0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar çocuklarınız telefon tablet tv bakıyor mu veriyor musunuz 

18 Cevaplar

0 oy
(422 puan) tarafından
Vermemelisiniz
(636 puan) tarafından
Vermek istemiyorum bende canım. Ama yemek yerken zabdedemiyorum. O zaman açıyorum ama vicdanım sızlıyo
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Linç tayfası geliyor bekle 
(2,365 puan) tarafından
Linç tayfası değil uyarılması lazım
(636 puan) tarafından
Kız linç yapılcak bi durum yok. Bende vermek istemiyorum tabiki. Ama yemek yerken asla oturmuyor telefonla yediriyorum. Aşırı hareketli bi bebeğim var
(758 puan) tarafından
Ben de ara sıra veririm ama artık almıyor istesem de. Maalesef iki bebekli olunca bazen mecbur kalıyor insan
0 oy
tarafından
Ben zorda kalınca veriyorum ama taş çatlasın 10dakka bakar geri verir istemez 
(636 puan) tarafından
Bizimkide yemek yerken bakıyo
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Telefon tablet yok vermem yani 

TV de günlük hakları var  ama o aylarda değil ben 2 yaşından sonra verdim
(636 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Keşke izlese . Ne TV ne telefon nefret ediyor
(636 puan) tarafından
Maşallah diyelim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Televizyon da ki bazı reklamlara bakıyor sadece başka bir şey izletmiyorum
(636 puan) tarafından
Anladm canım sağol
0 oy
tarafından
Tv hep açık ama dönüp izlemiyor muzik çalınca oynuyor sadece ama dikkatini verip izlemez oyuncaklariyla oynar
(866 puan) tarafından
Bnm ki de oyle ya acaba ortamda acik olması da etkiliyor mu çocukları onu da merak ediyorm
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Kesinlikle verme verdim doktor doktor geziyorum şimdi otizime sürüklüyor
(636 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Nssıl anladın?
(2,365 puan) tarafından
Otizm net demedi doktor ama olabilir kulağınıda kontrol edip o şekilde cevap vericek randevuyu aldım şimdi knuşamıyor mesela 21 aylık al ver getir götürü blmiyor göz teması kurmuyordu doktor tvden telefondan kaynaklı olablir emin olmam için kızına test yapmam lazım ve kulağına bakmam lazım dedi
0 oy
(780 puan) tarafından
Benim oğlan 4 aylık tvden kırmızı baliği açıyoz çok severek bakıyor müzik hızlanınca kendiside hareketlerini hızlandırıyor reklam girince yada bitince ağlıyor 
(636 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(851 puan) tarafından
Keske azicik izlese hic vermedim gelişimi icin şimdide yemek yaparken ariyrm bakmıyo 
0 oy
(794 puan) tarafından
Bnde vermem diyodum kac aya kadar vermedm pandemi yuzunden  esim evdydi tv acik    simdi izliyor cizgi ise girdi babasi  artik kapanicak tv kitapla biweyle oyaliycam
0 oy
(25,224 puan) tarafından

16 aylık altını açarken üstünü değiştirirken veya banyodan sonra 5 er dk izliyor çünkü durmuyor çıplak kaçıyor :D 

0 oy
(895 puan) tarafından
Veriyorum.17 aylik.sadece tv tlfn verlirse sakincali bence.ama oyun oynayip ilgileniirse baska egitici oyunlar oynanir kaliteli vakit gecirilirse okadar izlemekte niye zararli olsun.doktorlar abartip duruyor.eskiden boyle bisey yoktu
(612 puan) tarafından
Valla katılıyorum. Günde yarın saat hatta hadi bi saat(hiç bi saat vermedim ben ama) ekrana bakmakla çocuk otizm olmaz. Ya ifratta ya tefritteyiz. İnternete doğdu bu çocuklar yani neyin kafasını yaşıyoruz anlamıyorum. Robotik kodlama filan bilsem vallahi tüm gün oğlumla bilgisayar başında kodlama oynarım. Bilmediğim için 20 dk yarım saat çizgi fimle dengeli tutmaya çalışıyorum.
0 oy
tarafından
TV sevmiyor ama telefonu alıyor eline 
0 oy
(612 puan) tarafından
Valla ben durduramıyorum. Ancak akşam yemekleriyle sınırlayabildim. Gün içinde maksimum 5 dk ama akşam yemeğini izleyerek yiyor. 20 aylık olacak. 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Valla lincler şimdi ama veriyorum gün içinde yarım saat çünkü hiç durmuyor e evdede canı sıkılıyor mecbur yemeği yapana kadar veriyorum yaptıktan sonra alıyorum geri oda öyle pek telefon bağımlısı değil
0 oy
(9,215 puan) tarafından
Evet veriyorum telefon..
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Evimde sürekli televizyon var bakmaz sadece müzik çalınca ve reklamlardan sevdikleri çıkınca bakar karşısına oturup da saatlerce izlemez zararlı olan bence budur yemek yerken bir de reklam açarım okadar 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 373 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arse (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.