0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (396 puan) tarafından
Oğlum 2 yaş 1 ay.. herseye ağlıyor kızıyor döküyor kırıyor atıyor.. Çok ağlak bir çocuk olup çıktı. Ne yapacağım bilmiyorum inanın kafayı yedim yiyeceğim az kaldı. Hem çok üzülüyorum hemde çok kızıyorum dayanamıyorum onun bu haline.

Var mı böyle nasıl atlattiniz

Nasıl bir yol izlemem lazım tecrübeli anneler lütfen cevap verin 

15 Cevaplar

+2 oy
(12,513 puan) tarafından

Bizimki de öyle 2 yas bitcek

Hiçbir şey olmadan bile ağlıyor şok oluyorum bazen mesela ablası ile aynı anda su istediler bugün bardağı çıkardım çıkarmamla ağlamaya başladı daha su bile doldurmadan önce ablasına vereceğim zannetme tribi ile aklınca :D

Garipler ya her seye mi ağlanır bağrılır:( Bi de sürekli ablasına bulasıyo vuruyor:D 

durduk yere essek diyo ablasına ablası da dönüp sensin esek diyo kosa kosa yanıma geliyo ağlayarak anne eslem bana esek dedi diye :Dgülsem mi ağlasam mı bilemiyorum bazen.. :D

(9,205 puan) tarafından
Ahahahha bide gelip şikayet mi ediyor eslem bana eşek ddi die :D
(12,513 puan) tarafından
Şikayetin alası :D hayır Bi de önce kendi diyip bulaşıyor eslem yapınca koşuyor yanıma işin komik yanı bu duyuyorum hepsini djjdjd
(9,205 puan) tarafından
Ahahahahhaha yaa harbiden trajikomik :D
(2,749 puan) tarafından
Aynen benm de 3. var 2 aylık  onla ilgilenmekten zaten anca kavgalarını evi başıma yikmalarini oturup izleyebilmek kalıyor :))
(12,513 puan) tarafından
:D izlemek iyidir :D çekilin ben geldim senle Bayaa baya aynıyız jdkd
-Reklam-
+1 oy
(119,247 puan) tarafından
baby boyumda 19 aylik tum belirtileri var menepoz gibi 2 yas sendromuna giriyon cikis yok sanirim
tarafından
Hahahah Allah iyiliğini versin , menepoz ile iyi benzetme

+++ Verdm
(119,247 puan) tarafından
sagol askim ☺⚘⚘
(396 puan) tarafından
Ne olur çıkış olsun lohusa lohusa hiç çekilmiyor
0 oy
(427 puan) tarafından
Benimki de 24 aylık çok zorlanıyorum yaramaz şiddet eğilimi de var Allah yardımcımız olsun
(396 puan) tarafından
Amin inşallah bir çözüm buluruz ya
(427 puan) tarafından
Ben TV aciyorum biraz ya çok yoruluyorum üzülüyorum da ama fazla konuşmuyor bı kaç kelime hepsi o sizinki konuşuyor mu
(396 puan) tarafından
Benim oğlan TV izlemiyor canım 20 25 tane kelime konuşuyor canım daha düzgün cümleleri yok ama anlatıyor derdini ne istediğini
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Atlatamadık. Bız de 2 yaş 2 ayligiz. Akışına biraktim
(396 puan) tarafından
Ben akışına bırakamıyorum ya valla
(9,205 puan) tarafından
Akışına bırakınca nasl oluyor elif duzelebilioz mu :D ben yakında kafayı yicem de
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Bizde 2 yaş 2 aylığız yani hep bı ağlama halinde hırçın çok üstüme aglayp duruyor evde küçük bebek ve bı ablası var toplasan onları bu kz gbi yormuyor:D

