0 oy
1,018 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Uyandırıp sordum bu ne bizim evde ne geziyo vs diye. Bekarken almıştım boyunu uzatmak için mi  neymiş vakum yapiyomus. Senin sandığın gibi değil falan dedi inanayım mı bilmiyorum. Bu zamana kadar gördüm mü hatırlamıyorum poşetin içindeydi ben ona ait bişey diye poşeti açıp bakmadım mi acaba onu düşünüyorum!

16 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Tövbe yarabbim atsaymis o zaman çeyizi diye evine mi getirmis 
tarafından
Bende bilmiyorum ki ne işi var benim evimde bana at diyo pis ıyy. Bide diyo ki kullanırken gördün mü sanki benim önümde kullanacak
tarafından
Yat zibar deseydin
-Reklam-
+1 oy
(304 puan) tarafından
Eee işe yaramış mı töbe töbe ya
tarafından
Ne bileyim başka şey mi gördüm kıyaslayım
(304 puan) tarafından
Bekar evinde olan öyle şey evlendiği eve niye gelir ki
tarafından
Ne bileyim bekarken evlenmeden önce bu evde durmuştu kiralayinca o zamandan mi kaldiki. Sabah aç göster telefondan diyecem
(304 puan) tarafından
Böyle bişey senden duydum. Daha bizim bilmediğimiz kim bilir neler var.
tarafından
Aynen bende ilk poşete deydim şişe gibi bu neymiş diye içini açtım baktım baktım baktım sonra cinsellikle ilgili bişey olduğunu anladım bende hiç bilmem
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Resmini atip googledan taratinca benzer yrunler cikiyo islevi de yazar altinda.. 

Yani tek mantikli yontem bu geldi aklima dogru mu bilemicem .
tarafından
Ya annemin telefonunda da bu hesap açık baksam onda da arattiklarim çıkacak ondan bakamiyom yarın göster telefonundan diyecem
(7,791 puan) tarafından
Ha bak o da olur.
(3,721 puan) tarafından
Gizli sekmeyi ac ordan bak
(3,067 puan) tarafından
Kendine yeni Google hesabı açıp onu kullan canım m iki dakikalık bişey. Aynı anda birden fazla hesap ekleye biliyorsun. Hangisini seçersen onu kullanabiliyorsun.
0 oy
tarafından
Pompami acaba kız eğer oysa doğruyu soyluyor
tarafından
Pompa ne gıı bilmiyom ben ilk defa gördüm boru gibi bişey tepesinde var sıkılacak bişey
tarafından
Evet dediğin pompa canım doğru soyluyor
tarafından
Penis boyu büyültmek için kullaniliyor
tarafından
Aa daha neler evlenmeden önce takıntım vardı küçük gelir beğenmezsin diye düşündüm diyo töbe töbe. Sanki benim aradığım cinsellik bide boylarını bilcem de karşılaştırcam. Bu erkeklere akıl sır ermez
tarafından
Erkeklerin böyle saçma takıntıları olabiliyor bacım googleden yazarsan görürsün zaten
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Sjsjjss vakumlu manstürbasyon aleti o.. Yani fiziken daha fazla büyümeyecegini eşşek gibi biliyor olması lazım. 
tarafından
Bekarken saplantı derecesinde takıntısı varmış. Baştan beri hep bı yetememe korkusu var hissediyorum zaten ama böyle yollara başvuracak kadar olduğunu bilmiyodum
tarafından
Aklı kısa dedin ya kizzz amannnn bu erkekler nasıl iğrenç yaratıklar :) kubraaaa şu sıralar çok kötü dönem den geciyommm yanlış anlamisim k.bkma bacim
(3,550 puan) tarafından
Önemli değil kuzum. Allah ım yar ve yardımcın olsun.. Bu hayatta senden daha önemli hiç birşey yok unutma canım.. Herşey herkes bir gün geliyor yalan oluyor.. Sadece kendini düşün..
(3,550 puan) tarafından
Byrc Kuuzm ismini bilmiyorum.. Psikolojik demekki kafana cok takma eşini de kırmadan onun sana ne kadar iyi geldiğini anlat.. Herkesin hayatında bu tarz şeyler oluyor. Bende mesele göğüslerimi küçük buluyorum.. Bekarlık ta cahilken nasıl büyür diye düşündüğüm olmuştur. Yada şimdi bile bakıp arastırdığım olmus tur. İnsanlar neler neler yaşıyor beterin beteri var. Üzülme canım.
tarafından
Öyle de bacım yavrumun suçu yoktu işte tek uzuldugum o
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kimin boyunu uzatıyomuş kız
(2,564 puan) tarafından
Allah seni ne yapmaya kocasının penisi uzatıyormuş yorumları oku anlarsın
tarafından
Kizzzzzz :D yemin ederim 2 aydır ilk defa böyle güldüm Allah ta seni güldürsün emi :D
(25,223 puan) tarafından
Hahaha cahillik seviyem:D
0 oy
(762 puan) tarafından
Tatlım eger bekar ıken almıs ve yapmıs sa sorun yok erkeklerin boyle kendine guvenlerı ara ara kaybolabılır biz anlamayız nasıl onlar biz adet oldugumu da veya hamıle ıken duygu geçişlerimizden anlamadığı gıbı onların fizyolojisi den pek anlamayız ama evlendik den sonra Da yapuırsa bılmıyorum yani ne diyeceğimi.  Aslında buyutmelden ziyade şey bunlar o oyuncaklar ozel yapılıyor sanki kadının organı gıbı dar yapıyorlar oradan haz alıyorlar. Cok affedersiniz elle yapılan masturbasyonun oyuncak halı 
tarafından
Bekarken aldım diyo yani biz nisanliyken. O zaman yetemem takıntısı varmış. Sonra kullandı mi bilmiyorum
0 oy
(279 puan) tarafından

