0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Demedi işte.. hiç şöyle gün içinde seni seviyorum diye mesaj atmadı.. hiç kulağıma güzel seyler fısıldamadi.. dışarda evde hiç elimi tutmadı... Ben bunları hak edecek ne yapmıştım.. ne olurdu beni birazcık sevdeydi iyi hissettirseydi... Şimdi daha mı iyi oldu . İki çocukla baba evine geldim.. yollar büsbütün ayrıldı.. insanlara bakıyorum herkes eşiyle biryerler de.. birlikte şöyle çekilmiş bir fotoğrafmz bile yoktu.. 

8 Cevaplar

0 oy
(448 puan) tarafından
Peki neden basta da boyleyse evlendin ki yazik etmissin kendine
(448 puan) tarafından
Iste bu en kötüsü  ya ... yazik degilmi hayatını  mahfetmis neden sirf hevesi ugruna heba olan  hep kadının  hayati anasina bak danasina bak hizmet et yaranama .. huyunu ayri cek evine ayri ugras  ... inan  umursama yok say şu  hayata  bir kere geliyoruz ya insanlarin kahrini cekmek icin mi geldik sanki ...
tarafından
Evet sırf hevesi uğruna evlendi benimle.. sırf
kendini insanlara  isbatlamak için...
(448 puan) tarafından
Sana nasilsa sende ona oyle ol birseyde bekleme inan hayal kırıklığı  yasamak insani yaslandiriyor
tarafından
Bekleyecek bir yer kalmadı ki zaten. Davalar açıldı herkes eteğindeki taşları döktü.. çocukları kaçırmaya kalktı bir sürü şey.. bunları yaşamak daha kolay geldi..
(448 puan) tarafından
Boşanıyor olman güzel  cocuklari dert etme inan huzursuz bir evde  pskolojileri daha berbat olur anne mutlu olursa herkesi mutlu eder zaten ... kendini kurtardigina sevinmelisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görücü usulü mü yoksa severek mi evlendiniz canım.
tarafından
Severek evlendik. Akşam üstü kapıma çiçeklerle gelirdi saatlerce beklerdi.. ne zaman evlendik eve girdik sabahında hayatımda bambaşka biri vardi
tarafından
Allah Allah kayınvalide veya görümce etkisi varmı kuzum bu evlendikten sonra olanlara.
tarafından
Tabiki. Annesine aşık bir insandı annesinin kurduğu düzeni asla bozmak istemedi annesinin evinde ne gördüyse o şekilde devam etsin istedi.. annesi ne derse onu yapardı ben o kayınvalideyi Allah'a havale ediyorum
tarafından
Ah be kuzum ahh. Erkekler tıpkı çocuk gibi annenin lafına gidiyor. Sana bişey deyimmi hiiiiç üzülme canını sıkma ağlama. Onlar üzülsün eşin üzülsün sevdiği insanı hayatından çıkardığı için evlatlarını hayatından çıkardığı için. Hiç muhatap olma ne eşinle ne anası babası bacılarıyla. Kalk bi abdest al iki rekat namaz kıl Kuran oku inşirah suresi oku içinin ferahlaması için. Rabbim sorar seni yerinden yurdundan etmişler. Ailende arkandaysa hiç kafanı yere eğme daima dik tut.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Aynısını yaşıyorum çok severek evlendik evlenene kadarmış herşey. İlgisizlik begenilmemezlik güzel kelime duyamamak artık yordu beni bende bugün gitmeyi düşündüm iki çocukla nereye gideceksem artık ama az kaldı benimde sabrım tasmak üzere. Bunlar yetmiyormuş gibi birde iki insan görünce benle alay ediyor küçük düşürmeye uğraşıyor anlayamıyorum nedenini şuan bende bu konu yüzünden uzgunum ve uyuyamiyorum
tarafından
Bunlar çok zor şeyler eşinin aklını başına alması lazım yoksa yuvası yıkılır. Çünkü hiçbir kadın bu şekilde yaşamayı hak etmiyor. Evlilik sefa olmasın tamam ama cefa da olmasın beee.. çok şey beklemedik azıcık huzur azıcık sevgi biraz da muhabbet gerisi halolurdu bunlar yoksa ve olmayacağına inanmıyorsan hiçbir şekilde katlanma çünkü insan dünyaya bir kere geliyor annelerimiz bizi eşlerimiz ezsin diye doğurup büyütmedi
