0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Eltim şehir dışında bize kalmaya geldi ooo kaynana gorsen senem nasıl yapalım senem oldumu senem gidelimi bn varım yokum haberi bile yok bu arada senemde bacisinin kızı ama her işe koşan yemek temizlik herşeyi yapan bn kaynana bu konuda soylendide arkasından yani iş yapmıyor die ama yok o daha değerli herald bnd üzülmüyorum ama moralimi bozuluyor ister istemez v geçmişten yasananlara bakıyorum bnm yaptım şeyi eltimde yapio ona bişe demiyo ama bn yaptimda hep kavga etmiştik ehh n deyim Allah sorsun

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence tavrını koy.
(221 puan) tarafından
Nasıl olcak o cnm
-Reklam-
0 oy
(4,117 puan) tarafından
Deveyi diken insanı  ******** yaranır diye boşa dememisler

Boşver canım Allah sorsun dediğin gibi sende umursama hic takma yoklarmış gibi davran 
0 oy
(490 puan) tarafından
bizde üç eltiyiz bizimkide ortancayi hep ayrı tutar biz yaparız ederiz ama hep ona dua eder valla bende karar aldım artık elimi eteğimi çekecem en temizi daha değerli oluyorsun
(225 puan) tarafından
Kiz bizimde ortanci bi baska ondan ole korkuyormi seviyormi desem bilemedm bizi kocaladimza sikayet eder ardimzdan sover sayar ona bisi yok yani sole bakiyorm bziimle yan yana gelick bi insanda deil temiz deil laf sokuo habire ona evine aylar oluo cagarmio ama biz mal gbi gel anne yapalim anne diye diye degermz kalmio vall
(490 puan) tarafından
valllahi aynı bizi anlattın bizimkide öle korkuyormu seviyorum cozemedik daha kızlarından bile öte gelir hatun ne ettiyse artık cozemedim
(225 puan) tarafından
Valla buna akil sir ermez bacim
0 oy
tarafından
Eltin gidince tavrını koy bak nasıl anlıyor

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 414 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 650 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 330 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,793 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,457 cevap

34,514 kullanıcı

...