0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar 10 aylik bebegim var dün evimizde ocak bitti eşim gelemedi bendede para yoktu evdede yicek bisey yoktu alışveriş yapacaktı eşim ama patron izin vermedi zaten çok izin aldı ondan vermedi evde sadece pasta vardı tabiki kızımın karnını doyurmuştum ocak tüpü bitmeden önce ilk kızimin yemeğini yapmıştım  ona gore yicekler vardı zaten ona göre derken ona yetecek kadar mamada içiyor  zaten neyse akşam oldu 8 gelmedi eşim gece 12 de geldi oda çok acıkmıştı kızımda uyumustu dediki çok acim bende dedimki bisey olmaz bende acim uyuyalım sabah hallederiz dedim yok dedi ben uyuyamam ac ac dedi diğer odaya gitti bende takmadım birden telefonla konuştuğunu duydum kendine dürüm söylemiş ben zaten vejeteryanim asla durum yemem dedim bende acim banada bi gözleme söyleseydin bu satte ne gözlemesi dedi yemegi geldi yedi bende uyurken gelip uyudu ben açıkken kendisi uyudu ya inanmıyorum 

48 Cevaplar

+2 oy
tarafından
İnsan değil malesef 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Zıkkım yesin 
+1 oy
tarafından

Nasıl boğazından geçmiş onu anlamadım

(1 puan) tarafından
Yeme sesleri bile geliyordu bana diğer odadadan
tarafından
Vicdanı rahat birakmasin inşallah onu
tarafından
Sana +111111111
tarafından
Teşekkür ederim hasibemm ❤️❤️❤️
+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Gerçek ten mi??
0 oy
tarafından

Ayyy ümüğünü sıksaydin nasıl eşler var ya:ermm:insanin eşi açken karnını doyurup nasıl uyur ki:ermm:

(1 puan) tarafından
Uyudu evet
tarafından
O kocadan bir cacık olmaz boşuna eşim var deme
0 oy
tarafından
Yok artık vijdansız demekki
(1 puan) tarafından
Ya ben asla uyuyamam bi şekilde onada biseyler alirdim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok vicdansız esin düşüncesiz 
0 oy
tarafından
Sende kendine göre yemek yap bundan sonra ye yat o aç kalsın 
0 oy
tarafından
Çok yazık merhametten nasibini almamış 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Vicdan yoksunu sen açken nasıl o karnını doyurdu yaa sende artık sadece kendine göre yemek yap aç kalsin
0 oy
(1,161 puan) tarafından
boyle esden hayir gelmez  vallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından
E sende deseydin bemde yicem soyluyorum yemek diye yada parasini isteseydin cnm? 

Kiz hic yoktan ekmek alsaydi o bile kafi yani yesen idate eder..
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bu saatte ne gözlemesi diyip kendinin o saatte dürüm yemesi.. gerçekten vicdansızlık düşüncesizlik yazık çok yazık hemde
0 oy
tarafından

Pis boğaz zikkım yesin:angry:

0 oy
tarafından
Ayy merhametsiz adam yaa
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Nasıl boğazından Geçti acaba ? Eşim ben hamileyken dışarda dürüm yerken aklına geldim diye bana 2 kere dürüm getirdi ha böyle bı durumda olsak bile benide aç birakmazdi eminim.
0 oy
tarafından
Yaa kıyamam eşinin boğazndan nasl geçti ben açken eşim sırf benm için gece 2 de yemek söylemişti aç aç uyumim diye dünde açtı yemk yememişti bana da ısrar etti ama cnm istemedği için yemedm eyer yanmdaysa illa bana da yemk söyler açsam 
0 oy
tarafından

Kusura bakma canım ama o ne biçim adam daha doğrusu insan bile diyemem böylesine. Benim eşim gece küsüp yemek yemesem zorla kaldırıp birşeyler hazırlar gözüme uyku girmez der. Hem para bırakmıyor hem bekliyorsun o kadar üstelik kendine yemek alıp sana bu saatte ne gözlemesi diyo. Bu saatte ne döneri o zaman deseydin yaa :angry:

0 oy
tarafından
bacım kusura bakma ama eşin insanlıktan nasibini  almamış. ben aç olacağım eşim uyuyacak öyle mi kafasını kessem ben açken uyumaz hatta yemeğini bana verir. hayret ettim vallahi
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yapmış gelirken fırın bulsaydı ekmek felan alsaydın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 163 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde P-erdemtok (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde P-erdemtok (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 380 göst.