0 oy
tarafından
sevıyorum demeden 2 cocuk olmus sevıyorum dese nolurdu acaba yanlıs anlama ama kıymetini bılmeyen sevgisini gostermeyen bırıne 1 cocuk verdikten snra ıkıncıyı hangı cesaretle yada neye guvenerek verdiniz acelenız neden
tarafından
Evlat tabıkı en degerlı en guzel sey hayatta artık yanımda yanı tabıkı oyle olacak ama boyle bırıne degmez onu dıyorum  keske tedbirli olsaymıssın dıye dedım hayırlısı herseyın hakkında
(129 puan) tarafından
Yağmur çetin bende hep sizin gibi düşündüm büyük konuşmuşum başıma geldi severek evlilik 4 yılda 2 çocuk ve eşimin narsist olduğunu öğrenmek resmen dünya başıma yıkıldı insan anlamıyor toz kondurmuyor başta sonra gerçekle yüzyüze kalınca iş işten geçmiş oluyor maalesef :(
tarafından
Cocuklar istemeden olmaz canım 5 yıllık evlıyım 3.5 yasında oglum var yanı esını de ınsan 5 yılda az cok tanır bılır ılk cocuga karısına karsı tavrı hali nedır bellidir
(129 puan) tarafından
İlki isteyerek 2. Korunurken  yani büyük konuşmamak lazım ne kadar tanısan tanı dediğim gibi konduramıyorsun
(7,036 puan) tarafından
Yağmurum öyle deme ne kuzum çocuk işi bira kader kısmet işi bak ben 3 aylık iğne ile hamile kaldım artı bide prezervatif kullanıyorduk ona rağmen var ha ama isteyerek yapmışsa ona bişi diyemem
0 oy
(473 puan) tarafından
İnanki hiç üzülmeye değmiyor oyke insanlar için. Kendine o değeri sen ver. 
0 oy
(132 puan) tarafından
Alana kadar neler yaparlar neler evlenmeden ayrılmak istiyorken ağlayıp sinir krizleri gecirirdi evlendik ikiz kızım oldu 6 aylıklar şimdi evde iki yabancıyız. Daha 2 sene bile olmadı evleneli. Sürekli aşağılayıcı sözler ama artık bir süreden sonra Sabri kalmıyor insanın bazen diyorum bu dünyaya bı daha gelmeyeceksin git kendine yeni yol çiz. Sonra diyorum şeytana uyma sabret ama çok ağrıma gidiyor. Şimdi ayrılacağım dediğim zaman gidip horul horul uyuyor. Evlilik bu değil ya hangi günahın bedeli ama ben tek evlendigim adamla iyi olmak istedim. Olmuyor. Sevgi kaldigini düşünmüyorum. Gerizekalı ***** dedi diye evliliği de bozmama ailem pek yanaşmaz. Ama arkamda çok şükür. Daha geçerli bir sebep bekliyorum resmen ..
(129 puan) tarafından
Zor olacak ama fiziksel şiddet yoksa hayatının odak noktası olmaktan çıkar onu beklentin minimuma düşür seni üzdüğünü görmesine fırsat verme ve hakkını sonuna kadar savun ama hemen boşanmayı düşünme şeytan cidden meşgul ediyor seni bol dua et
(132 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım benim aynen öyle şeytan da çok uğraşıyor sanırım böyle durumlarda
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Kendim yazmışım gibi oldu biz de aynıyız sevdiğini biliyorum ama yapmiyor iste senin de hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yani baştan düşünseydin keşke 

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 1,271 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Sv tht (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 770 göst.
27 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
1 Ocak 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 391 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...