(396 puan) tarafından
Herkes mi aynı yaaa :(((
0 oy
tarafından
Krize girdiğinde ilgilenme görme duyma bırak kendi kendine sakinleşsin. Tepki verdiğini fark ettiği an daha hırçın olur
(396 puan) tarafından
Vermesem de çok hırçın canım kendini yerlere vuruyor iyice
tarafından
Vursun cnm tepki verdiğini fark ettiği an daha kötü olur. Bir iki vurur bakar tepki vermiyosun durur
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim kızım doğduğundan beri hep ağladığı için biz aliskiniz sendromlar bize koymaz 
(396 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım :))
(3,729 puan) tarafından
Amin canım oluyor ;) doktorumuzda her konrtolden sonra aynı şeyi söylüyor zor bebek Allah yardımcın olsun diyor insan alışıyor bir süre sonra heralde zor gelmiyor eskisi kadar
(396 puan) tarafından
Alısılacak gibi değil ki canım
(3,729 puan) tarafından
Başka çare yoksa :)
0 oy
(4,949 puan) tarafından
31 aylik ve hala devam ediyor
(396 puan) tarafından
Yapma yaaaa :((( inşallah o kadar uzun sürmez yoksa kafama huni takıp gezecem :))
0 oy
(868 puan) tarafından
yarama tuz bastın..... Çok fena durumdayız
(396 puan) tarafından
Hadi yaaa :(((
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Ahh ahh okuyunca kendim yazdm sandm... aynı dertteyiz bugun çok bağırdm ona çok üzgunum ama kendimi tutamıyorum.. bide biz yeni memeyi bıraktık bi yandan da hasta burnu akıp duruyor.. bunlarn da etkisi var mı bilmiyorum ama aşırı aksi bi çocuk oldu son 2 haftadır.. 2 yaşına girecek 1 hfta sonra
(9,205 puan) tarafından
B.ku yedik desene Allah yardımcımz olsun :D tımarhanelik olmazsak iyi
Kızm gitti yerine baska bi bebe geldi resmen
(396 puan) tarafından
Ben huni takıp gezecem az kaldı :)))
(12,513 puan) tarafından
Puahaha özge ya :Dg
(9,205 puan) tarafından
Snein ki ne alemde 2 yas sendromu vurdu mu size de :D
(12,513 puan) tarafından
Vurmaz olur mu yorumuma gel jsjd
0 oy
(188 puan) tarafından
2 yasina  1 ay var birde 4 aylık kızım var cok aşırı  hırçın  bi cocuk oldu  bazen kendime hakim olamayıp bağırıyorum  dayanmak mumkun  değil ne dersem ağlıyo  surekl9 onun dediği olacak 1 dk bile beklemek  nedir bilmiyor 
(396 puan) tarafından
Aynen canım illa istediğini yapacağım yoksa yerlere vuruyor kendini.  İnsan ister istemez bağırıyor öyle olunca da bağırdığıma da üzülüyorum ne yapacağımı şaşırdım artık
(188 puan) tarafından
O uyuyunca bende ağlıyorum  bağırdım diye ama elimde değil bende insanım eşim saten 5 dk sabreder  bunun hâline  al şunu der atar gider
0 oy
tarafından
Valla canım ucuncu çocuğum ama bence bu biraz kişilik meselesi sanırım . ... İlk kızım çok aglakti gaz dedim olmadi, kusuyor ondandır dedim o da olmadı, bir yaş sendromu dedim yok iki yaş dedim yok, üç yaş dedim yok yok yok. 5 yaşında şuan hala huysuz hala huysuz ahlak inat bı çocuk:/// 

İkinci kızım ikiyi bitirdi ama oldu olasu sakin bakalım bu oğlan nasıl olacak. Yani demek istediğim karakteri oluşuyor bazen .  İnşallah düzelir ama yapacak tek şey sabretmekm Allah yokluklarini vermesin yine de evlat işte .. 
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Biri banada desinnnnnnn Allahımm delircemm
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Bende Surda durayım temmuz ayında girdi iki yaşına hala sendromlu sebebsiz ağlamalar falan bende çıldırmak uzereyim
0 oy
(98 puan) tarafından
Benimkide öyle 25 aylık ama sonradan olmadı doğdu doğalı ağlak durdan anlamaz yapma etme derim yapar oyuncakları vurar pat küt televizyona vurar dışarı çıkarırız yerlere yapışıp ağlar kalkmaz 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 371 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
+1 oy
73 cevap 1,904 göst.
0 oy
22 cevap 492 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...