelim he ?  :D

söyleyin anneler haksiz miyim , konusun sjsjsjsjJsjsjs :D 

37 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En İyi Cevap
Evlat diyelim :D kardeşlerimiz de yeğen desinler Ramiz dayı gibi
tarafından
Hshshshshshshshshhshshshshshs :D hshshshs  ayy bu cok fenaaaa ❤️
tarafından
:D asafadaffa napalım
(391 puan) tarafından
Hahahahahha çok iyi ya :)
(3,895 puan) tarafından
Ohaa bu yorum çok iyiii :D
tarafından
:D teşekkür ederim canlar
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Valla 3 çocuk büyüttüm birtanesinde de kitabın kapağını kaldırıp bakmadım anneliğin iç gudusel olarak yüksek bir mertebe olduğu düşünüyorum o yüzden  ben içimden geldiği gibi büyütüyorum çocuklarımı çok şükür şu zamanın çocuklarına göre de parmakla gosteriliyorlar 
tarafından
Ayy evet yaaa ☺️❤️
(6,681 puan) tarafından
Tamda aradiğim yorum❤❤❤
0 oy
(119,133 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
tarafından
☺️❤️☺️❤️☺️❤️☺️❤️
0 oy
tarafından
Bütün sevgi sözcükleri ona kurban oolsun♥️♥️
tarafından
❤️❤️☺️☺️☺️☺️ olsun kuzummmm
0 oy
tarafından

Güzelim diyebiliriz mesela :D

tarafından
Hahshshsshhdhshshshshshshshdhdhdhd  ayyyy guzelimmmmmm benimmm :D ☺️❤️ sjjsjsj
0 oy
(3,832 puan) tarafından
aşkim , prensesim , paşam falan demeyin diyorlar   ama ben de en cok askim diye seviyorum kizimi , bilmiyorum belki de yanlis yapiyorumsur
tarafından
Kuzum tamam yani onlarin zarari vardir belki asiri yuceltmek acisindan ama  annecim demenin ne zarari olabilir ya neee jsjsjsj❤️ :D
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çocuk gelişimi değilim işin detayını bilemem ama çocuğumu aşkım bitanem annem kuzum VS gibi şeylerle seviyoruz anne baba olarak, sevgimiz nasıl ifade edeceğimizi bilemiyoruz hitap bulamıyoruz yani:D böyle söylememesi gerektiğini duydum evet ama uygulama yok:) 
tarafından
Yani sevgi gosteriyoruz iste , sevgisiz buyumesinden iyidir ❤️   napalim elimizde degil evlat yani bu :D
0 oy
tarafından
Wallah ben annecimmmmm 

Babacimmmmmm

Herseyimmmmmm

Ve en çokta kurban olduğummmmm kelimelerini kullanırım 

Dediğin gibi bacım ne diyelim hanımefendi beyefendi mi diyelim bu ne demek yaa öyle hitap etmeyin ne demek ne ne neeeeee :-)))))))))
tarafından
Hshshsshshsh aynen yaaa :D ❤️ ne diycez biz bu cocuklara
tarafından
Ben devam edecm bacım onlar kendilerini boşuna yoruyorlar:-)))))))
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Aslında doğruluk payı var. Ben annecim dediğimde ben senin annenmiyim demişti kızım. Kızım diyorum yada ismiyle sesleniyorum.
tarafından
Ya kuzum tamam oyle kavram kargasasi olur katiliyorum ama yani bu cocugun psikolojisini bozmaz yani sjhshs ❤️ babam da guzum derdi bana .Ne yani simdi ben kuzu muyum ? Jshsh
(2,139 puan) tarafından
Yavrum kuzum falan denilebilirde. Annecim babacım teyzecim biraz saçma geliyor banada :D
tarafından
Ayy ben tutamam kendimi :D 4 yil pedagojik egitim aldim .ama tutamam kendimi biliyorumm anacimmm derim hshssh :D❤️☺️
0 oy
(849 puan) tarafından

