0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mutsuzum hemde öyle böyle değil. Eşimden ne bir gün güzel bir cümle duydum nede bir kez aradı beni yada mesaj attı. 3 senelik evliyim 1 gün mesajlaştiniz mi diye sorun bir yemin ederim hayır küfür ederek mesaj atmak mesaj sayılırsa attı. Onun dışında ne güzel bir cümle yazdı nede mesajla nasılsın dedi. Birde işi gereği şehir dışına çok çıkıyor gidip 4 5 gün gelmediği oluyor bazen. Ona rağmen 1 kez olsun aramaz. Daha da üstüne eve gelince kendi kendime yoruldum bugün dediğim zaman sen ne iş yaptın der. Aramızda geçen tartışmalari herkese söyler. Beni öyle kötü birisi ilan etmişki size anlatamam. Keşke evlenmeseydim seninle diyor annen baban olsa seni bırakırdım diyor. Sözde yok diye bana acıyormuş. 1 senedir ayrı yataklarda uyuyoruz. Geçen sabah tepkisini ölçmek adına dedim ki gel yatağıma azıcık sarılıyım bir bağırıyor size anlatamam. "Ne sarılması kafayı mı yedin çocuk muyum ben defol git" anladım ki bizden hiç bir şey olmaz. Çocuklarım büyüyüp evde ben yokken tek kalabilecek kendine zarar vermeyecek dereceye geldiği zaman ayrılmak istiyorum. Çünkü böyle olmaz. Beni kiralık anne gibi kullandı. Beni sevme çocuklarını sev diyor ben seni seviyor muyum bak diyor. 3 yıllık evliyim galerim sayısız foto dolu hiç birinde onunla ben yokum. Facede ilişkisi yok. Bir fotomuz yok. Bana hiç gün göstermedi Allahta ona göstermesin. Moralim dehşet bozuk 

30 Cevaplar

+1 oy
(7,586 puan) tarafından
Neden bu evlilik niye bu eziyet işkence kendine çocuklarına yazık değil mi?
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Neden cekiyorsun ki o zaman bu gidişle psikolojik hasta olursun çocuklara da bir faydan olmaz 
+1 oy
tarafından
Rabbim eşine öyle bir rüya göstersinki  uyandığında yaptığı bütün hersey icin pişmanlık duyup sana sımsıkı sarılsın sensiz yapamasın sensiz nefes alamasın sensiz kalbi atmasın o derece olsun insallah Allah ım bu duamı tüm ictenliğimle yapıyorum sen kabul eyle Yarabbim  
(514 puan) tarafından
Amiiin
+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Kocan bence eşcinsel canım erkeklere meyilli var kesin herkesten saklıyor
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Çok üzüldüm . Çok farklı inşallah değişir yani karskteri mi böyle anlamadım ama çok tuhaf . Neden evlendi o zaman 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun eşine  hidayet versin
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Canım görücü usulü mü evlendiniz, nasıl bu hale geldiniz, üzüldüm mutsuz olmana böyle seni sevmediğini söyleyen bi slkla aynı evde yasamana, eş bile demek istemıyorum o adama sana eş olamamış çünkü 
0 oy
(470 puan) tarafından
Cnm bnm severek mi evlendiniz acaba hayatında biri mi var aklıma o geldi
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun madem istemiyor bosansin niye evlisiniz ki  aldatması var mi
0 oy
tarafından
Kız nedene benim hayatımı yazmısin malesef eşimde aynı senin eşin gibi 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Bazı erkekler gercektende evliliği bilmiyolar gençliğini heba etme bence bu tarz yontulmamis biriyle 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya çok zor o sana değer vermiyorsa sende ona verme yüzüne bile bakma bacim aynı evin içinde iki yabancı ol sadece cocuklarinla ilgilen canına yazik ya 
0 oy
tarafından
Üzüldm canm allah yardmcın olsn
0 oy
(2,031 puan) tarafından
Okurken tüylerim diken diken oldu Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun. Çocukların için güçlü ol dua et Allah'a sığın o sana en güzel yolu gösterecek emin ol 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Yaaa cok kotu bir duygu olsa gerek. Evoenirken nasildi nasil bu hale gekdi bir nedeni olmali
0 oy
(5,263 puan) tarafından
Ayy yazık yaa neden ayrı yatyorki çok uzun bir süre yani sende yenı evlisin 3 sene sonçta insan 3 sneede anca eşine alışıyor çok üzüldüm vala Allah hidayet versin çok kırıcı bir adammış yaa 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun eşinede hidayet versin 
0 oy
tarafından
Gozlerim dolu dolu okudum Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Bende sendenim. Canım güzel söz söyler ama öyle birlikte cekildigimiz fotomuz doğru düzgün yok arayıp nasılsın diye sormaz sadece akşam işten çıkınca eve birşey lazım mı diye sorar

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 1,533 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (876 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 290 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (156 puan) tarafından soruldu

376,753 soru

11,275,199 cevap