0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Eşim doğumdan sonra hiç istek duymadı nerdeyse. 3. Aya gelcez nerdeyse 2 kez beraber olduk. Çok çirkinleştiğimi düşünmüyorum. Çok kiloda almadım. 53 tüm 57 yim şimdi . Ama mesela konuyu sanki erkek gibi ben açıyorum . Yorgunum diyor falan aynı kadınlar gibş başım ağrıyor diyorsun sende sanki ben erkeğim diyorum yorgunum bugün çok yoruldum diyor gülüyor. Artık beni sevmiyor mu sizce istemesi için ne yapabilirim?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğumdan sonra eşler değişiyor galiba sordnmj neden istemedğni cnm 
(55 puan) tarafından
İşte aynı şeyler yorgunum falan çok çalıştım bugün ayaklarım ağrıyor . Sonra bende konuyu açmadım artık . Hala daha ses yok .
tarafından
Çok tuhaf gerçktn inşlh geçer bu huyu
(55 puan) tarafından
İnşallah bakalım geçmezse konuşucam sorun ne diye.
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 ay da 2 mi cok az ya gercekten cok cok yoruluyo yada istemiyo normal dogumda alttan dikis vs sezeryanda karindan dikis oluyo belki onlardan rahatsiz oluyodur ne bilim aldatiyo diyemem sen bilirsin sadece 
(55 puan) tarafından
Aldattığını düşünmüyorum . dikişlerim düştü zaten normal doğum yaptım . Evet az gerçekten .
tarafından
Esinle konusmadiysan konus bence biz ne desek doğru olmaz
Bak bnim 48 gun oldu bn istesem her gece olur ama bn istemiyorum
(55 puan) tarafından
Evet canım benimkinin libidosu zaten çok yüksek değildi ama istiyordu yine. Şimdi tık yok.
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bizde ayni durumdayiz bilemedim
(55 puan) tarafından
Sizinki neden öyle ayıp olmazsa soruyorum ama yanlış anlamazsan .
(2,351 puan) tarafından
Doğumdan sonra 40 geçince 1 hafta ben cesaret edemedim sonra işte korunma yöntemi aradık o zaten fazla düşkün değildir 2 hafta da şehir dışına gitti 4 aylik olacak bebeğim ama aldatma felan olduğunu düşünmüyorum çok şükür
(55 puan) tarafından
Anladım canım bende düşünmüyorum ama işte siz ayrı kalmışsınız falan ondan olmamış. Benimki de çok düşkün değildi zaten şimdi hiç değil.
(2,351 puan) tarafından
Geldiğinde sen özlemedin sanirim dedi bende senden adım bekledim dedim öyle yani ama hamileykende bebege birsey olacak diye korkudan yaklaşmazdi dikislerime kiyamadi sonra da
0 oy
(7,972 puan) tarafından
3 ayda iki kez mi garip benim kirkim çıkmadı henüz ,28 günlüğüm eşim gün sayıyor artık o dereceye geldik ya yorgunluk bence okadar uzun sürmemeli
(55 puan) tarafından
Bencede işte o gün sayan bendim. O kanama olur diye korkuyorum diyordu ilk başlarda şimdi üstünden baya zaman geçti bende anlamıyorum .
0 oy
(2,244 puan) tarafından

Arama geçmişine bak Google YouTube illa bişeler izliyordur :ninja:

(55 puan) tarafından
Evet bakıcam bugün bakalım izlemişse yaktım çırasını .
tarafından
Izlese bile siler
(2,244 puan) tarafından
YouTube izleme geçmişi çoğunun aklına gelmez
tarafından
Sanmiyorum ama sildiysede her gun kontrol etsin bakti hergun siliyo o zaman var biseyler demek
(55 puan) tarafından
İnternet geçmişine baktım silmiş . Ama dün kendi dedi yapalım mı diye bende aşı oldum çok halsizdim o yüzden bu sefer ben istemedim .:)
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Dört ay sonra oldu jsjsj
(55 puan) tarafından
Seninki de benimki gibiymiş o zaman.
0 oy
tarafından
İyi bile görümcem geçen diyorki 7 ayda 1 kez yuh dedimmm
(55 puan) tarafından
Oha o neymiş öyle.
tarafından
Yaa ve  geçen diyoeki aramızdaki soğukluk ondan kaynakliymis iyi dayanmislar 7 ay valla
(55 puan) tarafından
Valla tabi ondan kaynaklıdır yani onlar aynı evin içinde arkadaş gibilermiş artık.
tarafından
Ahahah aynen öyle
0 oy
(16,504 puan) tarafından
60 günden sonraydı 
(55 puan) tarafından
Yalnız değilim demekki. Seninki neden öyleydi canım .
(16,504 puan) tarafından
Kanamam sürdü cnm
(55 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından

Benim ki daha düşkün oldu cnm:ermm: üstelik doğumdan sonra 12 kilo aldım:angel:

(55 puan) tarafından
Kiloyla alakası yok demekki. Normal doğum muydu?
tarafından
Sezeryan cnm. Hamilelik boyunca 20 kilo verdim sonra geri aldım derken 12 fazlam kaldı
(55 puan) tarafından
Olsun verirsin ilerde. Emzirme döneminde zaten çok iştahlı olunuyor. Ben boğazımı durduramıyorım bir türlü.
tarafından
Bende öyle cnm ya inş gider bu fazlalıklar
(55 puan) tarafından
İnşallah canım ☺️
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Üstüne düşme bırak kendi haline bak nasıl tıpış tıpış geliyor

(55 puan) tarafından
Ya gelmezse dicem de gelir heralde o kadar da değildir.:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kbranur (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 478 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 539 göst.
0 oy
5 cevap 119 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...