0 oy
1,198 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhabalar canimcimlar❤ taşınmayı düşünüyorum bir ev bulduk akşam bakıcaz da 4. kat birazcık yükseklik korkum var sanırım çamaşır falan asarken sorun olur mu acaba yüksek katta oturmanın avantajları ve dezavantajları neler sizlere sormak istedim birde asansörlü asansör falan bozulursa ederse o kadar kat çıkıcam bilemedim yardımcı olabailir mısınız ❤

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 4. Katta oturuorm ve asansörsüz eski hi bina ben giriş katta 1 katta vs oturmak çok isterdim 
tarafından
Ne acıdan canım
tarafından
Ben ev ararkende hep en fazla 3 katlı flnev aradım ama çaresizlik işde bu evi görünce onca evden sonra nasıl tuttum bi bilsen:) ama pişmanm eski bina dar merdivenler ben kas h. Çıkamiorm kızımı alıp dışarı çok skldm evde olmakdan hem yüksek kat okdr da güzel değil bana göre cnm
tarafından
Bende öyle en fazl 3. kat istiyordum ama bende çaresiz kaldım canım bayadır arıyorum yoruldum artık kos gelmeden taşınmak istiyorum canım bizimki yeni yapılan bina asansörlü falan merdivenlerinde de sıkıntı yokta işte elektrik gidince falan illaki merdiven kullailacak ya asansörde kalırsam  falan gibi bir sürü şey düşünüyor insan
tarafından
Yapacak birşey yok kuzum ona ins ple şeyler olmaz
tarafından
ay ins kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 7. Katta oturuyorum zamanla alıştım baştan sanki çok yüzünü delen fasulyenin tepesinde gibi hissediyordum kendimi ama zamanla alıştım ")) bizim asansörlerinde tadı yok bir kerede kaldım asansörde ilk doğumuma giderken asansör kapalıydı yürüyerek gittim mesela ")
tarafından
Asansörlerin tadı yok derken canım evet bende ondanda korkuyorum asansörde kalırsam fln diye seninki bayağı yüksek mis camlari nasıl siliyorsun
tarafından
Bozulup duruyorlar anlamında dedim tadı yok diye ") cekcegin ucuna bezi dolayıp siliyorum ") hayatta çıkmam cama falan
tarafından
çıkma zaten Allah korusun cam cekbasi varmış arkadaş söyledi az once bende öyle yaparim herhalde  dur bakalim bu akşam bakacam inş hayırlısıysa Benim^ için olsun olmazsa olmasın
tarafından
Hayırlısı olsun canım ")
tarafından
Amin canım benim bakalım ;)❤
0 oy
(13,702 puan) tarafından
3. Kattaym keşke  giriş falan olsaydı
tarafından
Bende aslında öyle istiyordum ama mecbur kaldım ev bulamıyoruz canım kış gelmeden de taşınmam lazım sen ne acıdan öyle diyorsun
(13,702 puan) tarafından
Bebek arabası indiremiyorum çıkaramıyorum.
Asansör yok bnm.
tarafından
Anladım kuzum Benim^ suan oturdugum da da yok ama bakacağım evde var ben burda ebebek arabasını aşağıya girişe koyuyorum kapının önüne kolay oluyor çünkü sürekli indir çıkar zor sende öyle yapsam olmaz mi
(13,702 puan) tarafından
Öyle saçma ki..
Bahçeyea  yoldan 10 merdiven inerek,
Bahçedn binaya 30 merdiven çıkarak  giriyoeum.
 40 merdiven in çık yaptıktan sonra bebek arabasını eve çıkarıveriyorum :/
tarafından
Alllah Allah o nasil bir sey öyle ya buna bir çözüm bulman lazım çok zor olur oylr nereye kadar
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Benimde korkum var yollardan karsidan karsiya  koprulerden bile gecemezdim.ama evlendikten sonra esim asker olunca gurbetteyiz mecbur ucaga bindim öldüm öldüm dirildim . 3 kere bindim  yine tek basima binemem esimin koluna kafami gömüyorum  gidene kadar :) o yuzden alisirsin canim ama bebeğin varsa yurumeye basladimi dikkat et yuksek kat olmasi daha iyi giris kata fare bile geliyor :)
tarafından
Aynen alışırım zamanla canım insan düşünüyor işte ya asansörde kalırsam falam camlari nasıl sil cem çok yüksek bu akşam bakıcaz bakalım eğer korkumu atlatabilirsek turcas mecbur
(1,986 puan) tarafından
Camlari bi kadin tutarsin  arada sildirirsin canim basin felan doner korkuyla .gerisi olur gider Allahim agiz tadiyla oturmayi nasip etsin
tarafından
Amin canım benim ins hayırlısıysa tutiyim değilse tutmak nasip olmasın inş aynen kuzum bende oyle düşündüm birini çağıririm cam sildirmeye
(1,986 puan) tarafından
Aynen canim bunlari kafana takma evinin tadini cikar degisiklik iyidir her zaman :)
tarafından
Aynen canım ins hayırlısı olsun bakalim bakiyim bi;)
0 oy
(292 puan) tarafından
10.kat ve son katta oturuyorum aşağıya bakmam sadece pencereden oluyor:)tepemde gürültü yapan yok yazın millet yanarken benim ev püfür püfür o avantajım var tek sıkıntı elektrik gidince asansör sıkıntısı oluyor :(
tarafından
Evet canım o acılardan iyi ama işte bende asansörde falan kalırmıyim diye kafamdan türlü türkü şeyler geçiyor sen camları nasıl siliyorsun kuzum çok yüksek ben bile korkuyorum düşünüyorm nasıl sil cem diye
(292 puan) tarafından
2 yılda 4 kere sildim:) cam sili sıkıyorum cam çekpası işe silip sonra ona bez bağlayıp siliyorum temizleniyor fransız pencere deniliyor galiba bizim öyle bir keresinde eşim o korumalıklara çıkıp temizledi tabi ben korkuyorum :)
tarafından
Ay Allah korusun kuzum ya çıkmayın demre falan ya yapabildigin kadar yap
(292 puan) tarafından
Yok kız korkuluklu küçük balkon var pencere önünde aslında temizlemek için oraya çıkıyor kimi gördüysem ama ben isterse buzlu cam olsun kirden temizlemem
tarafından
Aynen canım ya sakın ha bende oylr yaparım cam cekbasi falan belki nadiren temizlikçiden çağırırim dur bakalim bu akşam bir bakacam kuzum
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnmde yükseklik korkum var o yuzden fazla yüksekte oturamiyorum 2.katta oturuyorum 
tarafından
Ah keşke bende isterdim en fazla 3. kat ama ev bulamiyoruz canim
0 oy
(440 puan) tarafından
Seninkisi yıne iyi cnm annemler 14 cü katında oturuyrlar ve ben ayy hiç aşagı bakmam: )
(440 puan) tarafından
Aynen yok kız zaten acılmam yoktu bende yavaş indim zaten hastne annemin evin hemen bir durak aşagıdaydı onun için korkmadım hemen gelirdi ambulans: )))))))
tarafından
He iyimis ozaman kuzum hem doktorlarda açılma olsun diye merdiveni öneriyor zaten :DDD
(440 puan) tarafından
Hihihi aynen ama yıne yedik suniii:)))) bu dediğim 4 sene önceydi cnm oğluşumda şimdi dört yaşında ama hayla annemler orda oturuyrlar: )
tarafından
Bende yedim suniyi canım aman hatırlamayalım ;)) maşşallah buyutmusn darısı Benim başıma başka var mi çocuk canim
(440 puan) tarafından
Amin cnm evet 2.10 günlük kızm var
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bizim evimiz 5.kat deprem olunca ilk ben sallaniyorum :Dhahahaha  ama güzel oluyo kimse üzerine sofra bezi silkelemiyo ayagini parmakliktan cikartamiyo:D

