0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ayyy başım dertte bu çocukla duş aldırdım üzerini giydirdim sürekli elini saçına tutuyor makineyi istiyor verdim elini uzatıyor tarak istiyor normal veriyorum hayirr diyor babasının tarağı olucak illa :)) normalde ayna vardı karşıda eşim eğilerek fön çektiği için ondan görmüş direk diz çöküp kurutur :)) Haha ben yazana kadar kurutup kaldırdı bile yerine :))) Allahimm ölücemm ya rabbim evlatlarımizin yokluğunu göstermesin inşaallah herkese nasip etsin

image

)))

8 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Maşallah maşallah supanallah canım birak bu şekilde daha guxel hiç elleme onu bakımlı irkik olarak kalsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah paşaya canm birazda o suslensin Allah bağışlasın canm 
0 oy
tarafından
Allah'ta seni güldürsün kız nxjxjxnz
0 oy
(504 puan) tarafından
Maşallah ilerde kizlar kacsin :)))) 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Oyy maşallah onaa :) 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Babasında gördüğünü kendi de yapıyor kayıt cihazı gibiler maşallah Allah acılarını göstermesin♥️
0 oy
(391 puan) tarafından

En sevdiğim<3

maşallah maşallah sana 

0 oy
tarafından
Başlığı görünce aha benim koca dedim sjsjsjsjsj her sabah tam takım giydirir yollarım işe. Onca zorluğun içinde yüzüyoruz hak ediyor güzel giyinmeyi saçlarını yapmayı canımın içi benim. Bak özledim şimdi arayım da bir bagirtayim kendime :Dd (Sabahtandir kırk kez aradım mesaj attım da , ise gideli de iki saat falan oldu )

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,195 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 636 göst.
29 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (6,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
5 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
26 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde agbutt (72 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...