0 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kocası belalı bı tıp Olan bosanmayi düşünen yeni doğum yapmış bı arkadaşımızın postunda bebeği ona bırak git pesini bırakmaz diyen bı arkadaşa iki kişi katılmadığını söyledik bebeği bırakmak kolay değil vebalini kaldiramayacagin akıllar verme vs  dedik ve yazdıkları bunlar ben şok oldum normal bı konuşmada noluyo yani nerden bu cesaretler havalar

image

image

notu ile kapatıldı: Tartışma ya açık post

11 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Küfür edince altin faln  mi veriyolar terbiyesizlik.. ...
tarafından
Maaşa bağlamışlardır belki .
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Evet bnde onu okudum senle aynı fikirdeyim canım ama polimiğe ortak olmak istemedim sonuçta o çocuk anneye muhtaç bırakılırmı 
tarafından
Ya muhtaç olsun olmasın anne dedihin çocuğunu bırakmaz bence neymiş öldürürmus öldürsun cocugumdan ayrı kalmak zaten ölüm bu benim düşüncem o onun düşüncesi kufurluk ne var
(295 puan) tarafından
Sürekli zaafını kimseye belli etmeyeceksin..Varmı öyle öldürmesin diye bebeğinden vazgeçmek ..O zaman bebeğin caninin elinde hergün ölecek annesizlikten..Allah hidayet versin malesef herkes anne olamıyor....Küfüre gelince kötü söz sahibine aittir...
(1,186 puan) tarafından
Valla beni öldüren çocuğmuda öldürür nokta asla yanına bırakmam eşimle kavga ettiğimde de ona da söyledim beni bıktırman demek çocuğunu bidaha görememen demektir çnkü öyle olması lazım
0 oy
(354 puan) tarafından
Küfür hiçbir insana yakışmaz edepsizlikten başka bişey değil 
tarafından
Aynen öyle Birde ortada bişi yok
(354 puan) tarafından
Evet bende okudum şimdi o yorumları herkes üzülür böyle durumda olan bir kadına el açıp dua edeceklerine neler söyleniyor ne acı gerçekten
0 oy
tarafından
demekki kendisi oyle bi durumda bebegini birakabilecekk onun lafina bakipp bebegini biraksaa hosuna gidecek galibaa
tarafından
Ben anlamadım nasıl böyle dusunebiliyo ama yüz kişiden bitane böyle diyen çıkar yani hem dediğinin abesliginin farkında değil bide biz aynı düşünmüyoruz diye küfür hakkını buluyo kendinde
(13,717 puan) tarafından
Elticikler :) :) :)
tarafından
bal kufuru simdi gordummm iyice igrenclestiler
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Burası batıyor resmen 
tarafından
Battı battı bence
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bunlar da bi birey yetiştiricek işte! 
tarafından
Yetistirecegi de meçhul bırakıp gitmeyi dusunuyo zorda kalınca
(12,861 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya ben 1 saat oğlumu kayınvalideme bırakıyım bin kere arıyorum anne var anne var işte
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Allah akıl versin nasıl kendilerine yakistiriyolar bu küfürleri bilmem
tarafından
Amin .. ortada bişi de yokken etti
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Admin lütfen bu gülistanında hesabını silsin lütfen yani..
tarafından
Ne güzel olur
(12,777 puan) tarafından
İyide nasıl sililim hepsi suçlu o ona hakater ediyo oda ona o konu geri acıyor oburu küfrediyor en güzeli  geçen Ki gibi admine yazayım ama gene sen söyledin derler amahalaaaa herkes ayni hangisi hakaret etmemiş ki
(1,948 puan) tarafından
Azamelia kusura bakma ama senin yazdığın hiç bir yorumu anlamıyorum ben sabahta bir yorumunu okudum çok alakasızdı
(12,777 puan) tarafından
Sana alakasız gelebilir hic sorun değil
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sokak ağızlı biriymiş işte terbiyesiz kadin
tarafından
Ortada bişi olsa hadi sinirden boş bulundu kaldıramadı vs dicem
(5,938 puan) tarafından
Okudum şimdi o yorumu yani o küfür nedir cok kötü engellenmesi lazım o kadının
tarafından
Bencede sart
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar sevgi, herkes kendi kalitesini kendi belirler işte.  
tarafından
O zaman baya kalitesiz sebepsiz küfür mü edilir ya
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kufur erkeklere bile yakismazken bu kadinlar nasil yakistirip agzina aliyolar ya ...
tarafından
Bide şu içer gibi rahatça :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 341 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
0 oy
27 cevap 594 göst.
21 Temmuz 2022 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (2,007 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...