tarafından
Ayy birde  gülüyor deli sallanmak güzel hehralde tobe tobe ;)) aynen kimse bisey sirkeleyemicek üzerimize de su parmaklık olayını anlamadim;)))
(1,850 puan) tarafından
Kız balkon demirleri varya bacaklarını salliyolar oradan :)))
tarafından
Ay Allahim ya kiz ne bakiyon sallasınlar boşver :D
0 oy
tarafından
Ben 2. Katta oturuyorum ilk evlendiğim zaman 7. Katta oturuyordum yüksek olmak iyi bence ev ne kadar alçak olursa o kadar toz oluyor :)))) temizlik önemli sonuçta hava sıcak camlar açık heryer toz oluyor yüksek olunca fazla toz gelmiyor 
tarafından
Ay gercekten püfür püfür olur he orası cok güzel de iste alışkın değilim ya ondan canım
0 oy
(475 puan) tarafından
Eşine söylesene canım başka baksın 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Alisirsn zamanla ama alışana kadar pencereye cikma tansiyonun dusmesn bende 8 katta oturuyorum ve alstm cok korkardm tabi balkondan cok asagiya bakamm ama pencreleri silerm 2 odannki mutfagn icinde 2 odannki zor oluyo manzaran varsa guzel oluyo 1 katta oturan herkesin pisligini temizlyo millet tepemize sofra bezi cirpar ben balkona cirpip suprrum asansor 2 tane ama 1i surekli bozulur vede elektrk gidince kotu oluyr bide bindaki cocuklr surekli binip iniyolar acil bi seyn olsa beklmek zorundasn asansörde kalnlar var korkulu ruyam 
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben 10 katta oturuyorum canim ilk zamanlar bende tedirgindim ama simdi alcak bile geliyo valla  ama en guzelide manzarasi guzel olunca yuksegi insanin gozu gormuyo bizim evden pendik sahil kartala   ve yalova cok guzel gorunuyo hele aksam  tam kahfe mekanimiz    o yuzden korkma canim alisirsin

İlgili bir soru bulunamadı

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...