0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından

Eşimle merkezde yaşıyoruz burada tanıştık 6 yıldır o da merkezde işi de burada benim ailemde . onun ailesi ilçede 1.5 saat. İşi dolayısıyla ilçeye gidip geliyor patronuda taşın istersen günde 3 4 saat çalış araba yakıtınıda sana verelim demişler +2000 tl eşim zaten annesiyle kız kardeşiyle günde 10 kez konuşuyo telefonda gidersek onlardan çıkmayacak kadın kuaförü olmasına ragmen dükkanın önünden kalkmıyor gittigimizde onlarla bir olmayı seviyo hafta 2 3 gidiyo zaten 1 saat vakit geçiriyor onlarla bizde 10 15 günde bir gidip 1 2 gece kalıyoruz annesi ayda 5 gün bizde daha önce de burada 1 yerle ve evimize 10 dakika uzaklıktaki şirket ile çalış diye teklif geldi sırf ailesinin yanına gidemeyecem diye reddetti burada da da az çalışıp şimdikinden daha fazla maaş alacaktı gitmek istemiyorum dedim yaşayamam orada dedim hala ikna etmeye çalışıyo ve surat yapıyo sizce ne yapmalıyım

3 Cevaplar

0 oy
(2,481 puan) tarafından
İşinize karışmak gibi olmasın herkesin kendi kararı ama bizimde aileler yakın birbirine. Tayin isteyip yakına gelmek istedik 13 14 saat uzaktaydık.  iki ailenin ortası bir şehiri tercih ettik. Kayınvalidemlerin olduğu şehiri sevmeme hatta oralı olmama rağmen, dedim illaki sorun çıkacak sonuçlarına katlanırsan gidelim. Şimdi onlara bizimkilerden daha yakınız ama aynı şehir olmasını istemem. İyi düşündükçe suistimal edildiğini gördüm çünkü. 
(2,481 puan) tarafından
Tabi eşimin işi de tercih ettiğimiz şehirde daha uygundu. Birkaç faktörde seçmiş olduk. İyi düşünüp karar verin canım. Allah hayırlısını versin
(13 puan) tarafından
Benim huzurum yok 1.5 saat mesafe olmasına ragmen afedersin bi birlikte olmadugumuzu bilmiyorlar o derece ne yedik ne içtik ne aldık nereye gittik kaçta döndük gidersem esir hayatı gibi bi hayat olacak sürekli dip dibe olmak zorunda olcam sevmiyorum ailesini onlarda beni istemedi başkasını almak istediler eşime
(2,481 puan) tarafından
Gitme o zaman
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yapma.

Etme 

Eyleme. 

Çok pişman olursun..

Eşim memur görevi ilcedeydi ailesi de ilçede.

Ben merkezdeeydim isim de merkezdeeydi ailemde

Kızım bir yaşına gelince işi bıraktım eşim ivin ilçeye taşındım 

Hayatımın en büyük hastasıydi emin ol.

4 yl oldu kaçmanın yollarını arıyorm
(13 puan) tarafından
Ben zaten 1.5 saat mesafedeyken yedigimden içtigimden nereye gidip geldigimden evime ne aldıgımdan varana kadar haberleri var günde 10 kez ararlar akşam huzurum yok başş başa film dahi izleyemedik 2 yıldır zırt pırt görüntülü ararlar gidersek 7 24 iç içe olacaklar huyları bu çünkü sevmiyorum görümcem şeytan gibi bakar rahatsız eder insanı kayınvalidem yüzünden eşimle hep kavga ederiz gitmem demem eşimi kaybetmem demek çünkü günde 1 saat yanlarına ugrar yok kira yatırmaya gidelim yok çarşıya gidelim sürekli kullanmaya çalışıyorlar
(3,446 puan) tarafından
Aynen ne yap ne et asla ayak basma
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Zaten aileci bir insanmış gidersen yanacağın belli 
(13 puan) tarafından
Aynen öyle birde bilerek evlendin yani ben burada dogdum büyüdüm ailem akrabalarım burada ben ailem için başka ünv de bile okumadım kendi şehrimde okudum sadece ilçede evli kız kardesi ve annesi var derdi iç içe olmak
(13,202 puan) tarafından
Sen de aynısın ama bu açıklamaya göre bencil düşünüyorsun
(13 puan) tarafından
Şöyle annesi bizde yada biz ondayken beni bırakır 10 kez üzerini örter öper odaya kapanır kardeşi desen bana düşman eşimin sagını solunu öper sarılır bana onların yanında ismimle hitap eder onlara aşkım canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 317 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
0 oy
10 cevap 126 göst.

383,157 soru