0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar merhaba daha önce de buradaydım ama o hesabım kapandı da şimdi yeni hesap açtım bugün oğlumu hastaneye götürdüm doktor muayene edeceğim ve dedi ki tesisleri aşağı inmemiş ameliyat gerekiyormuş başına gelen var mı ben aşağıda görüyorum sürekli ama doktor göremedi ve testisler yukarıda dedim ameliyat gerekiyormuş ne yapmam lazım sizce yapmalı mıyım ya da

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yukardaysa genelde ameliyat  ediyorlar  ihmal etme 
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından
Lütfen yardımcı olun
0 oy
(10,972 puan) tarafından
İlk ameliyat diyene kanma bacım. Baska Dr da götür. En az 3 Dr dan fikir al
0 oy
(734 puan) tarafından
Başka doktora da götürün onlar da muayene etsin yukarda ise ameliyat şart spermler vücut sıcaklığında ölüyor.cocugunuz ilerde kısır olabilir Allah göstermesin
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim ilk oğlumda da var bir ameliyat oldu ikinciyi olacaktı pandemiden dolayı olamıyoruz:(
(826 puan) tarafından
Benim oğlumda 2 kere oldu ameliyyat iksini birlikte yapmıyolar eğerki birine bişey olursa diğeri kalsın diye. 2 kere 2 ay arayla ameliyyat odlu çok şülür iyi
(1,154 puan) tarafından
Bizim tek yumurta yukarda kordon bağı kısa olduğu için indiremediler bir yere kadar indirebildiler torbaya koyamadılar bu ameliyatta önemli olan kordon bağının uzunluğu yoksa normal şartlarda 6 ay arayla indirene kadar yapılıyor bu ameliyat.. biz ilk ameliyatı olalı bir buçuk seneyi geçti pandemiden dolayı ameliyat kısıtlaması geldiği için olamadık
0 oy
(3,794 puan) tarafından
oğlum da oldu aynı ameliyatı 
(11 puan) tarafından
Şuan asağidami
(3,794 puan) tarafından
Asagida
(11 puan) tarafından
Siz hiç aşağıda goruyormuydunuz ameliyattan once
(3,794 puan) tarafından
Bebekken aşağı daydi büyüdükçe küçüldü sanki bende bilmiyodum oyle bisi olduğunu doktora gidene dek .
0 oy
(169 puan) tarafından
Kaç aylık . Benim oğlum 6 aylıkken inmemisti 2 yaşına kadar inmezse ameliyat dedi doktor çok şükür indi 1 yaşından sonra gerek kalmadı hemen hüküm verilemez ama . Şuan kaç aylık ?
(11 puan) tarafından
Siz hiç aşağıda gordunuzmu ameliyattan önce ben bazen goruyorum
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Nasil anladilar vanim goruntusundenmi yoksa muayneyle mi
0 oy
(11 puan) tarafından
Cevaplarinizdan dolayı teşekkür ederiz
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm kac haftalik dogdu bebegin benm oglum 38+1de dogdu  iste sarilik flan oldu AB0 kan uyusmazlgndan.doktor muayene ederken sag testis inmems dedi 3 aya bir kontrol immezse ameliyat 2 yasinda dedi ultrason cektrdk iste sag tests inmemis tam dedigi Gibi  gununu tamamlamadan dogdugu icin sanrm biri kalms 3.4 gun sonra sarilik kontrolü  icn tekrar gittk onada baktralim belki inmistr dedk doktor bakti hayret etti sahiden de inmis bu yuzden ameliyata flan gerek kalmadi belki siizinki de iner cnm 
0 oy
tarafından
Kesinlikle yaptirin yegenimde oyleydi ameliyat hicbisey yok emin ol kısırlık gibi sonuclari oluyor ilerde kuzenim bebekken farketmemisler simdi 29 yasinda adam kac kere tedavi gordu boşandi sonra 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Başka doktorada götür canım oda aynı şeyleri söylerse mecbur ameliyat 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Azranın❤️annesi (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy
3 cevap 158 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sefos (280 puan) tarafından soruldu