0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar iki dakikada oldu yani anlamadım bile büyük kızımı giydiriyodum bi anda ortadan kaybolmuş birden kosgum baktım banyoya emekleyerek girmiş camasjr suyu vardı kapağı üstünde banyoyu yikamistim ama doluydu yeni yani onu kaldırıp ağzına dikemez baktım yere devrilmiş o kızımın elinde kapağı vardı herhalde yere düşünce kapak cikmis o kapağı alıyım derken yere dökülmüş onun ellerine gelmiş oda ağzına sokmuş baktım ağzı kokuyor hemen ağzını ellerini yüzünü yıkadım çok korktum ayran icirdim biraz içmemiş olsa bile sonuçta ağzına temas ettirmiş ya gözüne gelseydi ? Çok kızdım kendime allahim korusun neler oluyor dua edin çocuğuma nolur biseycigi olmasin:(

4 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Hastahane ye gotur sey dın yıne de o koku cıkmada cıkmaz kuzum benim gecmıs olsun ya vallaha olan olduktan sonra malesef saniyesindr dahı oluyor 
(223 puan) tarafından
Görmen lazımdı sok oldum ya onu alıp icseydi Allah korusunnn :( takip ediyorum eğer olur da Allah korusun bi ateş falan olursa huzursuzluk goturucem
(149 puan) tarafından
Allah korusun bırsey cık olmaz Allahın izni ile tabıkı gozetım altında tut camasır suyu benı bıle tıkıyor kokusu anında
(223 puan) tarafından
Yavrum ya eline gekmis demek oda emmiş elini anlasa aklı erse yapar mı çok suçladım kendimi ama 2 yaşında kızım var oda o sıra ağlıyordu üstünü degistiriyodum yoksa gözümden ayirmiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah beterinden korusun . Sürekli kapıları kitle banyonun bebekler aşırı hızlı hızına yetişmek mümkün değil 
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Canm hastaneye götür derim benm kızımda krem ağzına sürmüştü önlem amaclı doktor hemen serum takmıştı temizlensin diye bide sizinki çamaşır suyu içmemişte olsa ağzına götürmüş 
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Hemen hastaneye götürmelisin. Lıkır lıkır içmesine gerek yok. Küçücük çocuk bir kaç damlası bile tehlikeli. Allah korusun yemek borusu yada midesine bir zarar vermiş olabilir. İlla ateş kusma huysuzluk bekleme. Belki de bu belirtiler çıkana kadar geç kalınmış olacak bilemezsin. Ben olsam riske atmazdim. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde heygirls (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu

378,991 soru

11,344,398 cevap

34,808 kullanıcı

...