Neyin boyunu??? :'( kız ben hiç birşey anlamadım :/

(191 puan) tarafından
Şeyin boyunu :D
(2,564 puan) tarafından
Kocası penis i büyütmek için almış
(279 puan) tarafından
Aaaaaa iğrenç herif allahın yarattığıyla yetinsene:/
tarafından
Aynen şeyini uzatacakmis yetemem diye takıntısı varmış bekarken
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Bu saatten sonra boyunu uzatıp ne yapacak ki tobe ya ***** ***** seyler 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Evet oluyor öyle pompalar kremleri fln eşimde benden gizli almış ama attım hepsini kırdım sürekli bitarafinlami oynucak durcak  günde kackere yaptığı yetmiyormus gibi kır at sende
tarafından
Attım zaten ama kurayım da çöpten başkası bulmasın
(2,330 puan) tarafından
Aynen cnim
0 oy
tarafından
Büyük uzun olunca merak ettim ne oluyor neyine yetmiyor mesele nsl taşıyacak en fazla bacağına bağlar 
tarafından
Ha ha çok güldüm :D  öyle olunca performansının artacağını saniyolar herhalde
0 oy
tarafından
Onun aleti de mı va4 miş 
tarafından
Öyleymiş ben de öğrenince bı şok daha geçirdim
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Tövbe yarabbim daha neler neler duyacağız şaşırmıyorum artikkk
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Daha neler öğrenecez acaba. Ben şok:) ama doğruluk payı var gibi. Eşin inanıp almış olabilir. 
0 oy
(415 puan) tarafından
Kız şimdi merak edip baktım netten  yanlarında vajina da satılıyor onların belki evden o da çıkar bak bakım 
tarafından
Bundan sonra daha dikkatli karıştırırım eşyalarını
0 oy
tarafından
Ahhahah neyin boyunu uzatcakmis Allahim yarabbim ne tur bi sapkinlik bu Allah islat etsin ya sinirden kahkaha attim yemin ederim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,384 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 766 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.