0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Kizlar selam.bebisim gelis haftasina gore Allahim insallah izin verirse ya akrep olacak ya da terazi.akrep bebislerinden biraz korkuyorum.hircin ve yalniz oluyor diyorlar.sizce dogru mu?akrep ve terazi anneleri azicik bebislerinizi anlatabilir misiniz? :)

9 Cevaplar

+1 oy
(839 puan) tarafından

Kızım 3 Kasım doğumlu yani akrep sadece 1 ay gaz sancısı çekti ilk 5 ay 7 24 uyudu sadece emzirmek için kaldırıyorum 1 saat sonra yine yatıyordu ilk 2 dişi ishal yaptı 3 gün o kadar şimdiye kadar hastane yüzü görmedik dişten dolayı bile ateşi çıkmadı şuan 10 aylık üst dişleri çıkarıyor diş etleri nasıl şişmiş ama hiçbir huzursuzluğu yok oyun oynuyor ev işinde olsun asla yormuyor beni akşama kadar yerde oynuyor 9 buçuk aylıkken yürümeye başladı ve hala uykusu çok seviyor diyeceklerim bu kadar bir maşallah deyiverin gari <3

-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah büyüyünce sakin eylesin sokmaya yer bulamayınca kendini sokan burç akrep

Terazi de bir o kadar sabırlı ama adalet gerçekten kesin noktası kendimden biliyorum. Bebekken çok huysuzmuşum
tarafından
Anaaâ bendeeee :))) demek ki ondan iyi anlaştık doğum günün ne zamann
(13,202 puan) tarafından
29 Eylül. Evet yaa terazi burçları anlaşır birbiri ile
(546 puan) tarafından
Yaa benim bebis de insallah dedigin gibi sabirli adil olur :)
tarafından
Bende 25 Eylül :))
(13,202 puan) tarafından
Tam girişinde
0 oy
tarafından
Zarafeti ve güzelliğiyle dikkat çekicidir. ...

Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı, akıllı kibar 

Terazi burcuyum tüm özelliğini taşıyorum:) çocuğum değil:D
tarafından
Benim kizkardesimde terazi aynı anlattigin gibi canım
(546 puan) tarafından
Yaa benim de gonlum teraziden yana.akrep bebekleri elinde bicakla caki gibi kovalar sizi demisti bir arkadas da :)
0 oy
(476 puan) tarafından
Benim kız terazi burcu çok hareketli sabırsız ama çok da güleç bir bebek. Daha tam oturduğunu düşünmüyorum ama ben burç özelliklerinin büyüdükce belli edecek kendini :)
(546 puan) tarafından
Maasallah bebisinize.gulen yuzu hic solmasin
0 oy
tarafından
Bende teraziyim kızım da terazi :) 

Biraz dengesizlik var ikimizde de ne istediğimizi bilmemezlik yapıyoruz :)
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim oğlum terazi burç özelliklerine pek bakmadım ama sıcakkanlı yalnız kalmaz çok konuşkan bazen geveze ama acayip hassas ya burçta var mı öyle bişi bilmiyorum 9 yaşında oğlan herşeye küser ağlar terazi dengesiz mi oluyo acaba ağlar iki dak sonra güler
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kiz kardesim 5 yadinda akrep kizim terazi... 

İkisini de cok seviyorum burctan ziyade yetistirmene bakıyor çoğu ozellikleri...  Ekleyeyim benim kardesim kizimdan daga sakindi bebekken bu arada :) 
0 oy
tarafından
Ben akrap burcuyum oğlum terazi 
0 oy
tarafından
Akrep burcu zordur istedigini almadan birakmaz seni inadi inattir ama cok fazla arkadas edinmezler siniri pistir kolay kolay degmeyen seylere sinirlenmezler amaasil bi burc keske akrep olsa benim gibi :)))

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 418 göst.
0 oy
6 cevap 124 göst.
12 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 455 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berrinsuu (4 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,698 cevap

34,767 kullanıcı

...