Valla bende eğitimciyim ama herşeyi bu kadar abartmaya gerek yok

Koca bir nesil dayak yiyerek büyüdü bıraksınlar da bir nesilde sevilerek büyüsün :D
tarafından
Hahahshshshshd aynenn yaa aynennnn :D ❤️☺️ azcik da yuceltelim yani ne var ??
0 oy
tarafından
Benim abim hep babam diye seslenirdi şimdi yeğenim hep babam annem halam fln öyle hitap ediyor ne oluyormuş ki öyle hitap edince 
tarafından
Kimlik karmasasi falan oluyormus .tamam cocuk tersine ceviremiyor bir durumu ama yani bu 6 yastan sonra oturuyor cok da kasmamak lazim ❤️☺️
tarafından
Bncede kasmamak lazım yaaa ben paşam prensim askim diye seviyorum sesleniyorum
0 oy
tarafından
Ben Bi pedagog dinlemiştim çocuğunuza annecim derseniz çocuk diyor ben senin annen miyim babacım derseniz ben senin baban mıyım biz de doğal olaraktan hayır diyoruz o zaman da bize neden o zaman böyle söylüyorsunuz diye sorular sorar o yüzden bu kelimeleri söylemeyin. Aşkım bitanem canım kelimeleri ise özel kelimelerdir Bi sevgiliye eş e söylenen kelimelerdir o yüzden o kelimeleri söylemeyin 
tarafından
Kuzucum biliyorum ☺️❤️ benim de pedagojik egtimim var .Ama inan sadece 6 yasina kadar bu karmasayi yasar .Ne psikolojisi bozulur ne de narsist olur .

Askim bir tanem , sevgilim demek zaten  yanlis ☺️ zararli cocugun kimlik gelisimi acisindan  .Bu kelimeler cinsel kimligini etkiliyor .onu yazmadim yukariya zaten bildigim icin. Ama annecim babacim oyle asiri zararli seyler degil ☺️❤️
tarafından
Ben o pedagog u dinlediğimden beri kızıma kızım diyorum bebek olduğu için bebeğim diyorum ama büyüdü mü bebeğim de demem
0 oy
tarafından
Ben herşey diyorum 
tarafından
Amannnn de gitsin ahshsh ❤️☺️
tarafından
Misko diyom bazen çok gülüyor lar
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Valla ben bütün sevdiğim yemek sebze tatlı meyve güzel kelimeler ne varsa diyorum hatta kardeşlerim dalga geçiyor bu birazdan kızı yiyecek diye ☺️
tarafından
Hshshshshs ben de daha dogmadan sincap diye seviyorum sjsj :D
Nolcak yani cocuk kendini sincap mi sancak ne alaka sjjsjs :D
(2,241 puan) tarafından
Aynen çocuk bizim istediğimiz gibi sevelim bir daha gelmicek bugünler tadını çıkararak sevelim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
he yaa bizim adamda onları sayıklıyo bana kaç gündür neymiş sen bizim için çok değerlisin kıymetlisin seni çok seviyorız demek gerekiyomuş la bizim bebe daha 5aylık bile değil nerden anlıycak ne dediğimi diyorum yok. babası bunları derken ben totoşunu yiyim guzuuuğğğğm diye seviyom aman :D
tarafından
Shhahahahshshshshshsh aynennnnnya aynennnn :D ☺️❤️
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Kız küçükken istediğini de büyüyünce istemiyolar:D oğluma aşkım canım bitanem dedim sürekli 8 yaşında kızdı bana niye öyle söylüyosun diye:ermm: o günden beri sadece isimle sesleniyorum:D

tarafından
Ahahhahahshshs yerimmm ya ❤️☺️ :D
0 oy
tarafından
Annelik duygusuyla içimden ne gelirse  söylerim esimde bazen saymakla bitiremedin bi türlü der :)))  yaa boşver onu bunu bebeğim  o an ne hissediyorsan öyle davranacaksın anne evlat arasına mesafeli cümleler girmez 
0 oy
tarafından

Amannnn evlat sevmenin kuralı mi olurmuş:woot: Allah ne verdiyse dalıyorum valla:D 

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Higgggg bende çocuk gelişimciyim ama oğlumu sevgi pıtırcıgı büyütüyorum :D ahahahahaha
0 oy
(868 puan) tarafından

hepsini söylüyorum:Dannecim annem canim hayatim balım guzelim hepsi var:D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 636 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 381 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 204 göst.